Şimdi Ara

iPad Modelleri Bilgi Paylaşım Kulübü--- {ANA KONU} (881. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.777
Cevap
248
Favori
518.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 879880881882883
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İpad mini 4 ümün pilide tırtladığından artık ipad mini 5 Nci nesile geçtim
    Çok güzel olmuş
  • Kafkaslı57 kullanıcısına yanıt
    Pili nasıl tırtladı? Değiştirseniz çalışmıyor mu hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mini 4 senelerin cihazı, pilin deforme olması da normal bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S.Vettel

Ekim 2019 cikisli benimkide ekranda haberde bahsedilen sıkıntı yok ama ekranin asagisiina parmakla bastirinca arka kisima degip dalgalanma yapiyor sizde de boyle bir problem var mi? Ona gore gidip servise verebilirim.
    Bende denedim ancak lcd panellerin tipik davranışı gibi geldi bana.
  • Merhaba iPad 7 kullanıyorum. YouTube olsun Twitch olsun video izlerken altta ve üstte siyah boşluklar oluyor. Bunları gidermenin bir yolu var mı acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar sün iPad Pro 11” alarak aranıza katıldım. Varsa tavsiyelerinizi beklerim

• quote:

Orijinalden alıntı: e55e55e55

Merhaba iPad 7 kullanıyorum. YouTube olsun Twitch olsun video izlerken altta ve üstte siyah boşluklar oluyor. Bunları gidermenin bir yolu var mı acaba?
    Bazı video uygulamalarda tam ekran izleniyor,
    AppStore’den sırayla indirip denemeniz gerekiyor.
    Mesela ben Video D/L pro kullanıyorum tam ekran izliyorum ama şimdi baktım marketten kaldırılmış ondan link veremedim

• quote:

Merhaba iPad 7 kullanıyorum. YouTube olsun Twitch olsun video izlerken altta ve üstte siyah boşluklar oluyor. Bunları gidermenin bir yolu var mı acaba?
    Merhaba ipad 7 alacağım ama size bir sorum olacak apple turkiye ve hepsiburada ı aradım 2 side bilmediklerini soyledi anlamsızca.
    Hepsiburada sitesinde
    Uzay grisi modeli 3gb ram olarak geçiyor.
    Gümüş ve altın 2gb olarak geçiyor.
    Böyle bir durum var mı acaba?

• Bul3nt kullanıcısına yanıt
    Merhaba ben media marktan uzay grisi 32GB’lik modelini aldim. Almadan önce çoğu yere kaç gb ram oldugunu sordugumda hepsi 2 gb oldugunu soyledi. Ama sizin dediginiz gibi ben de hepsiburada olsun epey.com olsun ozelliklerine baktigimda 3 gb ram oldugu yaziyordu. Neyse satin aldim sonra ozellik gosteren bir uygulama indirdim adini tam hatirlamiyorum oradan kontrol ettigimde ise 3 gb ram oldugunu gordum.

• quote:

Merhaba ben media marktan uzay grisi 32GB’lik modelini aldim. Almadan önce çoğu yere kaç gb ram oldugunu sordugumda hepsi 2 gb oldugunu soyledi. Ama sizin dediginiz gibi ben de hepsiburada olsun epey.com olsun ozelliklerine baktigimda 3 gb ram oldugu yaziyordu. Neyse satin aldim sonra ozellik gosteren bir uygulama indirdim adini tam hatirlamiyorum oradan kontrol ettigimde ise 3 gb ram oldugunu gordum.
    Teşekkür ederim uzay grisi zaten 3gb olarak geçiyor.
    Ben gümüş alacağım aslında önemli olan benim için o:)

bu sitelerde de silver modelinin 3 gb ram'i oldugu yazıyor.
    link
    link
    link

• quote:

bu sitelerde de silver modelinin 3 gb ram'i oldugu yazıyor.
    link
    link
    link
    Aynen n11 deki satıcılara baktım onların çoğunda da 3gb.
    Ama air 3 modeline döndüm ipad 7 de bluetooth 5.0 desteği yokmuş ya

valla benim için çok da önemli değil açıkcası bluetooth 4.2 ya da 5.0 olması
  • Aynen ben sadece online oyun icin alıyorum ve bluetooth kulaklık kullanıyorum mecburen 5.0 gerekiyor:)

Merhaba,
    iPad 6'da 2 GB ram, iPad 7'de 3 GB ram vardır.
    Her önüne gelen teknoloji şirketlerinde danışman olarak çalıştığı için ve ezbere iş yaptıklarından, bilmemeleri normaldir.
  • ipad 7 almayı düşünüyorum not almak falan için oyun oynayan biri değilim ama kalem çok pahallı ucuz güzel alternatifleri var mı
  • Kooltrik K kullanıcısına yanıt
    Apple Pencil dışında önermem,
    ikinci el alternatiflere ya da öğrenci indirimine vs bakmanızı tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EknCn

Apple Pencil dışında önermem,
    ikinci el alternatiflere ya da öğrenci indirimine vs bakmanızı tavsiye ederim.
    anladım hocam apple pencil maşallah baya pahallı
  • Arkadaşlar iyi geceler,

Bugün İpad 7.nesil aldım. Muhtemelen cihazı açtığımda güncelleme bildirimi gelecektir. İşlemcisi A10 biraz eski olduğu için yeni güncellemeler cihazı zorlayıp pil ömrünü daha kötü hale getirebilir korkusuyla hiç güncelleme yapmayıp ilk sürümle kullanmayı planlıyorum. Sizce mantıklı bir hareket mi yoksa abartılı bir davranış mı? Ne dersiniz?

• İpad 7 almayı düşünüyorum fakat 6 ile aynı işlemci varmış.
    Fiyatlara bakınca da arasında çok fazla fark yok. Merak ettiğim 7 nin ekranı air gibi lamine bir ekran mı. Galiba 6 da da Apple Pencil desteği vardı. Air3 bütçemi aşmasa direkt onu alacağım tabi. Ne tavsiye edersiniz şu durumda

• 
Sayfa: önceki 879880881882883
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.