Şimdi Ara

“iPhone 15 serisi hayal kırıklığı oldu” (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
4.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

100 dolara 1 tb ssd alabiliyorsun normalde. ama bu telefonda olunca fiyat 400-500 dolara maloluyor.

çok can sıkıcı.

• wolferto kullanıcısına yanıt

Kardeşim siz herkesi oyun manyağı mı sanıyorsunuz ? Yada youtube a video içerik üretiyor mu sanıyorsunuz ?

Eşimde 128gb iphone var. Çocuğumun videolarını 4k çekiyor. yaklaşık 400 adet video mevcut telefonda resimleri saymıyorum bile ve depolamanın daha yarısı dolu.

200gb icloud ile kombinlediğin de depolayabileceğin verinin haddi hesabı yok.

Oyun oynamadıktan sonra ve içerik üretici olmadıktan sonra 128gb normal kullanıcı için son derece yeterli bir depolama. Ben 256 kullanıyorum. Ancak oyun oynuyorum. Sadece cod mobile bile 20gb alan kaplıyor.

• Film indiriyoruz uygulama yukluyoruz cloud bi iphone dami var böyle bir savunma olabilir mi ya. Herkes 128 GB artık yetersiz diyor bi sen mi memnunsun ? Ha bak doğru siz USB -c ye yeni geçtiniz çok minimal kullandınız buzamana kadar.3.2 görmeyince baz modelde oda yok doğru.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolferto -- 19 Eylül 2023; 13:12:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında vardı...
    ASELSAN, Raks marka ürünler yapılmıştı 1996 civarlarında. O zamanın devi Ericsson'dan çok da kötü değillerdi...

Sonra ne oldu bilemiyorum... Devalüasyonlar, hortumlanan bankalar ve AKP sonları oldu herhalde...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

1 yıl kullandığım 64 gb iphone 12'nin yarısı boştu

• İstan34bul kullanıcısına yanıt

Stabil mi ? Her güncellemede yeni bir bug geldi diye ağlayan kullanıcılarla dolu ana konusu kullanmasak yutturacaksınız.

• Razor Crest kullanıcısına yanıt

en küçük bir olumsuzluk dahi konu ediliyor ondan sanki çok sorun varmış gibi aksediliyor ama bu durum abartı iOS 16 daykende şikayetim yoktu 17 de de yok kaymak gibi sürüm ikisi de. Ya androidçiler ne yapsın? O çöplükte kör topal kullanmaya çalışıyorlar yine gıkları çıkmıyor

• Pil sorunu,wifi kopması,hava durumunun iptal olması bunlar 16 sürümleri içerisinde karşılaşılan bazı önemli sorunlardan biri bunlara basit demek göz yummaktır.Android eskisi gibi değil valla hele samsung androidde stabiliteyi yakalamış firma konumuna ulaştı.

• Razor Crest kullanıcısına yanıt

Pil sorunu ve wifi kopması gibi şeyler hiçbir zaman yaşamadım hava durumu bir dönem sıkıntı olmuştu onu hatırlıyorum. Samsungun stabil çalışacağı en fazla 1/2 yıldır sonra o çirkin yüzünü yavaştan göstermeye başlar s21 fe mi ne vardı arkadaşta ilk başlarda canavar gibiydi şimdiki durumu aynı bk gibi

• Apple fan boyunun android ekosistemi hakkında maksimum sahip olabileceği bilgi düzeyi bu kadar olabiliyor maalesef 🤣🤣

• Size müsrahak ozaman fazla depolama koyup Apple israf etmesin :)

• “iPhone 15 serisi hayal kırıklığı oldu”

Sen hayırdır neye kuduruyorsun “iPhone 15 serisi hayal kırıklığı oldu” 

Hayat buradan ibaret değil. Bu forumun kitlesi belli. Biz film de indiririz oyun da yükleriz. Herkes bizim gibi değil. Küçük dünyanızda insanları kalıba sokmayın.

Ben zaten iphone için konuşmuyorum. s23+ içinde 128gb gayet yeterli bir depolama. Saçmalamanın dibine vuruyorsunuz.

• Hayır, iOS'u iOS yapan iPhone'lara özel geliştirilmesi. Donanım ve yazılımın aynı tornadan çıkması. Bunu tutup da herkese açarlarsa Android'den farkı kalmaz.

Android'in yaşadığı sorun yüzlerce (hatta binlerce) farklı donanımda çalışmaya çalışması. iOS bir elin parmağı kadar farklı donanım varyasyonunda çalışırken, Android yüzlerce farklı donanım varyasyonunda çalışmak zorunda.
    Dolayısıyla donanım yazılım uyumu iOS'un çok gerisinde kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipli jeton -- 19 Eylül 2023; 18:19:31 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2019 Kasımında iPhone 11 Pro Max aldım... Linç yedim :) O para ona verilir mi...Sen şaşırdın mı vs vs... Bunu diyenler "2. kez" --: telefon aldılar :-- ben halen aynı telefonu kullanıyorum.

Al kullan tatava yapma modunda cihaz.

Apple'ı bazı durumlardan dolayı her ne kadar sevmesem de bir kullanıcısı olarak adamlar yapıyor bu sporu.

• bob_marley_232 kullanıcısına yanıt

Bende bunu diyorum hayat senin gibilerden ibaret değil iPhone'un kaç GB lik modeli en çok tercih ediliyor yıllardan beri bı araştırmak lazım tam değindiğim konuda bu atışmanın anlamı yok olayı farklı yerlere çekmemek lazım.

• Tavrın bir çocuk gbi.azınla yetinmeyi bilmeyen daha fazlasını hakediyorum diyip kuduranlar iphonun hafızası oldumu konu yumuşuyor:)

Gerçekten beyin problemin var. Ben her türden insan var diyorum senin yazdığın yoruma bak. Zaman kaybısın

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.