Şimdi Ara

iPhone 13 serisinin fiyatlandırmaları belli oldu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
240
Cevap
1
Favori
18.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
56 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yorum yazmıştım. çip fiyatı 10 dolar artacak apple 100 dolar zam yapacak diye ama yanılmışım. çip 10 dolar artmış apple 300 dolar zam yapmış. Keriz silkeleme ve fırsatçılık diye işte buna denir.

• Her telefon başlığında birbirini yemeye bıkmadı millet. Ülkenin özeti resmen.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu nedir Arkadas. 256GB cikmazsa kiyamet kopar. Paragöz Apple

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün vergileri çıksak bile şuan ki kurdan 8 9k bir telefona asla vermem. parası olan alsın hayrını görsün. mate20 lite şuan bana yetiyor. fazlasında gözüm yok.

• Sırf insanlar 512 GB almak zorunda kalsın diye 256 GB’ı kaldırıyorlar.

Halbuki 256 GB tüm ihtiyacımı görüyor, 128 GB az, 512 GB’ta çok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maximus8282 -- 29 Ağustos 2021; 17:54:55 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Yaklaşık 20.000 tlden sunulacak en üst modeli. Buna bu parayı vereceksem, z fold 3 alırım hiç olmazsa geleceğin teknolojisi ve eşi benzeri olmayan bir cihaz. Koleksiyonluk dahi denilebilir z fold 3 e.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple_M1 kullanıcısına yanıt

İphone 8 plus ile aynı zamanda çıkan İphone kadar pahalı olan android cihazlar piyasada şuan yok

• toysican kullanıcısına yanıt
    Yani evet zam yapacaksa bile ya 50 dolar ya taş çatlasın 100 dolar yapar 1300 dolar ne amerika fiyatı 1099 dolar maxin 1199 olur en fazla bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Phenx

OnePlus'da memnun olmamanızın sebebi nedir? 4 senedir OnePlus 6 kullanıyorum ilk gün nasılsa hâlâ öyle sadece şarjı hızlı bitmeye başlamıştı 150 TL'ye bataryayı değiştirdim hiçbir sorunum kalmadı. Sizin düşünceleriniz nedir?
    Memnun değilim demedim ki. ben aldığımda 4 bin liraydı. Gayet f/p telefondu. Ancak şuan 9 pro modeline 900 dolar civarı para istiyorlar.(Tr garantili 14.500 tl) Kusura bakmasınlar o paraya ben apple alırım.
    Memnuniyetimi biraz baltayan sorunlarıda yok değil;
    Mesela ekran hdr modda takılı kalabiliyor. Renkler sapıtıyor. Ekranı açıp kapamadan düzelmiyor. Yakınlık sensöründe sıkıntılar var. Kulağımdayken ekran açılabiliyor. Ses tuşumda da biraz sıkıntılar var. Aldığımdan 1 ay kadar sonra ortaya çıktı. Netflix hdr içeriklerde parlaklık belirli seviyenin altındaysa ekranın altında gri bölge oluşuyor. Ki bu tarz problemler 9 pro'da bile var. Yeşil ekran gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onkuba -- 29 Ağustos 2021; 18:20:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: kayraTsu07

Hocam apple garantisi de çok iyi değil yalnız yabancı kaynaklarda çok şikayet var. Hatta bazen parasını vermene rağmen tamir etmeyen yetkililer, küçüçük bir kablo teması koptu diye anakartı değiştiren zihniyetler var apple da
    Ben appledan aldığım hizmet kalitesini hiç bir serviste bulamadım. 4 kez işim düştü. Hepsinde de 1 günde sorunumu çözdüler.

Kvkda, genpada, samsung servisinde nasıl süründüğümü ben bilirim basit hatalar için.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kolpaçino Özgür

Pek çok dediği Instagram
    Hayır. Whatsapp bile buna dahil. Androidde WhatsApp'tan bir fotoğraf çektiğin zaman kalite yerlerde sürünüyor.

• onkuba kullanıcısına yanıt
    Mi 9a google kamera kurulu , giriş seviyesinde dslr'ı olan arkadaşım android tel almak istedi gece çekimleri sonrasi olsun , uygulama açış hızı olsun , ekran içi parmak izi özelliği olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kolpaçino Özgür

Mi 9a google kamera kurulu , giriş seviyesinde dslr'ı olan arkadaşım android tel almak istedi gece çekimleri sonrasi olsun , uygulama açış hızı olsun , ekran içi parmak izi özelliği olsun.
    Dostum iyi diyorsun güzel diyorsunda, ben o kadar para verdikten sonra neden gcam yükleme ile uğraşayım? Gcam düzgün versiyon arayım?
    Yaşım küçükken uğraşıyordum. Türlü türlü romlar, kerneller, kamera modları. Ama artık çalışma hayatına girmemle uğraşacak vaktim kalmadı. O romlar, kernellerde muhakkak bir yerde stabilite hatası verirdi. Hatasız olanını görmedim.

Benim telefonum stabil bir şekilde işini yapmalı. Beni uğraştırmamalı. Tek hamle ile tüm telefonun yedeğini alabilmeliyim. Itunes ile apple bana bu imkanı sunuyor çok basit şekilde.

Ki ben bunları manuel yapabilecek altyapıya da sahipim. Yazılım sektöründe çalışmaktayım. Bu konulara çok uzak değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onkuba -- 29 Ağustos 2021; 18:32:42 >

• Iphone 12 pro max 256 gb almıştım.256 lığı kaldırmaları iyi olmamış.Hem yeterli kapasite hem de fiyat kendi segmentinde iyiydi.512 gb gereksiz yere pahalı olacak ve çok fazla kapasiteye insanlar para ödeyecek.

2700 liraya aldim 2019da 7 8 lira vermektense aynı işi görüyor tek yapman gereken gcam kullanmak zaten 2 3 versiyon stabili var , biraz söylediğin en azından tr'de fanboyluga giriyor.

• Bu gidişle Iphone 20 5000 dolar olacak.

Yaşadığınız sorunlardan herhangi birini yaşamadığım için o konuda yorum yapamayacağım ancak yeni model 900$ kusura bakmasınlar o paraya Apple alırım cümleniz telefonu ismi için alacağınızı gösteriyor bu durumda android telefonları yanlış bir şekilde teknik olarak zayıflar demek yerine Apple seviyorum onu alacağım derseniz daha doğru bir beyan olur.

• sonra demeyin benim dolarla işim yok...

• Apple'ın küsüratlı fiyat yazacağını sanmıyorum. Düzlerde 100, Pro'larda 200 dolar zam gelir en fazla. Haberdeki gibi yüzde 50 gelirse, birçok insan için iPhone defteri kapanır.

• onboardx O kullanıcısına yanıt

Katılıyorum. 256 tam kıvam kapasiteydi. 11 Pro Max'i de 12 Pro Max'i de 256 aldım. 128 yetmiyor, 512 fazla. Kaldırmaları kötü olmuş.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.