Şimdi Ara

★★★ IPHONE 4 ve 4S İçin En İyi En Güzel Kılıf ★★★ (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.551
Cevap
28
Favori
456.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    selamlar
  • Orijinalden alıntı: bluerdem

http://www.hepsiburada.com/Liste/iphone-2g3gipod-pc12-v220voto-sarj-kiti-720001/productDetails.aspx?categoryid=264097&productid=otm720001

bu belki işinizi görür eğer hala almadıysanız :)

bu set ıphone 4 ıcınde uyumlumu acaba cunku acıklamasında ıphone4 yazılmamıs?
  • quote:

Orijinalden alıntı: shakan77

orijinal bumper nerden alabiliriz.
    selamlar

Kardeşim gg de sahibinden var ama adamlar 100- 150 - 80 lira gibi fiyatlara satıyorlar.

Amerika apple store fiyatı 29 dolar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [BLuTo]

Karn-ı bahar@

Ne sert silikon nede tam plastik gerçekten çok kaliteli malzemeden üretilmiş.

http://www.donanimhaber.com/iphone/haberleri/switcheasyden-yeni-bir-iphone-4-kilifi-trim.htm

çok sağolun elime para geçtiği anda alıyorum

ek:Türkiye sitesinde ürün yok siz nereden aldınız ? amerikadan gönderiyorlar mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karn-ı bahar -- 13 Kasım 2010; 20:23:02 >
  • sgp case neo hybrid

Aldım ama nedense anten sorununa hiç çözüm olmadı. Dandik 15 liralık bumper almıştım, onda hiç sorun olmuyordu. Ama bunda malasef sorun oluyor. Çok kaliteli zarif kılıf olmasına rağmen, anten sorunu var.

Kullanan arkadaşlarda böyle bir sorun varmı acaba ??
  • arkadaslar elimde 5 adet SwitchEasy NUDE™ Clear iPhone 4 case var
    ilgilenen arkadaslara yardimci olabilirim

ilan linki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bahadr35 -- 13 Kasım 2010; 15:20:36 >
  • evet, bu nasıl iş anlamadım ama bende de sorun var. bıktırdı ya.. adam gibi bi kılıf bulamadık gitti, bi ton para harcadım kılıf bulcam diye
    quote:

Orijinalden alıntı: KarpuzcuTR

sgp case neo hybrid

Aldım ama nedense anten sorununa hiç çözüm olmadı. Dandik 15 liralık bumper almıştım, onda hiç sorun olmuyordu. Ama bunda malasef sorun oluyor. Çok kaliteli zarif kılıf olmasına rağmen, anten sorunu var.

• Bende de bu kılıf var ve hala anten sorunu devam ediyor ama bana öyle geliyor zannetmiştim Siz söyleyince artık yalnız olmadığımı anladım. Ama kılıf telefonun her tarafını kapatırken sorun nasıl devam eder anlayabilmiş değilim
    quote:

sgp case neo hybrid

• quote:

Orijinalden alıntı: musti2004s

Bende de bu kılıf var ve hala anten sorunu devam ediyor ama bana öyle geliyor zannetmiştim Siz söyleyince artık yalnız olmadığımı anladım. Ama kılıf telefonun her tarafını kapatırken sorun nasıl devam eder anlayabilmiş değilim
    quote:

sgp case neo hybrid

anten sorunu dediğiniz şey ne sizin telefon konuşurken düşüyor ve 2-3 bar mı çekiyor elinize alınca? 3g - edge açık halde mi yoksa sadece?
  • Bulunduğum yerde telefon çoğu zaman 2-3 bar çekiyor. Telefonla konuşurken zaman zaman hat kopuyor veya elime aldığımda 1-2 bar çekimde düşme oluyor. Bunlar EDGE'de oluyor. Kılıf almadan önce de böyleydi Ancak telefonun 4-5 bar çektiği yerlerde sıkıntı yaşamıyorum.
    quote:

Orijinalden alıntı: Dr Bishop

quote:

Orijinalden alıntı: musti2004s

Bende de bu kılıf var ve hala anten sorunu devam ediyor ama bana öyle geliyor zannetmiştim Siz söyleyince artık yalnız olmadığımı anladım. Ama kılıf telefonun her tarafını kapatırken sorun nasıl devam eder anlayabilmiş değilim
    quote:

sgp case neo hybrid

anten sorunu dediğiniz şey ne sizin telefon konuşurken düşüyor ve 2-3 bar mı çekiyor elinize alınca? 3g - edge açık halde mi yoksa sadece?
  • quote:

Orijinalden alıntı: [BLuTo]

Karn-ı bahar@

Ne sert silikon nede tam plastik gerçekten çok kaliteli malzemeden üretilmiş.

http://www.donanimhaber.com/iphone/haberleri/switcheasyden-yeni-bir-iphone-4-kilifi-trim.htm

pm attım
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutksk

evet, bu nasıl iş anlamadım ama bende de sorun var. bıktırdı ya.. adam gibi bi kılıf bulamadık gitti, bi ton para harcadım kılıf bulcam diye
    quote:

sgp case neo hybrid

Valla dandik 15 liralık bumper da olmuyor bu. Bıktım 200 lira harcadım bu kaçıncı.

