Şimdi Ara

iPad Modelleri Bilgi Paylaşım Kulübü--- {ANA KONU} (305. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.777
Cevap
249
Favori
518.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 303304305306307
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İpad mini tabletin,64 gb 4g modeli Türkiye'de yok mu?
    Hiç görmedim de

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caferhan

İpad mini tabletin,64 gb 4g modeli Türkiye'de yok mu?
    Hiç görmedim de

Vardır tabiki ama klüpte 32 gb üstünde mini kullanan yok

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: matador_mirkhan

Beyler kayseride mediamarket'a ugradım ve apple smart coverlar %50 indirimdeydi. Poliüretanlar 130 tlden 65 tlye, deri coverlar 230 tlden 115 tlye düşmüş. Daha 3 hafta önce 116 tlye almıştım grisini. Bide acık mavimi alsam diom walla:P

Günlük indirim mi acaba?

Valla bilemiom hocamda almadım döndüm manisaya ne gerek var 2. Bi smart covera die. De fiyat baya baya bi makuldu. Toplu alıpta ticaretinimi yapsaydım:p

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Beyler kayseride mediamarket'a ugradım ve apple smart coverlar %50 indirimdeydi. Poliüretanlar 130 tlden 65 tlye, deri coverlar 230 tlden 115 tlye düşmüş. Daha 3 hafta önce 116 tlye almıştım grisini. Bide acık mavimi alsam diom walla:P

Günlük indirim mi acaba?

Valla bilemiom hocamda almadım döndüm manisaya ne gerek var 2. Bi smart covera die. De fiyat baya baya bi makuldu. Toplu alıpta ticaretinimi yapsaydım:p

Bütün mağazalarında aynı indirim olacaktır,yarın bir bakacam,devam ediyor mu

• Eklermisiniz iPad 4 32gb beyaz wifi. Birde sorum olacaktı iPad yüzde 55 e filan gelince şarja takıyorum bir sorun olurmu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beles -- 2 Temmuz 2013; 23:47:14 >
  • Tablette olduğum için üst konuları göremiyorum. Acaba önerilen ve ücretsiz uygulamaların duyurulduğu bir konu mevcut mu? Deneyimlerle ve uygulamanın anlatımıyla beraber tabiki.

• quote:

Orijinalden alıntı: beles

Eklermisiniz iPad 4 32gb beyaz wifi. Birde sorum olacaktı iPad yüzde 55 e filan gelince şarja takıyorum bir sorun olurmu?

Listemize 500.sıradan girdiniz
    % 5 e düşünce şarja takmalısınız,ilk sayfadaki batarya önerilerine gözatarsanız

• quote:

Orijinalden alıntı: Swedish House Mafia

Tablette olduğum için üst konuları göremiyorum. Acaba önerilen ve ücretsiz uygulamaların duyurulduğu bir konu mevcut mu? Deneyimlerle ve uygulamanın anlatımıyla beraber tabiki.

İlk sayfamızda birkaç öneri var,
    Şu konu işinize yarayabilir;
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=77248834

• Oyun ile kullanınca şarjı sekiz saat kadar dayandı , on saat performans harici kullanım için galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: baybarut

Oyun ile kullanınca şarjı sekiz saat kadar dayandı , on saat performans harici kullanım için galiba

Aynen,normal kullanımda 10 saat oluyor

• aynen dediğin gibi zaten senin söylediklerinin benim deneyimim sonrası daha doğru olacağını belittim
    bu nezaketin içinde teşekkürler couldi nickli arkadaşım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kafkaslı57 -- 3 Temmuz 2013; 9:38:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakansant

quote:

Orijinalden alıntı: beles

Eklermisiniz iPad 4 32gb beyaz wifi. Birde sorum olacaktı iPad yüzde 55 e filan gelince şarja takıyorum bir sorun olurmu?

Listemize 500.sıradan girdiniz
    % 5 e düşünce şarja takmalısınız,ilk sayfadaki batarya önerilerine gözatarsanız

Yardımınız için teşekkürler

• Bu aralar bayağı iPad e kafayı takmış durumdayım ama ihtiyacım var mı, yok mu alsam ne yaparim emin değilim.
    Ne yapıyorsunuz iPad de genel olarak?

• Ben de biraz maddiyattan dolayı bu ikilemde kalmıştım. Ancak iyi ki almışım diyorum. Daha önce iOS kullanmamıştım. Sık iş seyahati yaptığım için yolculukta çok iyi vakit geçiriyorum. Bunların yanı sıra, evde de bilgisayarı pek açmaz oldum. Arada da ufak tefek oyunları oynuyorsun, zaman geçiyor. Bence temel bir ihtiyaç değil, kimisi için lüks bile sayılabilir ama olduğunda da keyifli bir şey :)
  • Evde,işte,arabada,yolculukta,misafirlikte...internetin,filmlerin,kitapların,müziklerin...her an,bir tıkla yanında oluyor,zaman ve emekten tasarruf için aslında lüks sayılmaz.

• valla seyahatlerde falan süper
    evdede yazın şu sıcak günlerinde ayakları sallandırmayıp şişmesi için
    uzanarak yatağında nete girmek büyük keyif oluyor

artı ben artık tv falan seyretmiyorum bütün haberleri sosyal medyadan alıyorum
    bu bakımdanda fevkalede devamlı pc açmana gerek kalmıyor

ios ada iphone 4s den alıştığım için kullanımı kolay ve jb yapmasan çokda güvenli bir işletim sistemi
  • 1.sayfada hiç jelatin önerisi yok,mat jelatin kullanan var mı,önerir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: @koray.tekler

1.sayfada hiç jelatin önerisi yok,mat jelatin kullanan var mı,önerir mi

Hocam,mat jelatin retina ekranı öldürür yahu,şeffa desen tamam da

• Merhaba, iPad mini 4g kullanıcısıyım. AppStore dan 50mb üzerinde bir şey indirmeye kalktığımda wirelles ile bağlı olduğunuzda indirebilirsiniz yazısı çıkıyor. Bunu nasıl iptal edebilirim acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İlkerA. -- 3 Temmuz 2013; 23:23:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker67

Merhaba, iPad mini 4g kullanıcısıyım. AppStore dan 50mb üzerinde bir şey indirmeye kalktığımda wirelles ile bağlı olduğunuzda indirebilirsiniz yazısı çıkıyor. Bunu nasıl iptal edebilirim acaba?

Ne yazıkki edemezsin. Bu apple'ın kontrol ettiği ve istediği birsey. Sadece jb yaparsan istediğin gibi indirebilirsin

• 
Sayfa: önceki 303304305306307
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.