Şimdi Ara

İphone 4 vs. Gm Discovery .. Sizce değer mi bu değişim??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 1,5 yıldır kullanmakta olduğum iphone4'ümü değiştirmek istiyorum ama üstüne fiyat eklemesi yapamayacağım.. androide geçiş yapmak istiyorum. Araştırmalarıma göre fiyat farkı fazla olmadan alabileceğim android telefon Discovery modeli diye düşündüm. Sizce bu değişim mantıklımı ? Yardımcı olursanız sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: machine_up

Arkadaşlar 1,5 yıldır kullanmakta olduğum iphone4'ümü değiştirmek istiyorum ama üstüne fiyat eklemesi yapamayacağım.. androide geçiş yapmak istiyorum. Araştırmalarıma göre fiyat farkı fazla olmadan alabileceğim android telefon Discovery modeli diye düşündüm. Sizce bu değişim mantıklımı ? Yardımcı olursanız sevinirim

Degmez derim ben . 500 600 e elden cikarabilirsen cikar o parayla nexus 4 falan bul

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendine lanet okursun
  • kendine söversin
  • Kendine işkence edersin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: machine_up

Arkadaşlar 1,5 yıldır kullanmakta olduğum iphone4'ümü değiştirmek istiyorum ama üstüne fiyat eklemesi yapamayacağım.. androide geçiş yapmak istiyorum. Araştırmalarıma göre fiyat farkı fazla olmadan alabileceğim android telefon Discovery modeli diye düşündüm. Sizce bu değişim mantıklımı ? Yardımcı olursanız sevinirim

Deger bence..degistir derim..memnun kalirsin ozellikleri falan gayet iyi telefonun..ekrani da cok guzel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o fiyat aralığında bana en iyi tercih Gm gibi gelmişti, telefonu Media markette denedm. gayet hoş bi tasarımı var ve hızlı geldi bana, tabi birkaç ay kullanım sonrası performansı ne olur gerçi bilemiyorum, o konuda şüphelerim var, sorun yaratır mı bana diye.. ölü piksellerden dert yanan arkdşlar var baya forumlarda biraz araştırdım. tam aksine iyiki almışım diyen arkadaşlara da rastladım. O yüzden kararsızlığım devam ediyor :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi machine_up -- 24 Eylül 2013; 3:23:47 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.