Şimdi Ara

Iphone 11 64gb siyah 7.050tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
2
Favori
5.209
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu an troy internet sitesinde sadece siyah stokta 7.099tl ve hopililere geçerli 50tl indirimle 7.049tl ye geliyor. Uygun olduğunu düşünüp paylaştım ihtiyacı olan değerlendirsin.

ürün linki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Coronadan etkilenmeyene, parası bol olana fırsat.
  • 6500 e turkcellden aldk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İphone ciler icin fiyat iyi ama param olana kadar iphone almam diyordum ama suan param varken bile iphone ye yazilim kisitlamalarindan dolayi para vermek istemiyorum, beni en son iphone x den koparan WhatsApp dan orjinal boyutta fotoğraf ve belge yollayamama kısıtlaması olmuştu, cok uğraştım illa iphone fani olayim diye ama olmadi nasip xiaomi ye imiş...

• blasko77 kullanıcısına yanıt
    Ne zaman?

• quote:

Orijinalden alıntı: yenfiz

İphone ciler icin fiyat iyi ama param olana kadar iphone almam diyordum ama suan param varken bile iphone ye yazilim kisitlamalarindan dolayi para vermek istemiyorum, beni en son iphone x den koparan WhatsApp dan orjinal boyutta fotoğraf ve belge yollayamama kısıtlaması olmuştu, cok uğraştım illa iphone fani olayim diye ama olmadi nasip xiaomi ye imiş...
    Gönderebiliyorum, belge telefona indirilmişse direk oradan ekleyip göndereceksiniz, galerideki bir fotoğrafı göndermek istiyorsanız önce google drive a veya icloud drive a yükleyip oradan ekleyip göndereceksiniz.

• djinn_inc D kullanıcısına yanıt
    Haklisiniz ama fotoğraf kısmında musterilere hemen yollarken android de direkt telefondan atabiliyorsunuz harici bir buluta yedeklemeden kolaylik oluyordu, yaklasik 2 yil once denemiştim ama sonradan guncelleme ile belki gelmistir, o zamanlar cok zorladim ve anladim ki androidden ios a gecenler icin gerçekten alışması zor geldi bana ama direkt apple kullansaydim hic zorluk yasamazdim sanirim.. Umarim apple in sonu da nokia gibi olmaz da rekabet bitmez..

• quote:

Orijinalden alıntı: yenfiz

İphone ciler icin fiyat iyi ama param olana kadar iphone almam diyordum ama suan param varken bile iphone ye yazilim kisitlamalarindan dolayi para vermek istemiyorum, beni en son iphone x den koparan WhatsApp dan orjinal boyutta fotoğraf ve belge yollayamama kısıtlaması olmuştu, cok uğraştım illa iphone fani olayim diye ama olmadi nasip xiaomi ye imiş...
    iphone sonrasında androıdde klavyeye nasıl alıstınız?
    ben 6 senedır ıos kullanıyordum mecbur note 8 pro'ya gectım fakat iphone karar serı yazamıyorum klavyede hep yanlıs yazıyorum ama iphone kullanırken hıc sorunsuz klavye kullanımım vardı.
    klavyeye bır turlu alısamadım.
  • Zamanında 4000 liraya almıştık hey gidi hey, yıl 2000 falandı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AsosyalBilgisayar kullanıcısına yanıt
    15 gün süre verin kendinize.
    1 ayda tam alışıyorsunuz.
    6 ay sonra elinize ios telefon alınca yazamıyorsunuz :))
  • Ooo harika fiyatmış hemen 3 maaşımı bağlayıp alıyorum. Sonuçta telefon için amelelik yapıyoruz. ( konu sahibine değil sitem )

• geçenlerde bi akraba işe girmiş daha ilk maaşını almadan 9 bine taksitle aypon almış,iştende çıkarmışlar gara gara düşünüyordu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hemen kredi cekıp alalım:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

geçenlerde bi akraba işe girmiş daha ilk maaşını almadan 9 bine taksitle aypon almış,iştende çıkarmışlar gara gara düşünüyordu
    Yaw çok üzüldüm
    Neyse 5000 tl vereyimde mağdur olmasın

• AsosyalBilgisayar kullanıcısına yanıt
    Swiftkey klavye de ios klavyeleri var ve gayet seri yazar, microsoft satin aldi daha da ozellestieilebilir özellik geldi, Windows ile senkronizasyon olabiliyor pc de kinyazma aliskanliklarinizi telefona senkronize ediyor su ana kadar daha iyisini kullanmadim

• quote:

Orijinalden alıntı: fth

15 gün süre verin kendinize.
    1 ayda tam alışıyorsunuz.
    6 ay sonra elinize ios telefon alınca yazamıyorsunuz :))
    3 aydır alısamadım gıttı hocam vallahi
  • Gazoz Kapağı G kullanıcısına yanıt
    Bende yakın zamana kadar öyle düşünüyordum ama şöyle düşünün zengin babaniz var ve zenginlik damariniza islemis, Xiaomi note 8 pro 128 lik mi alirsiniz 3000 e yoksa iphone nin son cikanini mi alırsınız? Tabi ki de iphone alırsınız emin olun xiaomi 15000 lik telefon cikartsin tr de 50000 ninin uzerinde satar çünkü belli bir kesim elit var ve bunlar icin rakam önemli değil, taaa ki ben beymen magazasindaki 1500-2000₺ bandında pantolonlari kim alir diye düşünürken zenginlerin renk renk duzine duzine aldiklarini görünce anladim, adamlar bize degil elit kesime de hitap etmek icin pahali ve kaliteli yapıyor, bende defacto da 15 tl ile sıcak fırsatlar dan gördüğüm pantolonlari alınca seviniyorum ama onlar benim kadar sevinmeden alıyorlar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: blasko77

6500 e turkcellden aldk
    Nasıl aldınız

• yenfiz kullanıcısına yanıt
    birşey merak ettim, ayfonu ip ho ne diye mi okuyorsunuz?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.