Şimdi Ara

iphone 3G için orjinal pil bulmak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
5.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşın iphone 3G cihazının pili iyice ölmüş durumda.Benim cihazında pili eskiye göre çok az gitmekte.Orjinal pil alıp değiştirmek istiyorum.Ancak piyasanın %99'u çin malı pil dolu(daha doğrusu çakma pil) Orjinal pil nasıl temin ederiz?Kimden alırız? Açıkçası pillerin çakmaları çok olduğundan ayırt etmek güç.İyi bişey yapalım derken cihazı daha kötü yapmamak lazım..

ifixit sitesinde satıyorlar.Siteye güveniyorum ama orjinal satmıyor onlarda sanırım.

Orjinal pil fiyatı nedir ve nerden alınır.Nasıl anlaşılır orjinal olduğu.Sanırım orjinalinde iki modeli var.2. modeli daha uzun pil süresi sağlıyormuş..Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.

• Mesajım bulunsun.
  • Ben de konuyu baslatan arkadasimizin sorduklarini aynen tekrarlamak istiyorum, yardimci olursaniz sevinirim.

Telefonum iPhone 3GS ve Istanbul Anadolu Yakasi'nda oturuyorum.

3 yeri aradim, Genpa fiyat vermedi getirin telefonu incelememiz lazim dedi, bende farzedin incelediniz pil degisim gerektigi cikti tahmini ne kadar tutar dedim, oyle olmaz incelememiz lazim dedi, ben de anlasildi sizin ne yapmak istediginiz dedim kapattim. Belki verdikleri fiyat beni asacak, fiyatin beni asip asmadigini ogrenmek icin kalkip oraya mi gitmem lazim. Gicik oluyorum boyle pazarlama taktiklerine.

Baska bir yeri aradim, 140TL dedi, orjinal pil dedi ama telefonun bir gun bizde kalmasi lazim test edilmesi lazim dedi. Sabah birakiyorsun ertesi gun aliyorsun.

En son aradigim yer de 75TL cin mali pil dedi, getir yarim saatte alirsin telefonunu dedi.
  • Yok mu orjinal pil ve versiyonlari hakkinda bilgisi olan veya iyi bir apple tamircisi tavsiye edebilecek olan?
  • yani 3g s e pil alıyoruz, sahibinden .comdan baska bilgi yok, forumlarda da olan bu.

3g s pil nereden ve kaca bulunur yardımcı olursanız sevinirim.
  • pili kaça nereden takabileceğim konusunda yardım edebilecek biri var mıdır? Bugün sarıyerde sordum 70 Tl derler ama orijinal değilmiş ama kaliteliymiş. 1,5 gün dayanırmış, orijinali pek duymamış satan arkadaş.
  • Orjinali piyasada bulamazsınız. Sadece yetkili servislerde bulabilirsiniz. Ben dealextreme'den 6.60$'a aldım. Görüntüsü orjinal ile birebir:) Kendim değiştirdim. Zaten elektrik öğretmeniyim:) 2 haftadır kullanıyorum hiç bir sıkıntı yok. Orjinal pil şarj olurken ne kadar ısınıyorsa bu da ancak o kadar ısınıyor. Şarj sürem çok iyi. Normal kullanımda iki gün, çok yoğun kullanımda rahat 1 gün dayanıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürünlerimiz Orjinaldir.
    3G , 3GS ve 4S için orjinal batarya satışımız sürmektedir.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-yedek-parca-apple-iphone-3g-ve-3gs-orjinal-li-ion-batarya-113463191/detay/
  • quote:

Orijinalden alıntı: marikanwap

Orjinali piyasada bulamazsınız. Sadece yetkili servislerde bulabilirsiniz. Ben dealextreme'den 6.60$'a aldım. Görüntüsü orjinal ile birebir:) Kendim değiştirdim. Zaten elektrik öğretmeniyim:) 2 haftadır kullanıyorum hiç bir sıkıntı yok. Orjinal pil şarj olurken ne kadar ısınıyorsa bu da ancak o kadar ısınıyor. Şarj sürem çok iyi. Normal kullanımda iki gün, çok yoğun kullanımda rahat 1 gün dayanıyor.

selamlar,

Dostum deal extreme den kimden aldığını yazabilir misin. en azından eline ulaştığını biliyoruz.

slm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: becidea

quote:

Orjinali piyasada bulamazsınız. Sadece yetkili servislerde bulabilirsiniz. Ben dealextreme'den 6.60$'a aldım. Görüntüsü orjinal ile birebir:) Kendim değiştirdim. Zaten elektrik öğretmeniyim:) 2 haftadır kullanıyorum hiç bir sıkıntı yok. Orjinal pil şarj olurken ne kadar ısınıyorsa bu da ancak o kadar ısınıyor. Şarj sürem çok iyi. Normal kullanımda iki gün, çok yoğun kullanımda rahat 1 gün dayanıyor.

selamlar,

Dostum deal extreme den kimden aldığını yazabilir misin. en azından eline ulaştığını biliyoruz.

slm.

Hocam dealextreme'de satıcılar yok. Bizdeki Hepsiburada gibi bir site.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: becidea

quote:

selamlar,

slm.

Hocam dealextreme'de satıcılar yok. Bizdeki Hepsiburada gibi bir site.

Hocam haklsın bre. Ben Aliexpress ile karıştırdım. express extereme filan. tamam. teşekkür ederim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.