Şimdi Ara

iPhone 4 Bunu Neden Yapıyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iPhone 4 bugün üçüncü kez normal çalışırken kendi kendine kapandı sanırım. Micro sim çıkarıp tekrar taktım. Power ile çalışmadı Home + Power ile çalıştırdım. Şuan bir sorun yok ama üçüncü kez bunu yapması merak uyandırdı. Bilenler ya da bununla karşılaşanlar nedenini söyleyebilir mi acaba?

Bu arada uygulama bolluğum var 12 gb dolu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erent. -- 22 Şubat 2012; 21:33:46 >

• Bence restore zamanı gelmiş.
    Yeni iPhone olarak tanıt.Tertemiz bir ram ve disk olsun.
    Sonrada deliler gibi uygulama yükleme :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soda23

Bence restore zamanı gelmiş.
    Yeni iPhone olarak tanıt.Tertemiz bir ram ve disk olsun.
    Sonrada deliler gibi uygulama yükleme :)

Ücretsizken indirdiğim çok uygulama var. Nereden baksan şuan toplam değerleri 250 $ civarında. Ona da kıymak istemiyorum açıkçası :)
  • Tekrar para odemeden yukleyebilirsiniz onlari zaten itunesa da transfer edebiliyorsunu direk
  • Yeni iphone olarak tanittiktan sonra, eski itunes kitapligiyla eslesme yapilabilir mi? Ben yapilamaz diye biliyorum. Eger yapilabiliyorsa lutfen anlatin. Ben dahil bir cok kisinin isine yarayacaktir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GhostBalaclava

Yeni iphone olarak tanittiktan sonra, eski itunes kitapligiyla eslesme yapilabilir mi? Ben yapilamaz diye biliyorum. Eger yapilabiliyorsa lutfen anlatin. Ben dahil bir cok kisinin isine yarayacaktir.

iTunes'a bağladığın zaman; SATINALINANLARI AKTAR dersen içindeki tüm uygulamalar iTunes'a aktarılır.

Sonra restore yap. "Yeni iPhone olarak tanıt" de.
    Sonrada uygulamaları tekrar yükle.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.