Şimdi Ara

★★★ IPHONE 4 ve 4S İçin En İyi En Güzel Kılıf ★★★ (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.550
Cevap
28
Favori
456.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet haklısın, elbette ne önü ne arkayı korumuyor. ama ben bu kadar para verdiğim telefon ile kendi göz zevkime hitab edemedikten sonra yemişim iphone'yi. tek derdim kendi göz zevkimi tatmin, o yüzden nerdeyse bumper bile kullanmıcam.
    quote:

Orijinalden alıntı: Karn-ı bahar

neymiş bu bumper sevdası ya.Ne arkayı korur ne önü korur
  • zagg invisible shield sonunda geldi. en ufak bir hava kabarcığı falan kalmadan uyguladım şu anda çok memnunum. alacak olan varsa kendi sitesinden alsın. hatta zaggdaily.com'u hergün takip edin bedavaya bile alabilirsiniz.(kargo parası sizden tabiki :) )
  • Yaw sgp Neo nasıl antene cozum olmuyor anlamadım zaten içinde siyah kaplama filan var hiç temas etmiyorsun arada baya uzaklık var nasıl anten sorunu oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutksk

evet haklısın, elbette ne önü ne arkayı korumuyor. ama ben bu kadar para verdiğim telefon ile kendi göz zevkime hitab edemedikten sonra yemişim iphone'yi. tek derdim kendi göz zevkimi tatmin, o yüzden nerdeyse bumper bile kullanmıcam.
    quote:

Orijinalden alıntı: Karn-ı bahar

neymiş bu bumper sevdası ya.Ne arkayı korur ne önü korur

biraz da zevk meselesi
    @[bluto]'nun kullandığı kılıf çok hoşuma gitti mesela (2. kılıf) hantal gösterebilir fakat ürünü saklamıyor ve insana güven veriyor resmen taş gibi kılıf yani.Ben biraz da güvenliğin ön planda olmasından yanayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetzia

Yaw sgp Neo nasıl antene cozum olmuyor anlamadım zaten içinde siyah kaplama filan var hiç temas etmiyorsun arada baya uzaklık var nasıl anten sorunu oluyor?

Bizde onu merak ediyoruz. Şu anda 3 arkadaşla beraber kullanıyoruz ve 3müzünden anten sorunu var. Dandik bumper da anten sorunu olmuyordu bunda oluyor, anlamak mümkün değil.
  • Arkadaslar su kilifi almayi düsünüyorum,iyi mi sizce? Pek anlamadigim icin tavsiyeleriniz dogrultusunda hareket edecegim.Fiyati 20 euro kargo ücretsiz (yurt disindayim).

Kilif bu;

http://cgi.ebay.de/KRATZFEST-iPhone-4-COVER-SwitchEasy-Vulcan-BLACK-/170560690102?pt=Handy_Zubeh%C3%B6r&hash=item27b63597b6
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mahs3R

Arkadaslar su kilifi almayi düsünüyorum,iyi mi sizce? Pek anlamadigim icin tavsiyeleriniz dogrultusunda hareket edecegim.Fiyati 20 euro kargo ücretsiz (yurt disindayim).

Kilif bu;

http://cgi.ebay.de/KRATZFEST-iPhone-4-COVER-SwitchEasy-Vulcan-BLACK-/170560690102?pt=Handy_Zubeh%C3%B6r&hash=item27b63597b6

Bu kılıfın çok benzerinden more-tr adlı arkadaştan aldım. Gayet memnunum.

• vapor geldi. posta kutusuna atip kacmislar. :D Sinyal sorunu yok gayet şık bir kılıf.

★★★ IPHONE 4 ve 4S İçin En İyi En Güzel Kılıf ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagrimir -- 15 Kasım 2010; 1:24:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cagrimir

vapor geldi. posta kutusuna atip kacmislar. :D Sinyal sorunu yok gayet şık bir kılıf.  ★★★ IPHONE 4 ve 4S İçin En İyi En Güzel Kılıf ★★★

daha net çeken bir makinan var mı ? Bir de home tuşunun etrafı kötü görünüyor

• Arkadaslar gunaydin herkese..

