Şimdi Ara

iPhone 14 Pro always on display özelliğini gösteren video paylaşıldı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
1
Favori
7.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

niye iphone sadece max serisinden mi ibaret arkadaşım? fanboyluktan ne yapcagınızı şaşırdınız.

• pil tüketimine etkisini merak ediyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • hakikidaredevil kullanıcısına yanıt
    Hocam Apple Watch'larda da şu an OLED var. Sürekli açık kullanım halinde yanık oluşma tehlikesi var mı?
    Onu çözdüler diye düşünüyorum ben.

• Video %100 fake bu kadar kötü AOD tasarımı yapmaz Apple ..Apple Watch gibi olur

Apple Watch 6 kullanıyorum pile etkisi de çok yok açıkçası

• Bir okadar gereksiz bir özellik sadece ekranı eskitmeye yarıyor saçmalık Apple Watch var ben kullanmıyorum.

• snowtger kullanıcısına yanıt
    Son nesil Nokia'larda bile vardı daha Samsung'a android gelmeden..

• esmerbuyucu kullanıcısına yanıt
    Anlatamazsın bunu. Bende V30 var ve bu özelliği kapatıyorum. Ekran 1 Hz olmadığı sürece boş bir özellik. Agresif şekilde pil sömüren bir özellik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt

Belki bir kesim tarafından pili içiyor diye kullanılmıyor ama sonuç olarak var mı, var ve iPhone'a da sonradan gelecek. Gerisi önemsiz iPhone 14 Pro always on display özelliğini gösteren video paylaşıldı iPhone 14 Pro always on display özelliğini gösteren video paylaşıldı 

Merak ediyorum pil tüketim değeri 1 Hz ile istenilen düzeyde mi yoksa pil içen bir özellik mi olmuş...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz geç mi oldu sanki

• İş yapıyor gibi görünürken bile çakallık peşinde. Millet tft ekrana eklerken şu özelliği, paşam 60 hz ekranlara eklemeyecekmiş bu özelliği, sorsan ayarlanabilir olmayan ekran tazeleme oranının pil tüketiminin kontrol edilememesi vs diye sıyırtmaya başlarlar. Ucuz modele koymuyorsunuz lan işte. Keriz silkeleme operasyonu. Donanım olarak sıfır geliştirme olacağı için bu modellerde, Always on display özelliği ile PR yapacaklar bu sene. Burak Şolt, Mesut Çevik falan sanki hiç haberleri yokmuş gibi 5-6 sene önce çıkmış bu özelliği övmeye başlayacaklar :)

• Grkwnxs G kullanıcısına yanıt
    Bu haliyle gelmesinin sebebi samsungun yeni ekranı muhtemelen 1 hz tarama hızına düşürüyordur ekranı önceden bu yoktu. Önceden ekranın bir önbelleği olurdu oradaki bilgiyi ekran işlemciden yeni bilgi gelene kadar döndürürdü böylece çok güz harcamadan aod düzgün çalışırdı. Muhtemen şimdi bu teknolojiyi ilerlettiler ama bu durum inovasyona girmiyor artık mükemmeliyetçiliğe giriyor. Apple ilkleri değil mükemmelliğe oynuyor. Ekran içi parmak izinide getirmediler mesela uzun zaman oldu.

• snowtger kullanıcısına yanıt

Arkadaşım apple ekosisteminde olmayan bir özellik geldiyse bu yenidir. Bize ne samsung’ta olup olmamasından.

Apple lansmanlarında bile tanıttığı cihazları kendi önceki cihazlarıyla kıyaslar.

yani bu şöyle bir şey; uçan araba tasarlıyorsun ama başka galaksiden biri gelip ohoo bizde binlerce yıl önce vardı diyor.

• Tamamda, simdi biz Iphone 13 Pro sahiplerinin sucu ne? Bizim ekran 10hz e kadar düsüyor, yani always on display icin uygun, neden 14 modellerine has oluyor? Tamam onlar 1 hze kadar düsebilecek, ama bu o kadar etki etmemesi lazim kardesim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • İstediği kadar pil tüketebilir seneledir bekliyorum😂
    Birde yeni ios ile gelecek olan klavye tıklamalarına titreşim bu ikisini nasil hevesle bekliyorum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 1 Hz - maksimum yenileme hızı arasında dinamik değişim sağlayan LTPO teknolojisi ayrı bir şey,

AOD ayrı bir şey.

İkisi birbirinden bağımsız olarak var olabilir. Alakaları yok yani.

• Çok saçma örnek. Aynı gezegende yaşıyoruz. Bu şeye dönüyor Atmosferik arabalar turbo beslemelerden daha iyi demek gibi bir şey. 3 yıldır elimde olan mi9 da olan bir özellik ki bir çok saatte bile var. Kendi ürünlerini başkasıyla kıyaslarsan anca gelişirsin. Apple çöp 🚮 elması 20w hızlı şarj veriyor 6 yıl önceki teknoloji. Adamlar 200w çıkardı 200w telefon patlıyor falan demeyin 5 yıl önceki oppo 40w çıkarınca oooo diyip patlar deniyordu....

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Pro olmayan modellerde 60 Hz sabit, Pro modellerde ise 120 Hz'dan 1 Hz'a kadar düşebiliyor. İşte bu yüzden 1 Hz'da kalacağından dolayı AoD iPhone'da şarjı minimum düzeyde etkileyecek. Yenileme hızı ile alakası bu.

• Bat-Man kullanıcısına yanıt

iPhone 13 Pro Max tüm rakipleri arasında en yüksek şarj ömrüne sahip cihazdır. iPhone 6 döneminden kalma önyargılarınızla yorum yapmaya çalışmayınız. Alttaki karşılaştırma detaylı GSMArena testlerinden

iPhone 14 Pro always on display özelliğini gösteren video paylaşıldı

• daswagen kullanıcısına yanıt

Ruhsuz, buzdolabı formunda araç yapan, yenilikçilikten ve işlevsellikten bihaber, doğaya ve insana karşı saygısı sıfır Volkswagen'i karıştırmasan iyiydi.

• V4LKyR V kullanıcısına yanıt

Alakası olmadığını tüm dünya biliyor zaten sorun yok,demek istediğim az pil tüketmesi için ekran yenileme hızı 1hz'e düşebilen iPhone modellerinde AOD olacağını söyledim. Yoksa Android'de tüm telefonlar 60hz de aod sunuyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.