Şimdi Ara

Tüm iPhone ve iPad Modelleri | Kılıf, Ekran Koruyucu ve Aksesuar Tavsiyeleri [ANA KONU] (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.828
Cevap
272
Favori
245.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam elden kayma gibi birşey yapıyor mu? Ben de ince kılıf arıyorum da açıkçası telefon zaten büyük :) Panzer glass ın kılıfıyla piili ekran koruyucu taktım şimdilik :) Bir de nereden aldınız acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeito -- 26 Şubat 2024; 23:21:39 >
  • 08-10 Mart Tarifleri arasında Gürcistanda olacağım eğer ürün isterseniz uygun bir ücret karşılığında yardımcı olabilirim. Referanslarimi kontrol edebilirsiniz.
  • Benks şeffaf kılıf için yorum yapabilecek var mı? Kullanım, sararma vs.
  • Araç içi telefon tutacağı önerebilir misiniz 13 için

Mıknatıslı olanlar telefonu tutmuyor düşürüyor diye şikayetler oludum hep
  • Merhaba arkadaşlar, i phone 13 aldım kaliteli kılıf arıyorum. Konuyu biraz okuduğumda benks marka çok önerilmiş biraz araştırdım ama yurtdışı sitesi çıkıyor. Alan arkadaşlar Siparişleri nereden veriyor? Kendi sitesinde mi yoksa Türkiye’de bulunan satıcılardan mı? Yurtdışında buluna kendi sitesinden versek ne kadar gümrük ücreti çıkıyor acaba bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
  • hendrickk H kullanıcısına yanıt
    https://www.amazon.com.tr/dp/B0B34SM6X8?starsLeft=1&ref_=cm_sw_r_cso_cp_apin_dp_X50V7PG8F085C9EY20PW_1

Hocam ben bunu aldım 4-5 aydır sorunsuz kullanıyorum. Satıcı Amazon’du ama şuan başka bir satıcıda var.
  • Şu iPhone 13 Pro Max’e orjinal deri veya silikon kılıf bulamadık..
  • quote:

Orijinalden alıntı: MhmtBey

Şu iPhone 13 Pro Max’e orjinal deri veya silikon kılıf bulamadık..
    Esr marka siyah magsafe silikon kılıf almak isterseniz satıyorum. Bilginiz olsun. Sıfır üründür. Orijinal silikondan farkı yok.
  • sinanadolu S kullanıcısına yanıt
    Türkiye distribütörü Zore diye biliyorum hocam
  • scanh kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam cevabınız için. Zore’nin sitesine baktım ama kendi sitesinde satışı yok sanırım, hepsiburada gibi yerlerde ki satıcılarda çok pahalı fiyat yazmışlar. Acaba yurtdışından kendi sitesinden sipariş versem gümrük işlemleri nasıl oluyor , fazla vergi çıkar mı acaba diye merak etmiştim :)
  • sinanadolu S kullanıcısına yanıt
    Vergi çok çıkmıyor hocam alan arkadaşlar var. Gümrük ve kargo dahil TR fiyatlarından yaklaşık yüzde 40 daha ucuza geliyor
  • scanh kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim hocam.
  • Benks'in kendi sitesinden daha önce alışveriş yapan oldu mu ? Gönderim var mı güzelim ülkemize ?

https://www.benks.com/products/magclap™-hybrid-case-built-with-kevlar®?variant=44322532753654

• hendrickk H kullanıcısına yanıt
    Macsafe kılıf kullanmıyorum ona rağmen çok güçlü tutuşu var. Kesinlikle öneririm.

https://www.amazon.com.tr/dp/B0BBGJDMHW?starsLeft=1&ref_=cm_sw_r_cso_cp_apin_dp_Q9MBVSJCAQS01G42XEZ1
  • Tüm iPhone ve iPad Modelleri | Kılıf, Ekran Koruyucu ve Aksesuar Tavsiyeleri [ANA KONU]

Tüm iPhone ve iPad Modelleri | Kılıf, Ekran Koruyucu ve Aksesuar Tavsiyeleri [ANA KONU]

Daha önceki telefonumda da aynı marka aynı modeli kullanıyordum, 15 proda’da young kit hermit kullanıyorum. Çok memnunum. Ayrıca kamera koruma kısmından stand özelliği de çok güzel. Magsafe baya güçlü. İnce ve şık. 👍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmckr -- 6 Mart 2024; 14:48:53 >

• ahmckr kullanıcısına yanıt

Çok güzel gözüküyor. Tam şeffaf mı? İnce demişsiniz, ince olması koruma konusunda dezavantaj yaratıyor mu?

• Batman kullanıcısına yanıt

Ben almıştım, geldi sorunsuz

• Bastien kullanıcısına yanıt
    Satın alırken seçeneklerde beyaz yazıyor ama şeffaf aslında beyaz diye bir modeli yok. Evet tam şeffaf. Koruma konusunda dezavantajı olabilir doğrudur ama pek kalınlaştırmadan güzel bir hissiyat ile kullanmak istiyorum, o yüzden önceliğim ince ve şık olması.
  • ahmckr kullanıcısına yanıt

Hangi siteden aldınız hocam?

• 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.