Şimdi Ara

iPhone 13 serisinin fiyatlandırmaları belli oldu (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
240
Cevap
1
Favori
18.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
56 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyatlara bak. 😀 apple standartını bozmadı şu ana kdr fiyatların gercekci olacağını sanmiyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onkuba

Senin söylediğin fanboyluk değil sanki. Ben kutudan çıktığı şekilde kullanmak istiyorum. Parasını ödemişim firma olarak beni neden uğraştırıyorsun.

Ki bu yaptığın ayarlar halen instagram yada whatsapp'taki bugları çözmemekte.

Alıntıları Göster

fanboyluk değil 8 lira verip aynı fotoğrafı çekmek mi 4 lira verip aynı fotoğrafı çekmek mi mesele bu parayı iyi kullanmakta mesele . Ayrıca bug felan yok Sıkıştırmada olay. Kameradan çekip whatsappdan paylaşırsan aynı kalite gidiyor, wp'den çekicem dersen illaki düşüyor çünkü instada olduğu gibi bir sürü android telefon var ve her birine özel modlayamaz whatsapp'ı.

• Bu fiyatlar gerçekçi değil. Hem 973 dolar gibi küsüratlı bir fiyatlandırma olmaz hem de kimse mini için 850 dolar vermez.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marty.McFLY

Her telefon başlığında birbirini yemeye bıkmadı millet. Ülkenin özeti resmen.
    Doğru, apple'ı kötüledim diye terörist oldum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 850(yabancı ülkede vergisi ile beraber) x8.50(dolar kuru) = 7.225

ee Türkiye de %18 alsa vergiyi 7.626 yapar + aracı filan + el devlet + yine devlet e + tekrar devlet hoş gelsin 16 bin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine ortalık Android çöp Apple çöp mesajlarıyla dolu. Parası olan alıyor arkadaş ve vırt zırt şeylerle uğraşmak istemiyor yok onu yükle yok bunu ekle. Hazırdan kutudan çıkarıp kurup hayatına devam etmek isteyen insanlara kazıklanıyor muamelesi yapmaktan bi bıkmadınız. Apple kalitesi ortada servisi satış sonrası desteği en ala samsung telefonda bile alamıyorsun alıyorum diyen Apple servisle hiç muhatap olmamış adamdır. Bugüne kadar şirkette onlarca işim düştü iki tarafa da samsung her zaman bir rezillik çıkardı her seferinde bir mağduriyet yaşattı. Telefonda dahi Apple da birçok sorunu çözebilirken Samsung serviste söylediğimi bile idrak edemeyen cahil bilgisiz insanlar çıkıyor karşıma işte bunlar top yekün neden pahalı olduğunun kanıtı. Bütçesi elvermeyen androidden devam yapacak bişey yok.

• 2000 dolara Abd'liler motosiklet ve otomobil alıyor ya inanılmaz.

• 2180 Dolara telefon satmak... Bu saçmalığı savunan isheep'ler de teşrif etmiş. Türkiye'de 3000 Dolara satılsa perakende de. İyi para.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 30 Ağustos 2021; 4:3:21 >
  • Cok pahali

• Blackberry'de dahil Symbian/Android/WinCE/iOS nerdeyse bütün mobil telefon işletim sistemlerini kullandım.
    Ericsson GH 388'den başlayarak çok daha evveliyatı da var ama işletim sistemli olarak aşağıdaki sırada telefonları uzun süreli kullanıp, deneyimledim.

Siemens SX1->Nokia N95->Nokia N97->HTC Touch Pro2->iPhone 3GS->Samsung S3->iPhone 4->Microsoft Nokia Lumia 950->iPhone 4S->Blackberry Curve 9300/Samsung A7->iPhone 6->iPhone 6S(Şah/iPhone X(Eşimde)iPhone 11 Pro->iPhone 12 Pro Max

Sıralamaya dikkat ederseniz iPhone 6S'den sonra artık iOS harici hiçbir telefona elimi bile sürmemişim. Çünkü, hiç bir işletim sistemi, iOS kadar kararlı ve de hızlı değil.

