Şimdi Ara

IPHONE 4S 'EFSANE SERİ' KULLANICILARI KLÜBÜ (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.867
Cevap
26
Favori
137.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • imei ve seri numaralarını kontrol edebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan..

imei ve seri numaralarını kontrol edebilirsiniz.

teşekkürler:)
  • selamlar , garantili 4S almıştım , 4-5 gün sonra , aramalardan sonra ekran siyah olmaya ve telefon tamamen bloke olmaya başladı , restart yapmak isteyincede aşağıda ki ekran çıkıyordu. 15-20 dakika sonra ekran eskisi gibi düzgün çalışıyor, sonra kendi kendine yine bloke oluyordu, restore fayda etmedi, servise yolladım, nerede ise 1 hafta oldu , halen test ediyorlarmış ve bir arıza bulamamışlar :)

IPHONE 4S 'EFSANE SERİ' KULLANICILARI KLÜBÜ

Bu arızadan başına gelen varmıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miki -- 20 Şubat 2012; 16:44:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: miki

selamlar , garantili 4S almıştım , 4-5 gün sonra , aramalardan sonra ekran siyah olmaya ve telefon tamamen bloke olmaya başladı , restart yapmak isteyincede aşağıda ki ekran çıkıyordu. 15-20 dakika sonra ekran eskisi gibi düzgün çalışıyor, sonra kendi kendine yine bloke oluyordu, restore fayda etmedi, servise yolladım, nerede ise 1 hafta oldu , halen test ediyorlarmış ve bir arıza bulamamışlar :)

IPHONE 4S 'EFSANE SERİ' KULLANICILARI KLÜBÜ

Bu arızadan başına gelen varmıdır?

servise verdiğinde olanları tek tek anlattınmı ona göre test işlemi yapsınlar
    acaba senmi yanlış birşeyler yapıyordun

• quote:

Orijinalden alıntı: cantosman

servise verdiğinde olanları tek tek anlattınmı ona göre test işlemi yapsınlar
    acaba senmi yanlış birşeyler yapıyordun

@CantOsman,

Servise detaylı dilekçe ve fotoğrafla verilmiş olup , halen de servis ile görüşülmektedir
    Arıza zaten eşime de beyaz 4s almak için gittiğim genpa store da ilk kez oldu oldu , yani duruma çalışanlarda şahit , ancak arıza zamanlı zamansız oluyor, ha şimdi olacak diye olmuyor , bazen arama yaparken , bazen standby da beklerken , bazen arama bittikten sonra , siyah ekran ile bloke oluyor, siyah ekran varken gelen aramaları bluetooth kulaklık ile cevaplayabiliyorsunuz, ancak arayanı göremiyor, sizde arama yapamıyorsunuz.restart yapmaya kalkarsanzıda aşağıdaki ekran veya değişik renkte vertical çizgiler oluşuyor , 15dk -1 saat arası bloke olup ana ekran tekrar açılıyor..

Sorduğunuz sorunun cevabını bildiğinizi varsayarak...
    Bu arızanın sebebi nedir? Yanlış ne yaparsak ? bu ekran çıkıyor?

• garip bir hata
    değişik demekki arızalı telefon servis nasıl test ediyorda hata bulamıyor onu anlamadım
    gerçekten test ediyorlarmı yoksa atraksiyonmu mesela sim kart takıpmı deniyorlar gelen arama olarak
    yoksa bu arızayı tespit etmek için herhangi bir test aletlerimi var bunu anlamadım
    bu nasıl servis 1 haftadır arıza yok normal diyorlar
  • arkadaşlar bende 4 s var oyun oynarken üstte reklamlar çıkıyor bunu nasıl kapatırım. nedir bu ?
  • benim sorunum 1. si home tuşum sanki hafif sola eğik gibi
    2.si simkart yuvasının delik olan kısmı 1mm diğer kısmına göre yüksekte ama iphone 4s i yurt dışından aldığım için servise veremiyorum böyle sorunu olan var mı varsa da çözümü nedir yada çok mu takıyorum
  • 1 haftadır telefon bende bu iki durumu kafama taktıkça taktım şarzı falan geçtim artık sürekli bir home tuşuna bir simkart yuvasına bakıp duruyorum YARDIMCI olcak varsa çok memnun olurum
  • Iphone 4s 5.1 Beta 3 'ü indirebileceğim bir link var mı acaba?
  • takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pepsis

Iphone 4s 5.1 Beta 3 'ü indirebileceğim bir link var mı acaba?

İmzdl den indirebilirsiniz ;)
  • oradan multiupload a yönlendiriyor indirmiyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pepsis

oradan multiupload a yönlendiriyor indirmiyor...

Ben aynı dosyayı torrent olarak vuze ile indirmiştim gayet hızlı ve kolay indi. Bir de torrent deneyin
  • Saolasın bir de öyle deneyeyim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: canze

1 haftadır telefon bende bu iki durumu kafama taktıkça taktım şarzı falan geçtim artık sürekli bir home tuşuna bir simkart yuvasına bakıp duruyorum YARDIMCI olcak varsa çok memnun olurum

çok fesfese yapma bende bir zamanlar aynısını yapıyordum
    daha sonra obsesif takıntıya cevirip tik oluyor daha sonrada psikoloğa gidip ilaç kullanıyorsun aynen benim gibi
    sırf bu obsesif takıntılar yüzünden favarin 100 kullanıyorum
    çok kafana takıyorsan sat gitsin kurtul basit bir telefon al kullan
  • quote:

benim sorunum 1. si home tuşum sanki hafif sola eğik gibi
    2.si simkart yuvasının delik olan kısmı 1mm diğer kısmına göre yüksekte ama iphone 4s i yurt dışından aldığım için servise veremiyorum böyle sorunu olan var mı varsa da çözümü nedir yada çok mu takıyorum

Dostum takma kafana rahat ol.Elimden 6 tane 4, 4 tane de 4s geçti.4s lerin % 90 ının simkart yuvasının belirttiğin kısmı üstte duruyor.Rahat ol senin telefonunda bir kusur yok.Malum Apple bu.Mutlaka bir yerini kusurlu yapıyor.Sarı ekran çıkmasın da diğerleri problem değil.
  • @artshock
    kardeş home tuşu eğriliğine ne diyosun bu arada ilk konuda teşekkürler içimi rahatlattın.
  • quote:

@artshock
    kardeş home tuşu eğriliğine ne diyosun bu arada ilk konuda teşekkürler içimi rahatlattın.

ya insanları gerçekten anlamıyorum.. ne desin hocam adam? yani ne cavap bekliyorsun? ne umuyorsun? beklentin nedir?
    eğriyse eğridir! eğri değilse eğri değildir!
  • kafama takılanı soruyorum istemezsen cevap vermezsin okumazsın böle gereksiz konusmalara girmeye gerek yok
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.