Şimdi Ara

iPad Pro için Uygulama Önerileri (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
24
Favori
7.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kendi soruma kendim cevap vereyim üşenmedim excelde çizdim.
    Kimseye yardımcı olmasa bile en azından konu güncel kalsın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Xrage77 X kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Not alma uygulaması kullanmadım hiç. Çoktan cevap vermek isterdim ama.

• Yine ben yine uygulama önerisi :)

Arkadaşlar kendi el yazısı fontumu yapabileceğim bir uygulama arıyorum. Fontise kullandım app store da çok profosyonel değil giriş seviyesi yani benim için uygun ama maalesef türkçe karakterler yok. Bu uygulama aylık ücret istiyor ki ben bir kere yapacağım 2 dolar gibi gayet uygun bir fiyata geliyor. Bu tarz çok pahalı olmayan uygulama tavsiyelerinizi bekliyorum.

• Xrage77 X kullanıcısına yanıt
    Belki bir başka kullanıcının işine yarayacaktır. Teşekkür ederim, ilk mesaja ekledim.
  • Merhaba.

“Highlights export pdf notes” isminde güzel bir uygulama buldum. Pdf dosyalarınızı programın içinde açıp ilgilendiğiniz satıların vs üstünü çizdiğinizde yada not aldığınızda, program hemen yanda açtığı boş sayfaya kopyalıyor sizin işaretlediklerinizi. Bu kısmı da daha sonra dışarıya aktarabiliyorsunuz.

Appstoreda üstte belirttiğim gibi aratmazsanız program ilk sıralarda görünmeyebiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lord Kinross kullanıcısına yanıt
    Selamlar, ilk mesaja ekledim. Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Kinross

Merhaba.

“Highlights export pdf notes” isminde güzel bir uygulama buldum. Pdf dosyalarınızı programın içinde açıp ilgilendiğiniz satıların vs üstünü çizdiğinizde yada not aldığınızda, program hemen yanda açtığı boş sayfaya kopyalıyor sizin işaretlediklerinizi. Bu kısmı da daha sonra dışarıya aktarabiliyorsunuz.

Appstoreda üstte belirttiğim gibi aratmazsanız program ilk sıralarda görünmeyebiliyor.
    Sağ olun hocam faydalı olacaktır.
  • Konumuz güncellenmiştir. Katkı sağlayan herkese teşekkürler.

• bladey kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler - Konu Güncellendi..
  • Konumuz güncellenmiştir..

• Benden de bikaç öneri;

---

Mimarlık, inşaat veya mühendislikle ilgilenenler için autocad muadili; ArcSite;

Kendim tüm çizimlerimi bunda yapıyorum. 4 ay oldu keşfedeli. aylık 90 TL. Biraz pahalı gelebilir ama benim gibi bu iş üzerinden para kazanıyorsanız, değiyor. Çizimleri vb şeyler rahatlıkla yapılıyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

----

Not, cloud, belge tutma, tüm platformlarda ortak görüntüleme için; Evernote.

Yıllık premium 65 tlydi yanlış hatırlamıyorsam. Avantajı android, windows ve iosla senkronu çok iyi. Tüm herşeyimi burda depoluyorum. Premium da Aylık 10 gb veriyor. Ki bana çok yeterli. İosta belgeleri kendi içinde açıyor bu da güzel tarafı. Valla bu olmadan benim için teknoloji yok gibi bişey. 3 yıllık dosyalarıma hala daha erişiyorum. Çok güzel bi olay. Ayrıca ipad için apple pencil ile de not alınabiliyor. Tabi bir notability değil ama benim gibi multi-platform çalışanlar için mükemmel. Ayrıca scanable diye yan programı var çektiğiniz belgeleri yazıya dönüştürüp, evernote'e kaydediyor.

---

Çizim için, Concepts.

Her ne kadar arcsite'dan sonra üyeliğimi bu sene yenilemesem de, ipad pro'da serbest çizim için harika program. Procrateden ayıran tarafı içinde daha fazla özellik, kütüphanesi vb şeyler var.

---

Video düzenleme; quik.

Mükemmel uygulama mesela foto-video karışık bi tanıtım videosu filan yapacaksınız. Seçtiğiniz müziğe göre otomatik kendisi herşeyi yapıyor. Yaparkende sanki saatlerce uğraş vermişssiniz de çok güzel bi ürün ortaya çıkmış gibi oluyor. Halbuki 5 dklık olay sonucu çıkıyor. Hızlıca bol fotolu video editi için harika program. Burdan çıktıyı alıp, imovie ile son noktayı koyuyorum. Çok az kurcalayın hemen anlarsanız. Ayrıca full ücretsiz. Hatta ben inanamadım, böyle programın ücretsiz olmasına ama gopro'nun programı oluğu için ücretsiz sanırım.

