Şimdi Ara

iPad Modelleri Bilgi Paylaşım Kulübü--- {ANA KONU} (597. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.777
Cevap
249
Favori
518.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 595596597598599
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İtools ile ipaddeki çöp dosyaları silebiliyor myz
  • Vatanbilgisayardan almıs oldugum iphone5 camerada sıkıntı oluyor garantıye gonderecemde dırek vatana mı vermelıyım?yoksa kendımmı gondermelıyım hangısı daha sağlıklı olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: crowman

Vatanbilgisayardan almıs oldugum iphone5 camerada sıkıntı oluyor garantıye gonderecemde dırek vatana mı vermelıyım?yoksa kendımmı gondermelıyım hangısı daha sağlıklı olur?

Vatana vermeniz daha sağlıklı olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ipad air'ım var ve daha önce netten dizi indirip kurma olaylarına hiç girmedim ama artık yapmak istiyorum bununla ilgili program vs tavsiye ediliyordu sanırım var mıdır bildiğiniz? bir de jb gerekiyor mu bu tarz bir şey için?Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: GIRALİÇEM

ipad air'ım var ve daha önce netten dizi indirip kurma olaylarına hiç girmedim ama artık yapmak istiyorum bununla ilgili program vs tavsiye ediliyordu sanırım var mıdır bildiğiniz? bir de jb gerekiyor mu bu tarz bir şey için?Teşekkürler

İlk sayfada vardı sanırım

• Air 2 64 GB Gold ekler misin ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Caferhan kullanıcısına yanıt
    itools u mu söylüyorsunuz? ilk sayfaya bakmıştım itools harici bir şey gözüme çarpmadı bir de ben sadece ipad den bir programla indiremez miyim yani pc den itools a gönderip oradan ipad e yüklemeden olmaz mı ?Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GIRALİÇEM -- 6 Ocak 2015; 22:18:24 >
  • quote:

itools u mu söylüyorsunuz? ilk sayfaya bakmıştım itools harici bşr şey gözüme çarpmadı bir de ben sadece ipad den bir programla indiremez miyim yani pc den itools a gönderip oradan ipad e yüklemeden olmaz mı ?Teşekkürler

JB için demiştim aslında,link olması lazım

• Caferhan kullanıcısına yanıt
    a tamam ama jb olayını yapmak istemiyorum jb gerektirmeyen arıyorum,teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GIRALİÇEM -- 6 Ocak 2015; 22:17:55 >
  • Can sıkıntısı
    iPad Modelleri Bilgi Paylaşım Kulübü--- {ANA KONU}

• ipad de garage band uygulamasını indirmiştim ama gerçek piyanonun seslerini çıkarmıyor sanırm yani tek bir tuşa basınca ritmik sesler geliyor notanın sesi gelmiyor,normal bir piyanonun notalarının seslerini çıkarabilen yok mudur uygulaması ? teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GIRALİÇEM -- 7 Ocak 2015; 19:53:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frankdal

Air 2 64 GB Gold ekler misin ?

• quote:

ipad de garage band uygulamasını indirmiştim ama gerçek piyanonun seslerini çıkarmıyor sanırm yani tek bir tuşa basınca ritmik sesler geliyor notanın sesi gelmiyor,normal bir piyanonun notalarının seslerini çıkarabilen yok mudur uygulaması ? teşekkürler

Smart piyanoyu açmış olmayasın? Ya da arpej oluşturucu açıktır.
  • K4TL14M kullanıcısına yanıt
    Önce onu açmışım sonra normal keyboarda geçiş yaptım ama dizilim olarak 88tuşlu istiyorum da yok mudur ? Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GIRALİÇEM -- 7 Ocak 2015; 22:20:36 >
  • GIRALİÇEM kullanıcısına yanıt
    Ben tuşlardan anlamıyorum normal bildiğin klavye işte.

• Google drive'a 500'e yakın dosya yükledim ben onları bir klasörün içine atmak istiyorum drive'ımda ama tek tek taşıyabiliyorum çoklu nasıl taşınıyor bunlar ?Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GIRALİÇEM -- 8 Ocak 2015; 20:00:43 >
  • GIRALİÇEM kullanıcısına yanıt
    Google Driver kullanmadığım için bilemiycem

• Arkadaşlar itunes ile müzik yüklediğimde çok saçma bir şey oluyor.
    Atıyorum ;a b c d şarkılarını yüklerken mesela hepsi 5 dk uzunluğunda olsun.
    A şarkısı 10 dk civarında gözüküyor ve a şarkısı bittikten sonra b şarkısı başlıyor ama şarkıyı düzgün çalmıyor mesela birinde denedim şarkının ilk kısımlarını yineliyor dakikalarca bazısı da dakikalarca ses seda vermeden ilerliyor 8. 9. dakikalarda çalmaya başlıyor bir anda.
    Aynı şey b c d şarkıları için de geçerli.
    Bu sorunla karşılaşan,çözümünü bilen var mı?itunes güncel sürüm yüklü cihazım ipad mini retina ve en güncel sürüm yüklü.

• quote:

Orijinalden alıntı: ikaya_219

Arkadaşlar itunes ile müzik yüklediğimde çok saçma bir şey oluyor.
    Atıyorum ;a b c d şarkılarını yüklerken mesela hepsi 5 dk uzunluğunda olsun.
    A şarkısı 10 dk civarında gözüküyor ve a şarkısı bittikten sonra b şarkısı başlıyor ama şarkıyı düzgün çalmıyor mesela birinde denedim şarkının ilk kısımlarını yineliyor dakikalarca bazısı da dakikalarca ses seda vermeden ilerliyor 8. 9. dakikalarda çalmaya başlıyor bir anda.
    Aynı şey b c d şarkıları için de geçerli.
    Bu sorunla karşılaşan,çözümünü bilen var mı?itunes güncel sürüm yüklü cihazım ipad mini retina ve en güncel sürüm yüklü.

Bir de itools ile deneseniz

• Arkadaslar merhaba,

Bu aralar mini2 almayi planliyorum da aklima bir soru takiliyor. Film izlemeyi seven biriyim, filmlerimi oyle buyuk ekranlarda degilde 15.6" lik laptop ekranimda izliyorum. Simdi mini 2 de film izlersem laptop ta aldigim tadi alabilir miyim bu aklimi cok kurcaliyor. Laptop ekran boyutunun yarisindan fazla olarak degerlendiriyorum mini 2 nin ekran boyutunu.

Tecrubesi olanlar bu konu hakkinda bana bilgi verebilirler mi acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 595596597598599
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.