Şimdi Ara

★★★ IPHONE 4 ve 4S İçin En İyi En Güzel Kılıf ★★★ (221. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.550
Cevap
28
Favori
456.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İdareten aldığım silikon kılıfın renginin sarıya doğru dönmesi ve kılıfın yankı problemine neden olmasından dolayı artık yeter dedim ve kadıköyde sadece kılıf satan bir dükkandan üç adet kılıf aldım

Rengi sarıya dönen silikon kılıfım

Bu kılıflar haricinde ebay üzerinden de iki adet kılıf sipariş ettim, sırf denemek amaçlı gelecek mi yoksa gelmeyecek mi diyerek, sorunsuz bir şekilde elime geçtikleri zaman onlarında fotoğraflarını koyarım

• quote:

Orijinalden alıntı: cyberkesh

İdareten aldığım silikon kılıfın renginin sarıya doğru dönmesi ve kılıfın yankı problemine neden olmasından dolayı artık yeter dedim ve kadıköyde sadece kılıf satan bir dükkandan üç adet kılıf aldım

Bu kılıflar haricinde ebay üzerinden de iki adet kılıf sipariş ettim, sırf denemek amaçlı gelecek mi yoksa gelmeyecek mi diyerek, sorunsuz bir şekilde elime geçtikleri zaman onlarında fotoğraflarını koyarım

hocam kadıköyde hangi dükkandan aldınız? yeni açılan bir dükkan görmüştüm otobüs duraklarının karşı hizasında orası olabilir mi ve bir de, o ahşap dokulu olanı kaça aldınız ?

• merhaba, 0,35 mm ve yumusak kılıf kullanan var mı? ben almanyadan almıstım bir daha da bulamadım aynısından :/ teknosada sert olarak var o da tak cıkar yapmaya uygun degil
  • quote:

Orijinalden alıntı: what_tha

quote:

İdareten aldığım silikon kılıfın renginin sarıya doğru dönmesi ve kılıfın yankı problemine neden olmasından dolayı artık yeter dedim ve kadıköyde sadece kılıf satan bir dükkandan üç adet kılıf aldım

hocam kadıköyde hangi dükkandan aldınız? yeni açılan bir dükkan görmüştüm otobüs duraklarının karşı hizasında orası olabilir mi ve bir de, o ahşap dokulu olanı kaça aldınız ?

Hocam anlık olarak girdim adına filan bakamadım dükkanın ama osmanağa camisinin hemen yanında idi(belki aynı yerden bahsediyor olabiliriz) ahşap dokulu olanda diğer ikiside fiyat olarak 15 lira

• quote:

quote:

quote:

Hocam anlık olarak girdim adına filan bakamadım dükkanın ama osmanağa camisinin hemen yanında idi(belki aynı yerden bahsediyor olabiliriz) ahşap dokulu olanda diğer ikiside fiyat olarak 15 lira

yok benim dediğim yer farklıydı ama o dükkanı da biliyorum teşekkürler.

• hayır en uyuz oldugum seyde sen git o kadar bak et hangi kılıf daha iyi korur diye ama telefon yüz üstü düşsün, deli oldum bugun
  • quote:

quote:

quote:

quote:

yok benim dediğim yer farklıydı ama o dükkanı da biliyorum teşekkürler.

Rica ederim

• Markafoni de speck-sennheiser-native union kılıfları indirimde. bunların orjinalliği konusunda fikirleriniz nedir? Ayrıcahttp://www.markafoni.com/product/2756504/ ürün nasıldır kullanan var mıdır?
  • Orjinalliği benimde kafamı karıştırıyor zamanında çakma sgp göndermişler.Bende bu kılıftan aldım dün ama d&r dan 11tl daha fazlaya :)

http://www.markafoni.com/product/2756572/

http://www.dr.com.tr/Elektronik/Ozaki-iCoat-Wardrobe-iPhone-4-4S-Kilifi-Siyah-/Telefon/Aksesuarlar/iPhone-4-Aksesuarlari/urunno=0000000399645

bakalım ne zaman kargoya verilicek.İptal etme şansım olsaydı belki alırdım ama markafoni 5-8ekim arası kargo diyor okadar niye bekletiyorlarsa.Ayrıca ozakinin sitesinde d&r bilkom vs var ama markofoni yok oda düşündürüyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bLind -- 25 Eylül 2012; 10:59:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakan..

hayır en uyuz oldugum seyde sen git o kadar bak et hangi kılıf daha iyi korur diye ama telefon yüz üstü düşsün, deli oldum bugun

geçmiş olsun hakan kardeşim problem yok değilmi telefonda
    Allahın izniyle yoktur inşallah
  • Geçen mesajımda bahsettiğim ebay'dan gelecek olan kılıflardan bir tanesi geldi bugün açıkçası 10 gün içinde gelmesini beklemiyordum 20-25 gün sürer diye tahmin etmiştim

Kılıf güzel fakat takıp çıkarması pek pratik değil

• quote:

Orijinalden alıntı: cantosman

arkadaşlar 4s imi satıyorum
    ilgilenen arkadaşlar alttaki linke baksınlar
    son mesaja bakın

http://forum.donanimhaber.com/m_66117107/mpage_1/f_/key_//tm.htm#66117107

telefon satılmıştır.
  • Bugün itibariyle ebay üzerinden aldığım diğer kılıfta geldi iki kılıfında elime geçme süresi 15 günü geçmedi şaşırdım açıkçası ben şöyle 25-30 gün bekleriz diyordum

• quote:

Orijinalden alıntı: TwiNChiL

http://tech.limango.com.tr/shop/detail/index.php?show=2196978
    bu orjinalmi şimdi?

Bence sahtedir kendi sitesinden çok daha ucuza nasıl satıyolar çok mantıksız.Ayrıca daha öncedende sahte ürün satmış limango bulaşma derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bLind -- 4 Ekim 2012; 2:31:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLind35

quote:

bu orjinalmi şimdi?

Bence sahtedir kendi sitesinden çok daha ucuza satmaları imkansız.Ayrıca daha öncedende sahte ürün satmış limango bulaşma derim.

aynen hocam bencede yani o kadar ucuz olamaz sgp more-tr den alınır sanırım sadece_? o kesin orjinal?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bLind35

quote:

bu orjinalmi şimdi?

Bence sahtedir kendi sitesinden çok daha ucuza satmaları imkansız.Ayrıca daha öncedende sahte ürün satmış limango bulaşma derim.

aynen hocam bencede yani o kadar ucuz olamaz sgp more-tr den alınır sanırım sadece_? o kesin orjinal?

Ben gecen more tr den ekran koruyucu aldim sgp ultra crystal orjinal urun satiyor kutuda bandrol var ve icinden orjinal olup olmadigini kontrol icin serial karti cikti sitesinden kontrol ettim orjinal yaziyor.More tr yi tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• More-tr'den gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz...

• 
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.