Şimdi Ara

iPadim çok yavaş şarj oluyor. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
15.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    yurtdışı cihazı yurtiçi gibi satmak nasıl oluyor. resmi distribütör bilkom. doğal olarak yurt dışından ithal edip satıyor. mantıklı olun biraz.
  • normal. ipad 3'üm 7 saatte doluyordu

ipad bataryası 13.000mah
    iphone bataryası 1.340mah

arada %1300 kat fark var şarj aletinde ise %200 sorun yok.
  • Bende ipad4+cellular var sim takılı olmasına rağmen erken şarj oluyor yaklaşık 6 saatte %100 oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerkanGD

yurtdışı cihazı yurtiçi gibi satmak nasıl oluyor. resmi distribütör bilkom. doğal olarak yurt dışından ithal edip satıyor. mantıklı olun biraz.

benım bı arkadasımın basına gelmıstı de ordan aklıma geldı
  • O bilkomun suçu değil kardeşim satın aldığınız yerin işgüzarlığı. Yoksa devletin maliye bakanlığı diye bir birimi var hiç bir şirket yurtdışından ürün getirtip satamaz ithal etmesi lazım.

Not: Ha alırken bilkom garantili diye satın almış olabilirsiniz çünkü apple'ın 1 yıl uluslararası garantisi iphone hariç diğer cihazlar için bilkomda geçerli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caferhan

İpad normal şartta 6 saatte şarj oluyor

4.5 saatte doluor benimki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Septams -- 22 Haziran 2013; 2:42:57 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10000küsür Mah olan bir bataryanın kaç saatte dolmasını hayal ediyorsunuz ki?

• Orjinal kutudan cikan sarj aletini kullaniyor olabilirsin peki sarj kablosu ? İpod'umun sarj kablosunu, ipadin 10 watt (5 volt 2 amper) lik sarj aletiyle kullanip test etmistim, sonuc saatte %5 yani toplamda 20 saatte doldurmasi demekti.

Yani kablonun bir orjinalligini arastir, gerci lightning de boyle bir sorun olabilir mi bilmiyorum..

• iPad'i ilk aldığım zamanlar benimde çok yavaş şarj oluyordu (1 saatte %5) adaptör aşırı ısınıyordu ios 6 ya geçmem ve sonbahar ayına gelnmesiyle birlikte çok hızlı şarj etmeye başladı (4.5 saatte full şarj) sizinkide zamanla değişecektir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scroman's -- 6 Temmuz 2013; 14:41:55 >
  • bende ipad 4 kullanıyorum, tam olarak şu kadar saatte şu oldu diyemeyeceğim ancak gerçekten uzun sürüyor, bir problem olduğunu düşünmüyorum, özellikle cihaz yeni ise 3-4 sarj geçirsin tam dolu-boş , ondan sonra belki biraz daha hızlanır.
  • Ben iPad 2 kullanıyorum,orjinal şarj aletim temassızlık yapmaya başladı.Cihazım da jailbreaklı servise götüremem,restore etmek de istemiyorum çünkü çok fazla oyunda hesabım var.Restore edince silinmesini istemedim ve Teknosa'dan 20 kabloluk paket aldım.İçinden iPad kablosunu çıkartıp taktım ama 3 dakikada %1 şarj oluyordu.Sizce yavaş mı yoksa orjinallik sorunu mu? fikirlerinizi almak isterim.

• aletten alete fark ediyor
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.