Şimdi Ara

İPHONE 11 veya Android telefon önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar herkese , iphone 11 almayı düşünüyorum . Bu yılda alınır mı sizce 11 çünkü 2024te güncellemesi bitiyor diyor . Güncellemesi biten iphone kullanılır mı ?

İphone 11 almak bütçemi zorlayacak bir bu ayarlarda android telefonda alabilirim önerileriniz nelerdir ? Amacım genelde oyun oynamak olacak telefonda

Bütçe 15 k, iphone için 24kya çıkabilirim hala güncelleme olayı sıkıntılı olmayacaksa

• iPhone 12nin alti alınmaz o da alinmaz ya neyse iphone 11i zaten unut

15k ya android alip 24klik iphonedan iyi performans isteyemezsin bu yüzden önerim yok net bir bütçe belirle önce

İphone 13 bu ara en mantıklı iphone ama o da 35k olmuş iphone gerçekten lüks ve ulasilmaz Türkiye'de

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hamza5806 kullanıcısına yanıt

androide bütçem 15k dostum , bir şey önerir misin .Amacım oyun oynamak

• D.Garp kullanıcısına yanıt
    Poco x5 pro (yenisi çıkacak ama soyleyeyim)
    Realme gt2 (sd 888 olması lazim bu cihazda bu da iyi performans demek)

Murat burc diye bir YouTuber var ona sorsan veya videolarina baksan daha iyi olur ben cok oyundan anlamam ama bu butcede bunların iyi oldugunu duydum mesela samsungun bu fiyattaki a54 gibi cihazlarindan birini alsan ciddi sorun yasarsin isinma vs

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Dostum yazmayi unuttum butceyi artirip poco f5 alirsan oyun konusunda cok rahat edersin ben de ona gecmeyi düşünüyorum bazen değişiklik olsun diye telefonum s21fe asagi yukari ayni fiyatlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Bakayım bi önerilerin için teşekkürler kafamda bir sorun var ama. Yıllarca iphone kullandım bu POCO Realme falan hiç duymadığım markalar , samsung ve iphone dısında diğer markalar bana hep korkutucu geliyor :D Uzun süre telefon piyasasından uzaktım belkide ondan güven vermiyor bu fşrnalar

Samsungta oyun telefonu yok S21 serisi bile sorunlu exynos islemcili s22 veya s23 serisi de senin butceni aşıyor

Bu cihazlardan da apple kalitesi bekleme hocam oyun dediğin için önerdim

Parayı toparlayip iphone 12ye gecsen aslinda rahat edersin amcamda iphone 12 var hala hatri sayilir bir telefon oyunlar iPhonelarda daha uyumlu yapıldığı için seni kurtarir ama batarya konusunda sorun tabi

Onerdigim cihazlarin en önemli noktalari buyuk ekran oyunlar icin yeterli islemci gpu ve iyi batarya poco f5i alsan iyi oynarsin ama kamera ve günlük kullanimda samsung ve apple randimani alamazsin

Samsung A54 konusunda ne diyorsun hocam ?

Zayif islemci oyunda randiman alamazsin

A54 android 13 diğeri 12 bundan herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım ileride . Şuanki İphone'ım güncelleme almıyor ve bunun sıkıntısını büyük yaşıyorum i pocoda da aynısını yaşar mıyım yakın zamanda

Yasamazsin yasarsan da rom atarsin apple gibi caresiz değilsin

Bu arada oyun icin telefon almak cok mantıklı değil konsol pc daha mantıklı telefonda ne oynayacaksin ki?

Ne oynayacağımı bilmiyorum :D gün içinde boş zamanım oluyor dışarıdayken o zamanlarda oyunda takılırım diyorum amacım dışarıdayken oyun vs oynamak

Suan bende s21fe var o mesela Asphalt 9da cok çok iyi bir performans vermiyor

A54 daha da kötüdür

S22 ve s23 serisi baya kuvvetli oyun için kalanlardan bir sey bekleme samsungta

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.