Şimdi Ara

iPhone 11 ve Apple Watch Series 5’in Türkiye fiyatı açıklandı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
0
Favori
4.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

APPLECILAR SOYULMAYA DEVAM
  • blank42 kullanıcısına yanıt
    Geçti o iş update aldı bitti şimdi tek sorun aşırı hızlı olmak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dslr + telefon + laptop alırım o fiyata .

Bence enayilik kusura bakmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: TITAN

XIAOMI ADAMDIR.

APPLECILAR SOYULMAYA DEVAM
    İphone 6'yı satıp, xiomi(note7) aldığım güne lanet ediyorum.... çok ciddiyim.
  • DraGonS kullanıcısına yanıt
    DSLR'ı boynun asıp gezme diye, dslr kadar olmasada neredeyse o kaliteye yakın kamera koymuşlar.
    Telefon olarak sorunsuz konuşma yapmak mümkün.
    Koca bir laptop taşıma herşeyi içerisinden yap diye uygulamalar, internet bağlantıları vs.

Bunların hepsini bu aletlere sıkıştırmışlar.

Siz hala hepsini foto çekmek için ayrı, konuşmak için ayrı, internet iş için ayrı cihaz mı taşımak istiyorsunuz
  • Telefonlarda güncel vergi yükü %95. (Trt bandrolu+otv+kdv)

İphone 11 için yaklaşık 3750₺ Olarak vergisiz fiyatını belirlemis Apple.
    3750₺/699$: 5,36tl’ye geliyor.
    Bayaa insaflı davranmış Apple

• quote:

Orijinalden alıntı: KARTALIZMA

İphone 6'yı satıp, xiomi(note7) aldığım güne lanet ediyorum.... çok ciddiyim.

Alıntıları Göster
    note 7'yi babama aldım gayet güzel telefon neyine lanet ediyon
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkankpdg

DSLR'ı boynun asıp gezme diye, dslr kadar olmasada neredeyse o kaliteye yakın kamera koymuşlar.
    Telefon olarak sorunsuz konuşma yapmak mümkün.
    Koca bir laptop taşıma herşeyi içerisinden yap diye uygulamalar, internet bağlantıları vs.

Bunların hepsini bu aletlere sıkıştırmışlar.

Siz hala hepsini foto çekmek için ayrı, konuşmak için ayrı, internet iş için ayrı cihaz mı taşımak istiyorsunuz
    DSLR ile telefonu nasıl aynı kefeye koydun hayret. Lesnleri değişebilen, optik zoomları hayvan gibi olan makine.

Ayrıca IOS uygulamaları ile bilgisayar uygulamaları arasında milyon fark var. Photoshopta raw hoto açıp ne kadar işlem yapabiliyorsunuz iphone da.

Visual Studio mu çalışıyor o iphone 11 de?

Bu mantığınızla baktıktan sonra iphone 11 e de gerek yok 2500TL lik android telefonda alsanız aynı işi görecek zaten.

Hatta oyun konsolu bile almayın. Nasıl olsan ios oyunları var.

Bu mantığınız doğru değil.

Asıl sormamız gereken şey şudur?

İphone 7 ile yapamayıpta iphone 11 ile yapabileceğiniz ekstra şey nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: TITAN

note 7'yi babama aldım gayet güzel telefon neyine lanet ediyon

Alıntıları Göster
    Konu kirliliği olmasın özelden yazdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DraGonS

DSLR ile telefonu nasıl aynı kefeye koydun hayret. Lesnleri değişebilen, optik zoomları hayvan gibi olan makine.

Ayrıca IOS uygulamaları ile bilgisayar uygulamaları arasında milyon fark var. Photoshopta raw hoto açıp ne kadar işlem yapabiliyorsunuz iphone da.

Visual Studio mu çalışıyor o iphone 11 de?

Bu mantığınızla baktıktan sonra iphone 11 e de gerek yok 2500TL lik android telefonda alsanız aynı işi görecek zaten.

Hatta oyun konsolu bile almayın. Nasıl olsan ios oyunları var.

