Şimdi Ara

iphone 4 yardım[çözüldü]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, iphone 4 üm de 4.3.5 tethered yüklüydü. Bugün bi şekilde kapanmıs telefon cebimdeyken şarjdan olmadığına eminim neyse eve geldim redsnow dan just boot tethered yaptım ancak ananas ekranı gelıyo rebooting derken sonra tekrar kapanıyo bin defa denedim restart attım denedim itunes baştan yükledim denedim olmadı. ios 5.0.1 e geçiyim restore ediyim dedim bu seferde 1611 hatası aldım iki bilgisayarda denedik ki bi tanesi ilk kez itunes yuklenıyodu DFU modda girdigime de eminim ne yapabilirim artık yardım ederseniz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Gamemaster_ -- 22 Ocak 2012; 21:36:47 >

• hosts dosyasını silip bilgisayarı yeniden başlatın, sonra 5.0.1'e geçmeyi deneyin
    not: telefonunuz sim-free değilse bunu kesinlikle yapmayın, iphone gider yerine ipod gelir ;)
  • hiç risk e girmeyin oturduğunuz bölgede bir telefoncuya götürün 20 tl ye tekrar yazılım atıyorlar düzeliyor ankarada oturuyorsana gideceğiniz yeri söylerim
  • Sagolun beyler ama olmadı çıldırmak üzereyim İstanbuldayım olmadı goturcem zaten sımdı de 1602 hatası veriyo anlamadım gitti ya naparsam yapiyim olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Gamemaster_

Sagolun beyler ama olmadı çıldırmak üzereyim İstanbuldayım olmadı goturcem zaten sımdı de 1602 hatası veriyo anlamadım gitti ya naparsam yapiyim olmadı.

Telefon simfree mi?
  • itunes som sürüm yüklü mü
  • yüklü tekrar kurdum 2 defa hiç itunes kurulmamış baska bilgisayarda bile denedim sonuç aynı
  • Telefon sanırım simfree. Sanırım diyorum çunku abimindi ilk bu tel, o ilk başka iphone 4 almıstı sonra unlock ın çıkması uzun sürücek diye simfreeyle degiştirdi sanırım abim gelince net söylerim
  • up!
  •  iphone 4 yardım[çözüldü]

telefonu soldaki ekrana almayı deneyip 5.0.1i shıft+geri yukle seklınde dener mısın.
    yanlız sım kılıtlı ise duman olursun unutma
    http://www.mmcn.org/iphone/iphone-dfu-moda-nasil-alinir.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakan.. -- 21 Ocak 2012; 22:37:06 >

• denedim sonuç aynı 1611
  • hala çozemedim yarın dogubaka gidicem bu arada simfree ymiş beyler
  • Hocam tam olarak nerde veriyor error'u yani restore 'un hangi aşamasında biraz bilgi verin aksam eve gidince bakalım bizde. Belki aynı yerde sorun yaşayan arkadaslar olmuştur cevap yazarlar Ayrica yazilimsal bişeyse mutlaka halledilir sıkıntı yapmayın
  • kardeş telefonunu dfu ya al şu anda bilmiyorum hangi software yüklü içinde 4.x.x yoksa 5.x.x mi ama....hangisi yüklüyse ona göre bi ireb indir...bilgisayara bağa telefonunu i reb ile bi temizle önbelleği...cleaning up yazar ireb işlemi bitirdiğinde o işlemden sonra telefonun otomatik açılıyosa işlem başarısız olmuş demektir....ireb temizledikten sonra telefonun dfu modda kalması lazım yine sonra tekrar gir itunes a dene...ama en önceden hosts dosyasındaki ipleri sil...127 li localhost a kadar olan bütün ipleri sil....sonra bu işlemi yap başarılı olacaktır
  • Çok çok sağolun beyler özellikle BayramArif sayende oldu ireble yaptım tekrar çok sagol suan restore ediliyo
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.