Şimdi Ara

iphone 4 aktivasyon hakkında [yardım] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
14.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yahu herkes alıyor zaten böyle.... yabancı forumdada başlık açtım millet şaşırdı...

Aklımı oynatıcam walla..

Bu arada dostum senin soruna gelince. telefonlar kesin 402 dir. bu nedenle suan için JB ve unlock yapamassın. 1 ay içerisinde yapabilirsin ama.

Senin kutuların içinde at t kart var mı?
  • kutuları açmadık ki :) o yüzden kart konusunda bişey diyemeyeceğim..
  • at t kart olmassa aktivasyon yapılamaz. önceden söliyim.
    yada universal kart gerekiyor.
  • Ama genelde icinden kart çıkıyormuş. Birçok kisi öyle söylüyor forumda.
  • ewet öyle deniyor ama at&t'den alınanlar için bunu söylüyorlardı sanırım...

neyse bende merak ediyorum aynı konuyu... hiçbir unboxing videosunda kart görmedim..
  • 2 adet iphone 4 aldım Washington DC'den. Tek kelime etmemişler. hiçbir problem çıkartmamışlar..

Texastakilerde bir gerizekalılık var sanırım?

Sonradan öğrendim Teksaslılar için lafı bile varmış... "Sen Teksaslımısın?" diye dalga geçerlermiş..
  • merhaba, 10 gün önce amerikadan iphone 4 32gb aldım ve turkcell abone merkezinden pasaport kayıt

işlemini tamamladım.şu an Mobil Cihaz Kayıt Sisteminden sorguladığımda onay bekliyor mesajı çıkıyor.

cihazın kutusundan çıkan AT&T kartı ile bilgisayarıma yüklediğim itones programı ile oyun,program vs. yükleyip kullanabiliyorum.

mevcut simkartımı micro simkartla değiştirdim fakat henüz operatörü kullanamıyorum.

öğrenmek istediğim,

imei onaylandığı zaman görüşmeye başlıyabilecekmiyim,

yukarıda yazılan jb ve unlock vs. diğer şeyleri yapmam gerekecek mi,
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr scott

merhaba, 10 gün önce amerikadan iphone 4 32gb aldım ve turkcell abone merkezinden pasaport kayıt

işlemini tamamladım.şu an Mobil Cihaz Kayıt Sisteminden sorguladığımda onay bekliyor mesajı çıkıyor.

cihazın kutusundan çıkan AT&T kartı ile bilgisayarıma yüklediğim itones programı ile oyun,program vs. yükleyip kullanabiliyorum.

mevcut simkartımı micro simkartla değiştirdim fakat henüz operatörü kullanamıyorum.

öğrenmek istediğim,

imei onaylandığı zaman görüşmeye başlıyabilecekmiyim,

yukarıda yazılan jb ve unlock vs. diğer şeyleri yapmam gerekecek mi,

Jailbreak ve unlock yapman gerekecek. Eğer telefonun sim kilidi yoksa zaten imei talebi alındığından itibaren açılıyor direk telefon. Ben yaptırırken kayıt TİM´de çalışan arkadaş böyle söylemişti.

Tabi TİM´de çalışanlar da her şeyi doğru bilmiyor orası ayrı...

• Chicagodan iphone4 aldim icinden att kart cikti 402 versiyonu. Alirken dedim sim kilidi nasil acicaz yok mu bi yolu tc de kullancam dedim. Sim kiliti acmamiz gibi bi durum yok hata sen tcye goturcem dersen aleti sana satamam dedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eay

Chicagodan iphone4 aldim icinden att kart cikti 402 versiyonu. Alirken dedim sim kilidi nasil acicaz yok mu bi yolu tc de kullancam dedim. Sim kiliti acmamiz gibi bi durum yok hata sen tcye goturcem dersen aleti sana satamam dedi.

402´den kastın 4.0.2 versiyonu ise şu an için sim kilidi kaldırma şansın yok. Yeni versiyonu ve ona jailbreak çıkmasını beklemek zorundasın.
  • merhaba millet
    kutu içerisinden çıkan at&t sim kartı göz ardı edilmiş ve turkcell simle aktive işlemleri yapılmış ama geçersiz sim diyen at&t menşeli bir iphone4 at&t sim kartı ile tekrar aktive edilip kullanılabilir mi ?
  • Merhaba arkadaslar, Gecen hafta America Apple store dan Iphone 4 aldırdım. Yarın telefonu arkdastan alıcam ama passaport kaydı yaptıramıcam cunku yurt dısına cıkmadım ve yakında cıkanıda bilmiyorum. Simdi ben bunu passaport kaydı yaptırmadan hic bir sekilde kullanamayacak mıyım? Yok mu hic bir caresi...
  • merhaba arkadaşlar bendede iphone 4 var ve aktivasyon sorunum var sim kilitli ve sim kartı yok ne yapabilirim?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.