Şimdi Ara

iPad Pro için Uygulama Önerileri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
24
Favori
7.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar biliyosunuz 14 gün içinde iade edebiliyoruz ve 10 gün önce good notes aldım , notability e geçebilirim kullanan var mı ikisini de hangisi alınmalı

• kryptox kullanıcısına yanıt
    good notes ile el yazısı daha iyi oluyor bence. Notability’nin de ses kayıt özelliği iyi. Ses kaydı alırken not alıp daha sonra ses kaydını dinleyince yazdıkların ses kaydına paralel olarak ekrana geliyor.

• Hocam aslında aklımda şu var good notes 5 çok şarj yiyor gibi çünkü özellikle de Apple Pencil i bağlayınca daha sık düşüyor bu notability de böyle midir sizce ? Bir de notability nin ses kaydı özelliği bana göre oldukça iyi ama şu sıralar çok fazla donma takılma uugulamadan atma ve verilerin kaybolması konusu gördüm açıkçası pek emin olamadım bu yüzden

• kryptox kullanıcısına yanıt
    Bende sarj sorunu olmuyor good notes ile. Sürüm 5.4.19
    Notability ile bir kaç kez donma ve çökme sorunu yaşadım. Yazdıklarınız kaybolmuyor. Uygulama çökerse ses kaydında 1-2dk kayıp oluyor sadece.

• Tam dedim acaba notability mi geçsem Good notes daha iyi oluyor dediniz :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben notability kullanıyorum yaklaşık 10-15 gündür, henüz hiç sıkıntı yaşamadım. Donma, takılma vs. Şarj tüketimi de normal geldi bana.
  • Güzel konu teşekkürler
  • Ben de goodnotes kullanıyorum bugün notability aldım dayanamadım denedim özellikle el yazımda bir geliştirme bir güzelleştirme yapacak mı diye tabii ki yapmadı :) onun haricinde geçmeye değer bir özellik bulamadım sadece şekil çizme olayı güzel onunda kısa videosunu çektim isterseniz izleyebilirsiniz

https://www.youtube.com/watch?v=9bKbEBvWdl8&feature=youtu.be

• flipboard
    https://apps.apple.com/us/app/flipboard-latest-stories/id358801284

seçtiğiniz alanlarda size internetten yazıları bulup sunuyor.çok güzel bir uygulama site site gezmek zorunda kalmıyorsunuz.
  • Konuyu açan arkadaşa teşekkür ediyorum, uzun zamandır bu tür konular yoktu.
    Benim tavsiye edeceğim uygulama multimedyanın içerik bilgisini gösteriyor,
    Exif bilgilerini görüntülemeye yarıyor
    https://apps.apple.com/tr/app/exif-viewer-by-fluntro/id944118456?l=tr

• Xrage77 X kullanıcısına yanıt
    Hocam emeğine sağlık, izledim videonu beğeni de attım notability'nin basılı tutunca şekil çizdiğini anlaması çok iyiymiş, goodnotes'ta şekli otomatik düzeltmeyi kapatma falan yok mu? Özellikle parabol çizimlerinde yapay zekaya "parabol çiziyorum"u anlatmak zor olabilir
  • Lj.23 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Tabiki var normal kalem seçtiğinizde istediğiniz her şekili çiziyorsunuz (yada çizemiyorsunuz benim gibi ) yeteneğinize bağlı olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xrage77 -- 11 Mayıs 2020; 1:25:22 >
  • Katkı verenlere teşekkür ederim. Bir kaç gündür mobil internet kullanmak zorunda kaldım. Sabit internetim düzeldiğinde daha hızlı dönüş yapmaya gayret edeceğim.

• Konu başka yere gidecek ama hangi sağlayıcı kullanıyorsunuz? Ben de Süper online kullanıyorum internet ve rezil ötesi iki kere modem değişimi yaptılar ama hiçbir şey değişmedi

• Xrage77 X kullanıcısına yanıt
    Bulunduğum bölgeden geçici olarak başka bir bölgeye gitmiştim. Burada TTNet de Superonline da verimli çalışıyor. Superonline daha cazip geldi Turkcell kullandığım için.

Yakınlardaki komşularınızdan mümkünse öğrenerek başvuru yapmanız daha iyi olur.

Çok bölge bazlı bir durum.

• Konumuz güncellenmiştir. Kullandığınız faydalı uygulamaları paylaşırsanız bu zor günlerde daha çok fayda sağlanabilir.

Teşekkürler.

• Buraya katkıda bulunan herkese teşekkürler,

Sipariş hala beklemede olduğu için bizzat katkıda bulunamıyorum şimdilik, ancak belki sonrasında deneyip hoşuma giden uygulamaları ben de eklerim tablet geldiğinde

Ancak web sitesi veya uygulama olarak bilgisayarımda veya telefonumda sevdiğim uygulamalar var

Bear uygulaması apple ekosistemi içerisinde kullanılabilen güzel bir not alma uygulaması, markdown kullanmaya alışınca çok keyifli bir yazım sağlıyor.

Notion Not alma, kişisel organizasyon vs. uygulaması, databaseler üzerinden çalışan bir üretkenlik uygulaması diyebiliriz, kendi kişisel düzeninizi oluşturup oradan hareket etmek mümkün

Bu uygulamaların ipad versiyonları da var. Kullanmaya başlayınca yorumlarımı eklerim
  • snapseed: photoshop alternatifi ücretsiz bir fotoğraf düzenleme uygulaması raw formatını açabiliyor ve kullanımı oldukça basit
  • Ipad e Video yükleyeceğim bunun için USB hub ve Flash Bellek kullanacağım. Fakat videolarım avi formatında kendi uygulaması açmıyor. Tavsiye edeceğiniz uygulama var mıdır?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.