Görülüyor ki neo lar anten sorununu engellemiyor, halbuki gayet güzel kaplama nedir bu ?? Pfffff

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karpuzcu. -- 13 Kasım 2010; 17:59:36 >
  • arkadaşlar sizce bu arka kapak nsl metal şık ta duruyor, değişik bi hava katıyor sanki

http://cgi.ebay.com/Silver-Metal-Back-Battery-Door-Cover-iPhone-4-4G-/170533288436?pt=PDA_Accessories&hash=item27b49379f4
  • Ben bumper dan istiyorum
    bunu mutlaka izleyin acayip bir maddeden kılıf yapmışlar iphone nu duvardan duvara vuruyor

http://www.youtube.com/watch?v=j4uMTZWh0Rc

Not: 4:20 den itibaren izleyin
  • çok güzel görünüyor kesinlikle ama iphone'nin kendisinden daha şık değil. benim tercihim ön arka film yanlar bumper'dan yana. telefon çok güzel çünkü
    quote:

Orijinalden alıntı: pro-redline

arkadaşlar sizce bu arka kapak nsl metal şık ta duruyor, değişik bi hava katıyor sanki

http://cgi.ebay.com/Silver-Metal-Back-Battery-Door-Cover-iPhone-4-4G-/170533288436?pt=PDA_Accessories&hash=item27b49379f4
  • quote:

çok güzel görünüyor kesinlikle ama iphone'nin kendisinden daha şık değil. benim tercihim ön arka film yanlar bumper'dan yana. telefon çok güzel çünkü
    quote:

arkadaşlar sizce bu arka kapak nsl metal şık ta duruyor, değişik bi hava katıyor sanki

Bende o düşüncedeyim. Orginal, fiyatı uygun bir bumper bulabilsem süper olucak. Parmak izi tutmayan film önerebilirmisiniz ayrıca mat olmayan.
  • doğrusu bende öyle bir film arıyorum. şuan SGP case neo hybrid vs. bumper+filmini kullanıyorum ama film çok parmak izi bırakıyor, bumper ise 3g'ye çözüm olmuyor.

bende bu başlık altında özellikle ekrana alabileceğimiz film önerirlerse+türk sitelerinden de link atarlarsa çok sevinirim.

quote:

quote:

çok güzel görünüyor kesinlikle ama iphone'nin kendisinden daha şık değil. benim tercihim ön arka film yanlar bumper'dan yana. telefon çok güzel çünkü
    quote:

Bende o düşüncedeyim. Orginal, fiyatı uygun bir bumper bulabilsem süper olucak. Parmak izi tutmayan film önerebilirmisiniz ayrıca mat olmayan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umutksk -- 13 Kasım 2010; 22:10:18 >
  • bir kaç yabancı forum buldum yalnız ingilizce okadar iyi deil :) biraz bişeyler anladım yalan olmasın Atomic hybrid diye bir kılıf var sinyal kaybı yapmıyormuş, ing iyi olan bir arkadaş çevirebilirmi ?

Orginal Satış Web Adresi:http://www.atomiciphonecase.com/

Forum:http://forums.macrumors.com/showthread.php?t=1045269

(Well it had been along day, had a funeral this morning which kind of kills the rest of the day but when I got home my new Hybrids were here and to be honest I just wasn't in that great of a mood so I did not even open the package for awhile. When I finally decided to dig in I was actually presently surprised. Atomic has finally got packaging and not just a plain box with bubble wrap, an actual package that is very well put together. And then I took the cases out and was completely floored. How in the world is this the same company from 2 months ago. These cases are beautiful and flawless. Don't worry, lots of pics here in a few. But the colors and everything was perfect, I could not find 1 flaw on either case. You would never even know that the case was not a 100 percent aluminum if you did not know better. So I dug right in and started putting them through their paces and I was shocked at the results of every test I through at it. I will make a separate thread showing my results where I compared the Element vs The Fusion Raw vs. The Atomic Hybrid. No cheating was done, even though I completely hate element, I made the test completely fair with every case. No modifications. Straight from the box to the phone. I ordered a black and lime hybrid and a white and brushed hybrid and that actually gave my 3 color choices because when I put the brushed cap onto the black frame, it ended up being my favorite. And I have lots of pics of all three. But I will do the write up comparing the cases in all area's but this one, hands down is my favorite. It performs the best, the signal believe it or not actually was showing better than with no case and FINALLY there is a case on the market that the GPS is 100 percent accurate. The case is not bridle or cheap feeling at all. It feels very nice in your hand and very comfortable and its extremely light. Plus they finally did away with the cheap carbon fiber backing and actually in my opinion, Atomic's carbon feels and looks better than Element's does and it's actually thicker and made from a heavier grade material. Also the button is now completely flush which I really like, so no accidentally turning your screen off and on in your pocket. Just to warn you my camera is not the greatest but you will get the idea, the camera sucks but the case to looks great. Atomic has come along ways in the last several months, I will give them that and I can finally end my search for the perfect case. I absolutely love these and if I ever get tired of them I can just order different color caps and its like having a new case. But read the other thread I will make here in a few, but for now here are some pictures of the new Atomic Hybrid!! )
  • neymiş bu bumper sevdası ya.Ne arkayı korur ne önü korur
  • Su an iphone 4 icin koruma on planda degil telefonu gostermek daha onemli bunun icin bumper ve on-arka ekran koruyucu kullanrak biraz da olsa koruma sagliyabilirsiniz
    Yada wrapsol ekran koruyucuyla herhangi bir kilif olmadan uzerinde ekran koruyucu bile oldugu belli olmadan koruma sagliyabilirsiniz ve omur boyu garantilidir
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.