Şimdi Ara

iPhone 4s dokunmatik çalışıyor ama ekrana görüntü gelmiyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
4.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iphone um 6 ay kadar önce 2. kattan direk betona çakılmışdı fakat hiç bir sorun olmamıştı. o günden beri hiç düşmemişti telefon. hiç bir sorun da yaşamamıştım. fakat geçtiğimiz günler de telefonumu kapı kolu kadar yükseklikten fayans şeklinde zemine düştü ve ekran gitti. ekran gitti dediğim ekran da çatlak falan yok. dokunmatik de çalışıyor. butonlara falan basılıyor telefon tepki veriyor. fakat ekran sadece mavi çizgiler gösteriyor. menüleri sağa sola kaydırdığımda ekran da değişikler oluyor ama hiç birşey belli değil. aşağıda ki gibi oldu işte. bu telefona şimdi ne yapılması gerek. ekranı mı değişmesi gerekiyor yoksa içindeki ekranla ilgili bağlantı falan mı kopmuş. bunu yaptırmak ne kadara patlar. çünkü dokunmatiği çalışıyor. kilit açıp telefonu kapatabilyorum tuşlara basınca tuş sesi falan çalışıyor. sadece ekrana görüntü gelmiyor. yardım lütfen

iPhone 4s dokunmatik çalışıyor ama ekrana görüntü gelmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Shade -- 2 Ağustos 2013; 0:35:17 >

• belki ekran filmi yerinden çıkmıştır belkide ekranın katmanları yerinden oynamıştır yada ekranın içerden kristali patlamıştır. en kötü ihtimal ekran değişecek 140 liraya ben hallederim.
  • yani ekran kesin değişcek. anladım teşekkür ederim cevaplarınız için.
  • Biraz up olacak ama sonucunda ne oldu bende aynı durumdayım da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz mı :) 2 senelik konuyu hortlatmışsın
    Benimki de aynı oldu,gidip ekranı değiştirdim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekranı değiştircemde burdaki yerlere bırakmam artık kendim değiştirecektim şimdi kameranın yanındaki vida yalama olmuş onunla uğraşıyom belki soket falan çıkmıştır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekran soketi olabilir ama ekran arızası gibi duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brian O.Conner

Biraz up olacak ama sonucunda ne oldu bende aynı durumdayım da

150 liraya ekranını değiştirttim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.