Bu mantığınız doğru değil.

Asıl sormamız gereken şey şudur?

İphone 7 ile yapamayıpta iphone 11 ile yapabileceğiniz ekstra şey nedir?

Alıntıları Göster
    Tek tek detaya girersek dedikleriniz doğru. Herkes video render almıyor, herkes dslr foto çekmiyor tabi ki bu yandan bakmak lazım.
    7 ile yapılamayan detayına giremeyeceğim tabi ki ama bu şuan benziyor...

Araba alarak 10 sene binenler'in arabalardaki yeniliklerden faydalanamamaları. Diğer tarafta her sene eskisini satıp üzerine az biraz ekleyerek yeni teknoloji arabaya binmek. Eski arabanın da yeni arabanın da gideceği yer aynı, ikisinde de 4 teker.

Herkesin kendi seçimi. Ben her sene satıp üzerine az ekleyerek yeni teknoloji kullanmayı sevenlerdenim. Kompakt aletleri daha çok severim.

Seçiminize saygı duyarım tabi ki.

• k1mbu kullanıcısına yanıt
    Ben de böyle yapmıştım ama ufak bir hesap yaptım excel’de geçenlerde, bir iphone’u alıp uzun seneler (4-5 sene) kullanıp sonra yeni çıkana geçmekle ilk yatırım maliyetini yapıp bu süre zarfında her sene cihazı sarıp yenisine geçmem hemen hemen aynı maliyete sahip. 4-5 sene aynı cihazı kullanıp sürekli eski teknolojide kalmaktansa bu daha fizibil gibi duruyor. Tek sıkıntı ilk yatırım maliyeti oluyor haliyle. Bu seneden sonra benzer bir yolu benimseyerek her sene telefonu satıp bir sonrakine geçme düşüncem var imkanım olursa.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gravaze kullanıcısına yanıt
    Son gelen güncellemeler ve artık beni bırak diyen bir telefona olduğu için değişim zamanın geldiğinin anladım. Telefon artık istediklerimi tam verimli veremiyor.

Ben düzgün bir tüketici olduğumu varsayarak her sene teknoloji değiştiren biri olarak değil, uzun vade kullanıp artık son sınırı geldiğinde değişimi ön gören bir kullanıcıyım

• O paraya yeniden icat ederim

• Diğer modellerin fiyatını aşağı çekermi

• k1mbu kullanıcısına yanıt
    Aslında bana da o uyuyor hocam, zira telefondan öyle aşırı beklentilerim yok. Oyun oynamam, her dakika fotoğraf çekmem hele video falan hiç işim olmaz. iPhone 6 da hala genel manada işimi görüyor ancak artık basit şeyler için bile 1 GB RAM ve 16 GB hafıza yetersiz kalmaya başladı. Fotoğraf çekince hiç değilse artık bokeh efekti yapsın, düşük ışıkta da tatmin edici fotoğraflar çekebilsin istiyor insan haliyle.

• yurtdışı iphone 11 stokcuları zarar etti.
  • İphonedo kendi Twitter hesabından bir fiyat analizi yapmış telefon abd fiyatından 50 dolar daha ucuz ülkemizde fakat alırken bir de padişahımıza alıyoruz malum, vergi muhabbetini geçersek eski kullanıcılar büyük ihtimalle 11 modeliyle yenileyecek telefonlarını özellikle operatörlerde kuyruk olacağını düşünüyorum android parasına en güncel iPhone alınıyor hatta daha bile ucuz.

• 7299 olacak demiştim aylar önce nokta atış yaptım
  • akemals42 kullanıcısına yanıt
    15.000tl ye vermeyenler vardı😂

• Gravaze kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum sana kardeşim. Ama ben acaba İphone 11 mi alayım yoksa Samsung Note 10 mu alayım çok kararsız kaldım. Niyetinde baktığımızda Samsung note serisi telefonlar daha iyi sonuçlar veriyor. Hele Note10 Plus ayrı bir dünya.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.