---

Arkaplan silme için, Magiceraser.

Ücretsiz, hızlı, işini iyi yapıyor.

---

Belgeler vb şeyleri ayrı ayrı klasörde toplamak için; Documents.

Yine en çok kullandığım uygulamarın başında geliyor. Pek anlatmaya gerek yok. Appstore linkinden anlarsınız ne olduğunu.

---

Gitar akorları ve tabları için; Cifraclub

Hem öğrenmek hem de akor ve tablara bakmak için mükemmel uygulama. Hem youtube üzerinden takip edebilirsiniz veya uygulması üzerinden akorlara, tablara bakabilirsiniz. Tek Kelime ile Mükemmell!!!!!

---

Gitar akoru yapmak için tuner; GuitarTuna

İşini iyi yapıyor.

---

İçinde Vpn olan tarayıcı için; Aloha.

Kısa süreli işleriniz için Ücretsiz vpn'e ihtiyaç duyorsanız veya Video, müzik filan indirmek için kendi için vpni olan tarayıcı.

---

Stok fotoğraf için; Unsplash

Binlerce fotoğraf bedava.

---

Hızlı fotoğraf tasarımı için; Canva.

Logo, afiş, instagram postu, facebook postu, youtube kapak fotosu vb şeyler için hızlıca yapabileceğiniz harika program. Her ne kadar pc üzerinden tarayıcıyı açıp girdiğim canvayı daha çok sevsemde uygulaması da iş görüyor.

---

Toplu mail hesapları için; Mymail.

Bugüne kadar outlook vb e-mail hesaplarının kendi programlarını kullansam da hep sıkıntı çektim. Sonra bu programı buldum, artık başka mail uygulamasına ihtiyacım kalmadı. Farklı farklı mail adreslerimin tüm hesapları burda. umarım bigün patlamayız. :) Gerçi apple'a güveniyoz, sonuçta app storeda durduğuna göre bi sıkıntı çıkmaz yani. yani, inş umarım öyledir. .d neyse bu konu hassas konu, rusların uygulaması olduğu için insan tedirgin oluyor..

---

şimdilik bu kadar aslında bi yığın uygulama var gözlerimden uyku akıyor. Yakın bi zamanda yukarıdaki yazım yanlışlarını da giderip, o programları detaylı yazarım. herkes kendine iyi baksın, sağlıcakla kalın. umarım faydalı olmuştur.

• canconix kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Katkınız için teşekkür ederim. Çok faydalı olacaktır.

Not: mymail uygulaması Kıbrıs merkezli my.com şirketine ait görünüyor. Bizdeki mynet örneği gibi. O yüzden eklemedim.

• Rica ederim. Vakit bulunca daha detaylı yazacağım. Ben şu anda ipad 12.9 2020 kullanıyorum. Ondan önce de ipad pro 9.7 vardı. Ben bu cihazı gerçek anlamda işin ruhuna uygun olarak kullanıyorum. Tüm işlerim bu ipad pro üzerinden dönüyor. O yüzden 4 senedir ipad pro serisinin altınında girip, üstünden çıktım desem yeridir. İş anlamında kullanıcak arkadaşlar için daha da detaylı yazacağım ileride.

• Konu oldukça faydalı. Favorilere ekledim ancak bir de yukarı taşımış olayım. Emeği geçenlere teşekkürler.

• marslan1999 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Katkılarınızla daha da faydalı olur umarım.

• Konu için teşekkür ederim. Esim ile 2 boyutlu cizgi animasyon dunyasina girelim dedik. Gercekten cok meşakkatli bir iş. Yani cizgi film yapanlara saygim bir kat daha artti. Animasyon programi olarak rough animator kullaniyoruz. Sanirim storedaki en iyi anime uygulamasi. Once procrate ile cizip rough animatore aktarip orada sahnelemeye çalışıyoruz. Daha yolun çok başındayız. İnşallah üstesinden gelebiliriz

• kaisersoze81 K kullanıcısına yanıt
    gerçekten harika bir uğraş. başarılar dilerim.
  • Procreate ve Notability favorilerimden.

• Konu güncellenmiştir..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.