Şimdi Ara

İPHONE 4S 5.1 DEN 5.0.1 E GEÇME(ACİL YARDIM EDİN SHSH KATDIM YOK )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR BN BİR İPHONE 4S ALDIM ALDIĞIM GÜNDEN 3-4 GÜN SONRA İOS 5.1 GÜNCELLEMESİ GELDİ BNDE BİLMEDEN SHSH KAYDI ALMADAN YAPTIM AMA ARKADAŞIM JAİLBRAKE İÇİN 5.0.1 LAZIM DEDİ BNDE GERİ DÖNDÜRMEYE ÇALIŞIYORUM KAFAYI YİCEM BİLEN BİRİSİ VARSA BANA Bİ YARDIM ETSİN.

• Merhaba bildiğim kadarı ile s lerde shsh işe yaramıyormuş;sanırım geri dönüşünüz şu anda mümkün değil detaylı bilgisi olan arkadaşlar konuyu aydınlatacaktır.iyi forumlar.
  • geçmiş olsun. olmaz
  • SAOL KARDEŞİM BNDE BEKLERİM ARTK :D
  • Jb bekleyeceksiniz, yapacak bir sey yok :) Bu arada, 5.1 icin shsh kaydinizi da alin, dursun kenarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 123321babu

ARKADAŞLAR BN BİR İPHONE 4S ALDIM ALDIĞIM GÜNDEN 3-4 GÜN SONRA İOS 5.1 GÜNCELLEMESİ GELDİ BNDE BİLMEDEN SHSH KAYDI ALMADAN YAPTIM AMA ARKADAŞIM JAİLBRAKE İÇİN 5.0.1 LAZIM DEDİ BNDE GERİ DÖNDÜRMEYE ÇALIŞIYORUM KAFAYI YİCEM BİLEN BİRİSİ VARSA BANA Bİ YARDIM ETSİN.

bende merakla araştırıyorum ama tam bir bilgi bulamadım dün kendi 5.1 deki telefonumu tinumbrella ile shsh kaydının ne olduguna bakayım derken 5.0.1 oldugu gözüktü hemen aldım ve ifath programı ile 5.1 den 5.0.1 e geri dönüş yapabildim benim telefon iphone 4 fakat bende aynı şekilde 4s de bu işlem oluyormu olmuyormu oluyorsa nasıl oluyor die araştırıyorum
  • Peki ipod touch 4g'de oluyormu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.