Bu arada 2015 yılının başında 900USD'ye satın aldığım iPhone 6S en son iOS sürümünü de aldı, yakın zaman içinde bataryasını değiştirmiştim, bu telefonu kızıma verdim hala ilk günkü gibi ihtiyacı karşılıyor. Amortisman olarak düşünecek olursak 6 yıl 150USD'ye tekabül ediyor, her yıl sinir olup bir android telefon değiştirmek yerine 5 yıl boyunca aynı telefonu sorunsuz bir şekilde sürekli güncelleme alarak kullanmak bana daha uygun geliyor.

• 13 pro 17 bini görcek demek ki.

• dünya üzerinde iphone fiyatları son dört beş yılda saçma bir şekilde arttı ve ulaşılamaz hale gelmeye başladı.

en son ilk çıktığında iphone 6s plus 128 GB modelini 1000 usd civarına almıştım yurtdışında.

Şimdi onun muadili olan pro max 128 GB modeli 1437 usd.

işin kötüsü iphone fiyatları yükselttikçe diğer markalarda fiyatlarını yükseltti

hele samsung fiyat yükseltmesi konusunda çığır açtı.

premium telefonları 1000 usd lere alırken, artık ortalama telefonlara 1000 usd gibi rakamlar verir olduk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankura -- 30 Ağustos 2021; 10:54:38 >
  • Cep telefonuna o kadar para verilir mi kardeşim? iOS yada Android farketmez. Savunulacak bir şey varsa oda almayın aldırmayın olmalıdır. Birçoğumuzun kullandığı son 3 senedir orta düzey ve üstü cihazların hepsi bütün işlerimizi görecek kapasitede varsın olsun. 2 saniye geç açsın uygulamayı. Yok fotoğraf makinasıymış, yok video edit hızıymış, oyun vs. sömürülüyoruz. Telefonun sosyal medya uygulamalarını açıyorsa, mail whatsapp vs. kullanılıyorsa, kamerasında günlük kullanımda normal fotoğraflar çekiyorsa olay bitmiştir. Geri kalan özelliklere para vermek israftan başka birşey değildir. Millete benim şu marka telefonum var, şu özellikleri var demek için yapılan laf cambazlıkları kişinin kendini kandırmasından başka birşey değildir. Ona vereceğin para ile her ay annene çiçek al, her gün daha kaliteli yemek ye, üstüne başına daha güzel elbiseler al. Aileni yemeğe götür. Kafayı kullan, düşün…

• volkaneyi V kullanıcısına yanıt

İphone 13 12 11 serisi Telefon pahalı ille alınacak diye şart yok ama alım gücü düşüyor ilerde fiyatlar 25k seviyesine gelince nasıl olur bilmiyorum Avrupada da pahalı eskiden sadece 6 saat çalışarak alabilen adam şimdi bir aylık maaşı ile iphone 12 alabiliyor.

.

• iPhone 12 alırız biz de

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Kusura bakmasın kimse ama hiçbir telefon bu kadar etmez. (İphone 11 kullanıyorum, parçalanasıya kadar devam. )

• Bu fiyatlardan çıkacağına kesinlikle ihtimal vermiyorum ultra saçma .. eğer gerçek ise gider 12 alirim

• Şaka gibi bir fiyat

• quote:

Orijinalden alıntı: Kolpaçino Özgür

fanboyluk değil 8 lira verip aynı fotoğrafı çekmek mi 4 lira verip aynı fotoğrafı çekmek mi mesele bu parayı iyi kullanmakta mesele . Ayrıca bug felan yok Sıkıştırmada olay. Kameradan çekip whatsappdan paylaşırsan aynı kalite gidiyor, wp'den çekicem dersen illaki düşüyor çünkü instada olduğu gibi bir sürü android telefon var ve her birine özel modlayamaz whatsapp'ı.

Alıntıları Göster
    Hayır. Android, harici yazılımların kamera apisine tam olarak erişmesine izin vermiyor. Olay burada. Yani whatsapp'ı her birine özel modlamana gerek yok. Android 12 ile beraber bu olayın çözüleceği belirtiliyor ama göreceğiz.

Bu arada 4 lira verip 8 liralıkla aynı kamera performansı almıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onkuba -- 30 Ağustos 2021; 12:19:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.