Şimdi Ara

iPhone 3GI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Apple'in yeni iphone modeli. muthis donanimsal upgrade'ler ile geliyor ve apple'in senior vice president'inin soyledigine gore de "hava kadar hafif".
    tek ozelligi yalnizca sadik apple musterileri tarafindan satin alinabiliyor ve kullanilabiliyor olmasi.

tanitimi da yapilmis:http://tiny-url.com/mem3vp
    http://www.theonion.com/content/node/97014

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senderson -- 31 Temmuz 2009; 12:12:34 >

• Bana çok ilginç geldi
  • Bu ne şimdi? Şakamı? Bu haberi ciddiye alıp buraya taşımanın amacı ne? Bir kere yalnış çevirmişsin. O haberde sadece sadık müşterileri tarafından "görülebiliyor" demiş. Sen hiç terzi&kral hikayesi duydunmu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi broodofqueen -- 31 Temmuz 2009; 13:25:31 >
  • Bu aralar bir çok insanın bu forumda nasıl barındığına şaşıyorum. Bu forumu ciddiye alan gerçekten bilgi paylaşan o kadar güzel insanın yanında bir o kadar da böyle gereksiz şakabaz insan mevcut. Allah bilir bu başlığı açarken gevrek gevrek gülmüşsündür.

• quote:

tek ozelligi yalnizca sadik apple musterileri tarafindan satin alinabiliyor ve kullanilabiliyor olmasi.

• Arkadaşlar ekşi sözlükte yazdığına göre ntv de bile haberi yapılmış bunun. Eylülde tanıtılacağı fln yazıyor bazı sitelerde. Görüntülü konuşma için ön kamerası varmış, ve dizaynı çok güzelmiş. Eğer eylülde gerçekten tanıtılırsa İphone 3gs alanlar ne olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: masal19

Arkadaşlar ekşi sözlükte yazdığına göre ntv de bile haberi yapılmış bunun. Eylülde tanıtılacağı fln yazıyor bazı sitelerde. Görüntülü konuşma için ön kamerası varmış, ve dizaynı çok güzelmiş. Eğer eylülde gerçekten tanıtılırsa İphone 3gs alanlar ne olacak

Şaka bu değilmi? Lütfen şaka de.... Allah'ım inanamıyorum!
  • quote:

Orijinalden alıntı: masal19

Arkadaşlar ekşi sözlükte yazdığına göre ntv de bile haberi yapılmış bunun. Eylülde tanıtılacağı fln yazıyor bazı sitelerde. Görüntülü konuşma için ön kamerası varmış, ve dizaynı çok güzelmiş. Eğer eylülde gerçekten tanıtılırsa İphone 3gs alanlar ne olacak

apple'ın böyle birşey yapacağına ihtimal dahi vermiyorum.bir kere dediğiniz çok anlamsız.apple eğer böyle bir hamle yaparsa tek bir iphone 3gs bile satamaz ki bu da milyonlarca doların çöpe gitmesidir.bir ara sabah gazetesi de macbook wheel diye bir haber yapmıştı.kısaca bizim yerli basında çıkan teknoloji haberlerine pek güvenmeyin.

• Bir dahaki modelin ismi 4G olcak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.