Şimdi Ara

IPAD ON CAM VE YAN TARAF KIRILDI RESIMLI - LUTFEN YARDIM ( IZMIR ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
5.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Agustosta sanırım apple store acılcak oraya verirsin bilkom kdr beceriksiz bir firma olamaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: grcim

Agustosta sanırım apple store acılcak oraya verirsin bilkom kdr beceriksiz bir firma olamaz

Dostum APPLE hiçbir şekilde camı yapmıyormuş.

Yani kısaca çöpe at diyor
  • Cihazların dizaynından belli vida vs yok

• Çok kötü olmuş hocam ya,
    Geçmiş olsun,can sağlığı olsun diyeyim.
    Benim eski ipad 2 de camı çatlaktı,
    Antalya'da bir servis var,orası 280 tl dedi,
    Antep'te Elmacı pazarı'na sordum 420 tl dediler,
    Ama ben yaptırmadım,öylece 200 tl aşağı fiyattan sattım,
    İzmir'de olması şart değil hocam,
    İstanbul,Ankara...araştırın,neresi uygun ve güvenilirse,
    kargoya verin gönderin,ekranı takıp size geri yollanır,
    Hiçbir sorun da yaşamazsınız.

• @grcim ,

Vida var aslında , hemen ekranın altında ama tasarımdan dolayı biz göremiyoruz. Apple arıza durumunda direk birebir cihazı değiştiriyor,
    Ama kullanıcı hatası gibi kırılmalarda direk ürünü 2 günlükte olsa garanti dışına bırakıyor.
    Aslında acımasız bir strateji. İnsanlık hali sonuçta , bunlar teknolojik tomarla para sayılarak alınan ürünler. Böyle katı kuralların olması hiç hoş değil.

@Caferhan,

İzmir'de 175 TL bir yer buldum ekranı değiştirirm abi dedi , ama işte nasıl olacak sağlıklı olacak mı ? İyi bir iş çıkartacak mı ?

Daha önce tanımadığım bir yer olduğu için açıkcası çekiniyorum biraz.

@grcim
    @caferhan

• İzmir - PowerGSM Çankayada... İzmirde En iyi Apple Servisi
  • GEÇMİŞ OLSUN KARDEŞİM ... BEN OLSAM EKRAN HARİÇ GERİ KALANI SATIP İPAD MİNİ ALIRIM ...
  • Hocam yaptır gec ya bnm iphone un da camı kırılmıstı yaptırdım cillop bişi farketmzsin yazık etme ölü fiyat verenlere aldırma yaptır kullanırsın

• Merhaba ,

Burasının En iyi olduğunu nereden biliyorsunuz ? Çok iddaalı oldu.

Başınıza geldi mi böyle bir olay daha önce ?

Tşk.
  • Yapan dükkanlar var denildiği gibi ancak,merdiven altı dükkan mı ? abi yaparız denilip cihazı götürürsün,farklı arızaları öne sürüp para koparan tiplerden mi ? yaptıktan sonra yapılan hizmetin bedelini fatura edebiliyor ve değişen parçasına garanti veriyor mu ? teknik servis yada dükkanı izmirde nerede incin geçmez yerde mi merkezi biryerde büyük dükkan mı ? bunlarda önemli bence,tabi birde abi bırak cihazı yarın gel al vs. diye sallayan çakallardan mı ? yoksa gözünün önünde 1 saatte yapan işinin hakkını veren tipler mi ? çok soru var yani en çok dolandırıcılık bunlarda dönüyor,çankaya bit pazarı oralar en şerefsiz esnafların olduğu yerler kimse kusurabakmasın ama böyle dükkan dükkan gezip sürünmektense çinden parçayı alır 20 30 gün bekler gelince evde kendim uğraşıp takarım bin kat daha iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Delphi Diesel

