Şimdi Ara

iPhone 12 Pro ve iPhone 12, ne sunuyor? iPhone 11'den geçilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• iPhone 12 Pro ve iPhone 12 kutusundan çıkıyor. Yaklaşık 1 haftadır kullandığım cihazları sizler için değerlendiriyor, artıları ve eksileri ile anlatıyorum. iPhone 11 Pro MAX sonrası iPhone 12 nasıl?

• İphone 7 plus’tan geçmek için bile sebep görmüyorum. Daha iyi kamera, daha iyi işlemci, face id. Başka? Hayat kalitemi etkileyecek bir fark olmadığından güncelleme desteği kesilene kadar devam. Sonra android’e geçerim. 10bin küsüre dünyaları alırken sadece bir telefona bağlamam, bağlayana da bir şey demem.
  • İphone 11'im yok ki nereden bileyim geçilir mi

• pro max 11 den geçilirdi abi

• Abi alabilelim de geçiş yapması kalsın. Fiyatlar çok uçuk almış başını gidiyor. Elbette bunun için markayı suçlamıyorum ancak bazı gerçekler kabul edilmeli. Eskisi gibi rahat erişebilirlilik yok artık

• sana mı sordum hareket

• Çok güzel video mesut çevik
  • Rengi çok güzelmiş
  • Tasarım olarak 11 şimdiden eski göründü gözüme.Alıştık yeni tasarıma videolardan izleye izleye 

• Geçilmez.

• 11 kullanıcısı olarak tek geçmek için neden ekran görüyorum ama fiyatlar...

11 pro kullanıcıları içinse bence neden yok

• Para varsa geçilir yoksa 11 de uzun zaman götürür.

• 4600’e iPhone SE varken bunlara 10 bin üzeri para vermek akılsızlıktır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Habere tıkladıktan sonra, Otomatik video oynatma durumu biraz can sıkıcı.
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    6-7 senelik takoz tasarıma da 4600 tl verilmez.
  • Tasarımsal olarak güzel ama köşeleri çok sıkıntı kare bi yapısı olması dezavantaj bencce

• Yürüyen Hoparlör kullanıcısına yanıt
    Takoz mu? Çentik saçmalığından çok daha iyi. Kime göre neye göre verilmez? Standart her kullanıcı için fazlasıyla yeterlidir. OLED ekran aramayan, 5 kameraya ihtiyaç duymayan, küçük seven pahalı olmayan bir telefon isteyen her insan için yeterlidir. Dahası her şey simetrik. Tasarım diyorsanız mükemmel bir tasarıma sahip. Asıl takoz simetri özelliği olmayan altta sıfır çerçeve olup üstte kocaman bir çentikle hilkat garibesi göz kanatan tasarımdır. Bu tasarım hala iPhone için yapılmış en kusursuz tasarım. iPhone’ların 17K fiyatı olan yerde 4K fiyat bedava. Sırf tasarım için o parayı vermek ayrı bir şuursuzluk. Ki berbat bir tasarım. Bakın görün şu çentik olayı tamamen kalktığında bu cihazlar çerçeveli iPhone’lardan bile daha az rağbet görecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 26 Kasım 2020; 14:40:52 >
  • Video da konuşmalarınızla telefonun görünümü tutmuyor.

ekran kenarı kalınlıklarından bahsederken telefonun arkasını gösteriyor.

• İphone 7 plus’tan geçmek için bile sebep görmüyorum. Daha iyi kamera, daha iyi işlemci, face id. Başka? Hayat kalitemi etkileyecek bir fark olmadığından güncelleme desteği kesilene kadar devam. Sonra android’e geçerim. 10bin küsüre dünyaları alırken sadece bir telefona bağlamam, bağlayana da bir şey demem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçilmez mi geçilir tabiki
    Hatta iphone 13 ne kaldı şurda 10 ay beklenir o alınır kredi çekilir elimizde ne varsa satılır ama alınır o iphone
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.