Ekran koruyucusu ve kilifi kaliteli olan sararmayan ve kilif olarakta hem sik hemde kaba durmayan bir kilif ariyorum fiyati cok problem degil ama yakin zamanda elimde olsun istiyorum ne tavsiye edersiniz esime alicam yardimci olursaniz cok sevinirim

Simdiden tsk ederim..
  • Ekran koruyucu icin sararmayan sonradan kalkma yapmayan hava kabarcigi birakmayan wrapsol markasinin ultradrop modelidir
    Kilif icin ince koruyan sik duran markalar ise switcheasy nude,griffin reveal. Ve incipio feathr modelleridir
  • Arkadaslar.
    Resimlerde görülen İFROG-Z LUX CASE marka kılıfı şiddetle tavsiye ediyorum.
    Bildiğiniz china malı dandik plastik kılıf değildir.POLİKARBONAT TABANLI DOKUNDUĞUNUZDA KADİFEMSİ BİR HİS VEREN MALZEMEDEN YAPILMIŞTIR.İç kısmı yine iphone 4 ünüzin arka kısmına zarar vermemesi için kadife kaplıdır.ULTRA İNCELİKTEDİR.VE DİĞER KILIFLARA NAZARAN OLDUKÇA HAFİFTİR.
    FİYATI İNTERNET SİTESİNDE 24.99 $ (AMERİKA),ELMACIPAZARI 75 TL,DOĞUBANK 50 TL dir.İLGİLENENLERE 35 TL dan temin edebilirim.
    Resimler aşağıdadır.İlgilenenler PM atarak bana ulaşabilirler.

http://ifrogz.com/product/IP4GLL

• http://www.more-thing.com/para-blaze-for-iphone-4.html bu sitedeki urunlerı kullananlar varmı acaba yorumlarınız nedır bu konuda tercıh edılebılırmı
  • resimde gordügün kılıfla senin sorduğun aynı malzemeden üretilmiş.Metal kısımlar hariç aynı.
    Fiyat biraz fazla geldi.Ama bu da tavsiye edilir.
  • Bende telefonu ters bir zamanda aldım tam Bayram haftası on ve arka için iyi bir jelatin düşünüyorum ve onlarla beraber sinyal sorunumu kesmek için bumper. Fakat Internetten sipariş versem taa haftaya gelecek. İzmirdeyimde bestbuya baktım hoşuma giden bir şey bulamadım, kapsam bilemedim şimdi geçici jelatin falan alıp sonra netten sipariş mi versem yoksa telefonu böyle kullanmaya devam edip bayramdan sonra mi alsam :(
  • türkiye'den satın alabileceğim güvenilir bir link verebilir misin? hepsiburada. vs. gibi
    quote:

Orijinalden alıntı: sarierdem

Ekran koruyucu icin sararmayan sonradan kalkma yapmayan hava kabarcigi birakmayan wrapsol markasinin ultradrop modelidir
    Kilif icin ince koruyan sik duran markalar ise switcheasy nude,griffin reveal. Ve incipio feathr modelleridir
  • quote:

Orijinalden alıntı: cluster

Arkadaslar.
    Resimlerde görülen İFROG-Z LUX CASE marka kılıfı şiddetle tavsiye ediyorum.
    Bildiğiniz china malı dandik plastik kılıf değildir.POLİKARBONAT TABANLI DOKUNDUĞUNUZDA KADİFEMSİ BİR HİS VEREN MALZEMEDEN YAPILMIŞTIR.İç kısmı yine iphone 4 ünüzin arka kısmına zarar vermemesi için kadife kaplıdır.ULTRA İNCELİKTEDİR.VE DİĞER KILIFLARA NAZARAN OLDUKÇA HAFİFTİR.
    FİYATI İNTERNET SİTESİNDE 24.99 $ (AMERİKA),ELMACIPAZARI 75 TL,DOĞUBANK 50 TL dir.İLGİLENENLERE 35 TL dan temin edebilirim.
    Resimler aşağıdadır.İlgilenenler PM atarak bana ulaşabilirler.

Selim kardeş pm attım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kby

Şöyle diyeyim, 3lerin vermis oldugu kavrama hissini vermiyor 4. ama masaya koydugun vakit cok daha estetik durdugu kesin.
    o nedenle evde kullanmak icin bir kilif ariyorum. söle kilifi taktiktan sonra ele avuca gelebilsin. oyun oynarken filan belli bir noktadan sonra elim agrimasin acimasin. disarda kilif kullanmam. var mi böyle bir kilif tavsiye edebileceginiz?

Önce bi soruma cevap alıyım, sonra almamanız gereken ve benim almış olduğum kılıfları tüm çıplaklığı ve ayrıntısıyla yazacağım.
  • selamlar ip4 için kılıf ve ekran koruması arıyor acil türk sitelerinden hangisini önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TwiNChiL

selamlar ip4 için kılıf ve ekran koruması arıyor acil türk sitelerinden hangisini önerirsiniz?

hepsiburada, elmasepeti
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.