Yapan dükkanlar var denildiği gibi ancak,merdiven altı dükkan mı ? abi yaparız denilip cihazı götürürsün,farklı arızaları öne sürüp para koparan tiplerden mi ? yaptıktan sonra yapılan hizmetin bedelini fatura edebiliyor ve değişen parçasına garanti veriyor mu ? teknik servis yada dükkanı izmirde nerede incin geçmez yerde mi merkezi biryerde büyük dükkan mı ? bunlarda önemli bence,tabi birde abi bırak cihazı yarın gel al vs. diye sallayan çakallardan mı ? yoksa gözünün önünde 1 saatte yapan işinin hakkını veren tipler mi ? çok soru var yani en çok dolandırıcılık bunlarda dönüyor,çankaya bit pazarı oralar en şerefsiz esnafların olduğu yerler kimse kusurabakmasın ama böyle dükkan dükkan gezip sürünmektense çinden parçayı alır 20 30 gün bekler gelince evde kendim uğraşıp takarım bin kat daha iyidir.

Aynen katılıyorum sana Çankayadaki telefon satan 1-2 yer müstesna geri kalanı resmen Şerefsiz kazıkçılarla dolu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Qha bu nasıl kırık yav
  • egemek i tavsiye ederim benim de başıma gelmiştiwww.egemek.com.tr alsancak 232 464 45 45
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuhanakkus

egemek i tavsiye ederim benim de başıma gelmiştiwww.egemek.com.tr alsancak 232 464 45 45

Merhaba,
    EGEMEK piyasadaki en yüksek fiyat veren yer.
    Resmen adam kazıklıcaklar.
    350 TL fiyat istedi , şu anda 125 TL - 150 TL civarına yaptıracağım yerler buldum.
    Bakalım daha iyi bir yer bulamazsam bu hafta sonuna kadar yaptıracağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

Qha bu nasıl kırık yav

Hocam köşesi kapı girişindeki mermere çarptı

Normal yani

• BENCE SEN BUNU SAT YAPTIRDIKTAN SONRA DOKUNMATİKTE KESİNLİKLE SIKINTI OLUYOR SONRA...BENDEN SÖLEMESİ
  • quote:

Orijinalden alıntı: GreenHeart

Paranıza,uğraşınıza yazık.Bir iPad 4 alın onu tamir edeceğiniz paraya.O iPadi satabileceğiniz en pahalı fiyata satın,kurtulun.Hem bu bahaneyle terfi de etmiş olursunuz.

Hocam ipad 4 alın diyorsunuz , 1450 TL sıfırı,

Ben bu cihazı 300-400 TL arasına satsam , 1000 TL üstüne para koyacağım.

Bu terfi olmaz , resmen bütçenin anası şaşar.

Kaldı ki 2 ile 4 arasında benim açımdan çok ama çok fark yok ( Kullanım mantığına göre )

Bu yüzden 150 TL yaptırmak çok daha mantıklı geliyor.
  • Benim ipadin dün itibariyle camı şekildeki gibi kırıldı. Siz çözüm bulabildiniz mi. Bende İzmirdeyim. Şuan kendim yaparım gibi geliyor ama 150 tl gibi fiyata yapan varsa makul olur gibi geliyor... Hayırlısı...
  • www.tablettamircisi.com size yardımıcı olabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maximaster

Benim ipadin dün itibariyle camı şekildeki gibi kırıldı. Siz çözüm bulabildiniz mi. Bende İzmirdeyim. Şuan kendim yaparım gibi geliyor ama 150 tl gibi fiyata yapan varsa makul olur gibi geliyor... Hayırlısı...

bence kendiniz ugraşın bi. alın arçaları değiştirmeyi deneyin.
    atla deve değildir herhalde.
    baktınız olmuyor, verirsiniz tamire.
    en fazla 80 dolar içeri girersiniz.
    youtubede dünya kadar vidyo var.
    türksünüz abi siz herşeyi yaparsınız:))
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.