Şimdi Ara

★★★ IPHONE 4 ve 4S İçin En İyi En Güzel Kılıf ★★★ (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.550
Cevap
28
Favori
456.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende aldım sampanya rengi aldım more trden ptesi elime gelecek bi inceleme yaparm ogun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetjanx

bende aldım sampanya rengi aldım more trden ptesi elime gelecek bi inceleme yaparm ogun.

kardes detaylı olarak resimlerini istiyorum kılıfın :) ona göre alayım bende bir adet
  • bugun vaporun preorder code u geldi. sipariş vericem. 7 güne gelir izlenimlerimi yazarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagrimir

bugun vaporun preorder code u geldi. sipariş vericem. 7 güne gelir izlenimlerimi yazarım.

7 güne gelir mi :)

1 ay'a geliyor ne yazıkki :) 18'inde sipariş verdim hala yola çıkmadı. yapılma aşamasında.
  • @WOLKY

ya bu pre order code u nereye giricez?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagrimir -- 28 Ekim 2010; 19:30:34 >
  • arkadaşlar ne kullanırsınız bilmem ama linkini attığı kılıfı kullanmayın sakın. korumaktan çok zarar verir bu telefona

http://www.ereyon.com.tr/urun/microsonic-apple-iphone-4-sweet-kilif.aspx

şimdi de bunu aldım, sanırım daha güzel. çünkü silikon ve yumuşak, ilk linkteki gibi taş misali mika değil

http://www.ereyon.com.tr/urun/iphone-4-soft-kilif.aspx

• quote:

@WOLKY

ya bu pre order code u nereye giricez?

ben hiç pre order kodu görmedim desem :) ya maili atladım yada gelmedi. pre order kaydı yaptıktan 1-2 hafta sonra canım sıkıldı shopelementcase.com adresinden giridm mailimle satın alabildim ;)

dene bakalım :)
  • bende satın aldım şimdi. hadi hayırlısı. 1 kasım shipping diyolar. graphite/graphite aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagrimir -- 28 Ekim 2010; 22:30:04 >
  • quote:

bende satın aldım şimdi. hadi hayırlısı. 1 kasım shipping diyolar. graphite/graphite aldım.

shipping tarihini nasıl öğrendin?
  • mailde yazıyordu.
  • Ya arkadaslar bu arada Sizinde iPhone 4 te ses acma kısma tuslari tutup yukarı aşağı yaptığımda biraz oynuyo sizde de öylemi
  • quote:

Orijinalden alıntı: prank31

Ya arkadaslar bu arada Sizinde iPhone 4 te ses acma kısma tuslari tutup yukarı aşağı yaptığımda biraz oynuyo sizde de öylemi

şimdi denedim ama öyle birşey yok benim cihazda
  • benımkınde aynı oynama olayı ses acma kapama duğmelerinde cok az ama
  • quote:

Ya arkadaslar bu arada Sizinde iPhone 4 te ses acma kısma tuslari tutup yukarı aşağı yaptığımda biraz oynuyo sizde de öylemi

Evet arkadasim dedigin tuslar ve ekran kilitleme tusu biraz oynuyor esnek ama rahatsiz edici boyutta degil
  • quote:

mailde yazıyordu.

satın aldıktan sonra gelen mailde mi? bende öyle bişey yazmıyor hiç?
  • bende bu kılıfı
    kullanıyorum.
    karbonfiber görünümlü deri bir kılıf
    benım ıcın en önemli özelliği elimde kaymıyor ve hem yan hem arka koruyor.
  • iskin solo iphone 4 kılıfı arıyorum, yardımcı olabilecek varsa PM lütfen.

satan arkadaşlara pm gonderdim ama cevaplayan olmadı, yardımcı olursanız sevinirim
  • Dostlar telefonumun arkasını karbon kaplamak istiyorum nasıl yapabilirim? En kalitelisi hangisidir? Sağolun şimdiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: S0NK0Z

quote:

Evet arkadasim dedigin tuslar ve ekran kilitleme tusu biraz oynuyor esnek ama rahatsiz edici boyutta degil

Tlfn 2 kere yere düştü alçak mesafeden Belkide gevşedi sanki onceden böyle bisey yoktu arka kapağı falan açıp baksammi belki oturturum falan garantiden cikarmi
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.