Şimdi Ara

İPHONE 4 8 GB HIZLI AL 999 100 TL PUAN + 80 TL BONUS 820 TL YE GELİYOR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
4.297
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ysfdaghan

KLİKSA DA 999 TL AXESS KARTA 150 TL PUAN İLE 850 TL YE GELİYOR ALMAYI DÜŞÜNENLER BİR BAKSINLAR ...

http://www.kliksa.com/urun/apple-iphone-4-8gb-black-akilli-telefon-vf/900191041

Sadece access e mi puan var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 750civarına mal edersem alabilirim bunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haki_programmer

quote:

KLİKSA DA 999 TL AXESS KARTA 150 TL PUAN İLE 850 TL YE GELİYOR ALMAYI DÜŞÜNENLER BİR BAKSINLAR ...

30 Nisan'da değişecek sıradaki banka neyse ona verir o zaman.

• quote:

Orijinalden alıntı: storm

quote:

Orijinalden alıntı: haki_programmer

quote:

30 Nisan'da değişecek sıradaki banka neyse ona verir o zaman.

İyice arap saçı oldu bu iphone 4 kampanyaları. Şu an en avantajlı hb duruyor başka da yok.

• 750 ye gelmez ama
    Kliksadan alırsan
    999 - 100 tl %10 chip para - 50 tl %5 chippara - 25 tl axess son dakika chippara hediye - 20 tl (%2.4 paramigeriver.iadesi) ile 804 gibi biseye denk gelir sanırım...
  • hala aypon 4 alma derdindesiniz üzerine daha iyi çok telefon varken bunu almak çok mantıksız. sırf elma diye almak ise neyin kafası ?
  • Herkesin 1 iphone u olacak :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: dabbak

750 ye gelmez ama
    Kliksadan alırsan
    999 - 100 tl %10 chip para - 50 tl %5 chippara - 25 tl axess son dakika chippara hediye - 20 tl (%2.4 paramigeriver.iadesi) ile 804 gibi biseye denk gelir sanırım...

axess yok malesef bi de elimdeki takozu elden çıkarmam gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

aklında olupta fiyat takip edenler, almaya niyetlenenler için fiyat gayet iyi

AMAAAAAAA, HTC SENSETİON XL 999 -200ÇEK - KART PUANI İLE 850 TL GİBİ RAKAMLARA GELİYOR hepsiburadada 6 taksit kargo bedava

AYNI SEKİLDE LG P880 XD TE AYNI SEKİLDE AYNI FİYATTA aynı sitede. 6 taksit kargo bedava

Şahsi görüşüm böyle secenekler varken gidipte zayıf özelliklere sahip, kapağında elma resmi olan bir telefon almam.
    zaten bugüne kadar 1 kez bile para vermedim apple ürünlerine.

valla dostum bence ip4 saydığın telefonlara göre daha iyi.

he sensationda kulaklık olayı var, ve her ikisinde de arttırılabilir hafıza güzelliği var. ama aynı fiyata gelecekse ip4 bence 1 adım önde. ama ben 3 ünü de almazdım orası ayrı

sadece ayarsız bir kıyaslama yaptım
    konfigürasyonlar ortada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MUTAF -- 12 Mayıs 2013; 1:37:33 >

• 4S olsa iyiyimiş
  • başlık aldatıcı, değiştirilmesi lazım.

100-tl indirim falan yok, onu hem ikiye bölüyor hem de her ikisinde de 250-tl harcama sınırı koyuyor.

axess olanlar için kliksanın fiyatı güzel..

andorid ve ios kullanan birisi olarak en kral android telefon olsa ios a yetişemez. kağıt üstünde androidli telefonlar üstün olabilir ama işletim sistemi stabil olmadığından donanımın bir önemi kalmıyor. ikisini de kullanmayan bilemez maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: senturk041

İPHONE 4 8 GB HIZLI AL 999 100 TL PUAN + 80 TL BONUS 820 TL YE GELİYOR

http://www.hizlial.com/apple-iphone-4-8-gb/02.044.9199.0040?OM.exVisitorID=215149&utm_source=Daily_Mailing&utm_medium=cep-telefonu&utm_campaign=telefon_20130426&utm_term=20130426&utm_content=cep-telefonu_cep-telefonu_location

Hesap ve başlık yanlış.

999 TL telefon + 250 + 250 TL alışveriş = 1499 TL
    100 Tl si çek + 80 lirasını bonusla öde.
    Cepten çıkacak para ise 1320 TL.

Hızlıaldan 1499 Tl alışveriş yap, 1320 lira öde.

• Tirt telefon

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başlıktaki yorumları okuyunca güldüm gerçekten, Apple'a sövdüğüm, aman asla almam hatta kullanmam dediğim günler aklıma geldi.

Şimdi Iphone 5 kullanıyorum ve Apple'a sövdüğüm her an için, her gün pişman oluyorum. Sözün özü, ön yargılı olmamak, büyük konuşmamak lazımmış.

Ayrıca 820 TL yeterince iyi bir fiyat değil mi Iphone 4 için, anlamadım. Ancak çeklerin, bonusların sadece Gold'da kullanılması fiyatı 820 TL'den çok daha yükseğe çekiyor tabii.
  • her iphone konusu açıldığında fiyattan çok konuşulan muhabbet - Ben bu telefonu almam - Adamlar kendi almıyor konusu açılınca da almayın almayın diye sürekli yorum atıyorlar. Ben takipteyim iphone 4 konularını şu anda 3gs kullanıyorum almayı düşünüyorum biraz daha takip edelim bakalım
  • Zaytungdan: iPhone'un Daha Önceki 3 Modeliyle Hayatı Pek de Değişmeyen Serkan Bolay (27, işsiz), iPhone 5'ten Çok Umutlu.
    Bu apple ne yapsa müstehak :)
  • şu an kliksada disbürütör garantili wordpuan ve avantajixle 835 tl 12 taksit ne dersiniz?
  • "Mağazamızda Satılan Apple iPhone Cep Telefonları, Apple Yetkili Servisleri Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Apple tarafından ithal edilmektedir."

HIZLIAL'da iphone 4'ün ürün sayfasında böyle yazıyor ama müşteri hizmetleri GOLD garantili diyor. Şimdi garantisini kim veriyor bu cihazın bilen var mı?

ürün linki:http://www.hizlial.com/apple-iphone-4-8-gb/02.044.9199.0041
  • hepsiburada aynı fiyattan satıyor üstelik anneler günü dolayısıyla 100 tl hediye çeki vardı fakat beyaz rengi istediğimden bu siteden almak zorunda kaldım :(
    ithalatçı firma garantisinde
  • HIZLIAL'dan aldığım cihaz dün elime geçti. cihaz MOBİLTEL garantili. ne yazık ki açar açmaz karşılaştığım manzara bu idi. hayal kırıklığına uğradım. ahizenin üst kısmında ve kameranın olduğu yerde deformasyon var. cihazın muhtelif yerlerinde çizikler ve parmak izleri mevcut.

velhasıl, iade ettim gelir gelmez. inşallah çok uzatmazlar iade işlemini.
     İPHONE 4 8 GB HIZLI AL 999 100 TL PUAN + 80 TL BONUS 820 TL YE GELİYOR İPHONE 4 8 GB HIZLI AL 999 100 TL PUAN + 80 TL BONUS 820 TL YE GELİYOR

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.