Şimdi Ara

İphone 4 ve ipad 2 hakkında genel 1 sorun.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • öncelikle merhabalar... sıkı bir dh takipçisiyim fakat üye olup fikirlerinize danışmak için ilk kez fırsatım oldu =)

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Soruma gelicek olursak iphone 4 veya ipad 2yi satın alabilecek bir çok site var ve hepsi genelde pasaporta kayıtlı alıp kullanabilirsiniz gibi yorumları görüyorum

benim sorum ise ben eğerki pasaporta kayıtlı bir iphone ürünü alırsam ben satın aldıktan sonra bu ürünü satarken sorun yaşarmıyım ? yani benim üstüme kayıtlı olmaayan bir telefonu satabilirmiyim ? yada ben satın aldıktan sonra pasaport sahibi şikayette bulunup benim böyle bir telefonum yok ben kayıt ettirmedim gibi bir yorumda bulunursa iphone yada ipad kullanıma kapanıyormu ?

tek merak ettiğim şey bu. bu tarz sorun yaşayanlar oldumu diye merak ettim yaada böyle birşey olabilmesi mümkünmü ?

Şimdiden teşekkürler...

• Bende hep korkuyorum bu tarz olaylardan diyelim aldik baska birinin ustune kayitli bir telefonu veya ipadi,aldigimiz kisi telefonum calindi deyip polise basvurursa basimiz agrimasin sonra?
  • aynen "ahmedkaymakcı"nin dedigi gibi çalınma durumu da var...

bi dünya para verip aldıktan sonra bu olayda insanın başına gelebilir... o yüzden temkinli olmak lazım ama açıklığa kavuşturacak kimse yokmu DH'de.. bunu bilmek iyi olurdu...
  • Neler oluyor hayatda diye başlamak isterdim. Ben şu an almanyadayım. iPad 2 wifi li modellerde pasaport kaydı gerekmeden kullanabiliyorsun ancak iletişim isteyen 3g li tüm cihazlarda kayıt yaptırman şart. Pasaport kaydına gelince tanıdık bildik birileri vasıtasıyla yapmmak bir nebze daha güvenlidir diye düşünüyorum
  • ben 2 tane kayıt yaptırmıştım pasaport kaydı 2 telefon , satarken sorun olmuyor ama o çalınma olayı benide düşündürdü , Saydamın dediği gibi tanıdık olsa daha garanti olur çalınma olayına karşı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.