Şimdi Ara

iphone 4 sahibiyim wi-fi problemi yasıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Forumda aradım ve sağlıklı bir yanıt ve konu bulamadım. 05.10.2010 tarihinde almış oldugum iphone 4 le safariden olsun facebook uygulamasından olsun yada harita olsun fark etmez wi-fi baglantısıyla nete giriş yapıyorum sorun yok ama en fazla 10 dakika ondan sonra net yok var görünüyorda girmiyor safaride kaynagı bulamıyor. Bu benim ilk iphone tecrubem acaba yapmam gereken bir ayar varmı bilmiyorum. Cihazı garantiyemi göndermeliyim ki onuda bilmiyorum. Bana fikir verebilicek yada bu aynı sorunu yaşayan başka bir kullanıcı varsa yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustisas -- 14 Ekim 2010; 18:04:29 >

• Valla bu tarz seyler yasamayan azdir iPhone ile ama,

Bu durum oldugunda wifi acip kapattiginizda sorun devam ediyor mu, yani yine sayfa acmiyor mu

Telefonu kapatip actiniz mi, kapatip actiktan sonra hala sorun devam ediyor mu

Yoksa yine bir ilk 10 dakika sorunsuz calisirken, ondan sonra calismamaya mi basliyor

Ag ayarlarinizi sifirlamayi denediniz mi ag ayarlarini unut secenegine basarak

Cozum getirmediyse servise verin, wifi bozuk, bazen goruyor bazen gormuyor, baglandi gozuksede calismiyor falan diyin, sifirini verebilirler [vermeyedebilirler, hatta yaptik deyip versiyon guncellemesi yapip geri de verebilirler buyuk ihtimal (degisecek kadar onemli bir sorun arz etmedigini dusunurlerse)]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onur__

Valla bu tarz seyler yasamayan azdir iPhone ile ama,

Bu durum oldugunda wifi acip kapattiginizda sorun devam ediyor mu, yani yine sayfa acmiyor mu

Telefonu kapatip actiniz mi, kapatip actiktan sonra hala sorun devam ediyor mu

Yoksa yine bir ilk 10 dakika sorunsuz calisirken, ondan sonra calismamaya mi basliyor

Ag ayarlarinizi sifirlamayi denediniz mi ag ayarlarini unut secenegine basarak

Cozum getirmediyse servise verin, wifi bozuk, bazen goruyor bazen gormuyor, baglandi gozuksede calismiyor falan diyin, sifirini verebilirler [vermeyedebilirler, hatta yaptik deyip versiyon guncellemesi yapip geri de verebilirler buyuk ihtimal (degisecek kadar onemli bir sorun arz etmedigini dusunurlerse)]

wi-fiyi kapatıp açıyorum net hemen geri geliyor o konuda sıkıntı olmuyor. Açıkcası o kadar para verdikten sonra bu gibi bir sorun can sıkıyor fakat şimdi bu cihazdan piyasada fazla yokya genpaya göndersem değiştirelim deseler yenisini tedarik etmeleri uzun surer diye düşünüyorum. En mantıklısı bir sure idare edicem 6 ay sonra gibi bir zamanda iphone4 stok sıkıntısı olmadıgı zaman götürim yoksa genpa bekletir gibime geliyor. Zaten işimede pek yaramıyor şu ara wi-fi sürekli pcdeyim ama insanın canı sıkılıyo

• bende ip4 alıcısıyım şuan arıyorum merak ettim acaba bu sorundan dolayı yakınan başka arkadaş var mı??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©

bende ip4 alıcısıyım şuan arıyorum merak ettim acaba bu sorundan dolayı yakınan başka arkadaş var mı??

şu ana kadar bulamadım benimki gibi bir sorun yaşayan başka arkadaş birtek bende oluyor sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustisas

quote:

bende ip4 alıcısıyım şuan arıyorum merak ettim acaba bu sorundan dolayı yakınan başka arkadaş var mı??

şu ana kadar bulamadım benimki gibi bir sorun yaşayan başka arkadaş birtek bende oluyor sanırım.

Geçmiş olsun kardeş ne diyim inşaallah bu sorunu atlatırsın çünkü böyle bir durum insanın sinirlerini alt üst eder eminim.

Tşk ler cevabın için..
  • quote:

quote:

quote:

Geçmiş olsun kardeş ne diyim inşaallah bu sorunu atlatırsın çünkü böyle bir durum insanın sinirlerini alt üst eder eminim.

Tşk ler cevabın için..

vardır herseyde bir hayır olmadı 2-3 ay sonra genpaya veririm alırım sıfırnı ölümden başka herseye care var :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Tşk ler cevabın için..

vardır herseyde bir hayır olmadı 2-3 ay sonra genpaya veririm alırım sıfırnı ölümden başka herseye care var :)

Aynen kardeş

• sorun benim modemden kaynaklanıyormuş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.