Şimdi Ara

iPhone 3GS nin kulaklığı bozuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar benim 3GS nin orijinal kulaklığı bozuldu, tuşları çalışmıyor genpa garantisinde yenisini verirler mi acaba yoksa garanti kulaklığı kapsamıyor mu ?

• Fatura ile götürürseniz kulaklığa değişim derler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdm24
    Fatura ile götürürseniz kulaklığa değişim derler

Daha önce degisim yaptırdınız mı ?
  • Kutu icindeki her sey garanti kapsamindadir. Ben sarj kafasini degistirmistim..
  • evet faturasıyla bırlıkte goturun değişim yaparlar çünkü sadece telefon garantıde değil kutu içindeki herşey
  • benımde aynı sekılde tusları bozulmustu sıfır kulaklık verdıler
    kafana takılan bısı varsa pm at
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbbatu

quote:

Orijinalden alıntı: Erdm24
    Fatura ile götürürseniz kulaklığa değişim derler

Daha önce degisim yaptırdınız mı ?

kanyon apple shop dan ipod touch almıştım zamanında. 3 haftasında sağ kulaklık patladı. götürdüm yaklaşık 2 hafta sonra sıfır yeni kulaklık verdiler. o konuda rahat olabilirsin ;)
  • Arkadaşalr benimde kulaklığım bozuk galiba...
    Sıfır kutunun içinden çıktı ama tuşlar çalışmıyor. Ne + ne - ... Tuşlara bassamda hiç bir şey olmuyor
  • Arkadaslar iphone orjinal kulaklığına nasıl katlanıyorsunuz 1500 lira verip iphone alıyoruz 50 lira daha verip muZigi hissettirecek kaliteli bir kulaklık alalım
    İnanın daha önce ben bu kulaklığa nasıl dayanabildim diyeceksiniz saygilar
  • zamanında ipod shuflem vardı ve kulaklıkları 5 sefer patladı garanti süresinde her birinde değişti ve hiçbirinde fatura istememişti kadıköy app store. İmei nosu alıyodu cihazdan yeterliydi. Yanıt verilmiş zaten garantidesin:)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.