Şimdi Ara

ipad pencilde not alirken cok fazla ses cikiyor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba ipad pencil almak istiyorum ama bazi videolarda tikir tikir ses geldigini duydum. yazi yazarken tik tik ediyor her kalemle dokundugunda, bu ses butun modellerde var mi, kalemin ucundan mi geliyor, not alirken dikkat dagitir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Henüz kalem siparişim elime ulaşmadı ulaşınca bilgi vereceğim benim de merak ettiğim bir konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi honor7kullanıcısı -- 3 Mayıs 2020; 15:44:31 >
  • aysen.rl A kullanıcısına yanıt
    Ucuz modelde var o ses.Ekran ile lcd arasındaki boşluktan dolayı ses yapıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ciklet klavye kadar ses çıkarıyor

• ipad airle pencil kullandım ses çıkıyor. Kalemin ucu plastik olduğu için kalemi ekrana dokundurduğunuzda ister istemez bir ses çıkıyor (dokundurma şiddetine bağlı)

ama emin olun rahatsız edici değil çünkü videolarda mikron tablete yakın olduğu için çıkan ses fazla gibi geliyor.
  • Bütün ipad modellerinde plastiğin cama değme sesi kadar var ne az ne çok yukarda Lcd diyen arkadaş aradaki camı unutmuş sanırım ekrana değil cama temas ediyoruz hatta' Ucuz İpad' tanımlamasında ki ipadin panel ve camı arasında boşluk diğerlerne göre az daha fazla Lcd den ses gelseydi en az onda gelirdi

• Geliyor ses hocam plastik ve cam ses gelmemesi imkansız.

• sessiz bir ortamda yazı yazarken milletin dikkatini dağıtabilirsiniz, aklınızda olsun. Gayet de ses çıkarıyor yani
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.