Şimdi Ara

iPad Modelleri Bilgi Paylaşım Kulübü--- {ANA KONU} (306. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.775
Cevap
249
Favori
518.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakansant

quote:

Orijinalden alıntı: @koray.tekler

1.sayfada hiç jelatin önerisi yok,mat jelatin kullanan var mı,önerir mi

Hocam,mat jelatin retina ekranı öldürür yahu,şeffa desen tamam da

Hocam,öyledir ama retina ekran gözlerimi fena yoruyor,parlaklık gündüz en fazla % 30 larda,gece en sol ayarında olmasina rağmen,gözüm dayanmıyor,mat ekran takarsam rahatlarım sanırım

• quote:

quote:

quote:

1.sayfada hiç jelatin önerisi yok,mat jelatin kullanan var mı,önerir mi

Hocam,mat jelatin retina ekranı öldürür yahu,şeffa desen tamam da

Hocam,öyledir ama retina ekran gözlerimi fena yoruyor,parlaklık gündüz en fazla % 30 larda,gece en sol ayarında olmasina rağmen,gözüm dayanmıyor,mat ekran takarsam rahatlarım sanırım

Şeffaf jelatin al,sonra pişman olursun,mat olanlar göruntüyü berbat eder

• ben bu ipad 4 ün pil süresine kafayı acaip taktım.2 gün de toplam 13 saat kullandım.genelde nette gezindim.3 tanede dizi izledim.hiç oyun oynamadım.benim göstergelerde kesin bir arıza var.13 saat nedemek.resmen pcyi açmaz oldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: testerenecmi

ben bu ipad 4 ün pil süresine kafayı acaip taktım.2 gün de toplam 13 saat kullandım.genelde nette gezindim.3 tanede dizi izledim.hiç oyun oynamadım.benim göstergelerde kesin bir arıza var.13 saat nedemek.resmen pcyi açmaz oldum

Çok iyiymiş,dediklerinizi full 13 saat yapmadınız sanırım,
    Ara ara kullandıysanız normal.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: testerenecmi

ben bu ipad 4 ün pil süresine kafayı acaip taktım.2 gün de toplam 13 saat kullandım.genelde nette gezindim.3 tanede dizi izledim.hiç oyun oynamadım.benim göstergelerde kesin bir arıza var.13 saat nedemek.resmen pcyi açmaz oldum

Çok iyiymiş,dediklerinizi full 13 saat yapmadınız sanırım,
    Ara ara kullandıysanız normal.

hocam ara ara kullandım.mesela 2 saat bi kullandım sonra 3 saat bi kullandım o şekilde.ama oyun oynamadım hiç.pil seviyesi %2 ye düştüğünde kullanım süresi 13 saat 12 dakika diyordu.bekleme süresi değil dikkatini çekerim kullanım süresi bana fazla geldi daha doğrusu hatalı gibi geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi testerenecmi -- 4 Temmuz 2013; 14:45:35 >

• ipad 4 ün pili çoğu laptop pillerinden kapasite olarak daha fazla.Mesela bende asus n56vz var onun pili 4000 mah küsür ipadin ise 11560 mah yani bu kullanım değerleri normal yanlış olan birşey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BD515F00A -- 4 Temmuz 2013; 15:40:23 >
  • 500 üye olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Swedish House Mafia

Tablette olduğum için üst konuları göremiyorum. Acaba önerilen ve ücretsiz uygulamaların duyurulduğu bir konu mevcut mu? Deneyimlerle ve uygulamanın anlatımıyla beraber tabiki.

İlk sayfamızda birkaç öneri var,
    Şu konu işinize yarayabilir;
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=77248834

Yeni bir konu açılmalı mı acaba ? Açabilir ve yardımcı olabilirim aslında.

• Yeni almış olduğum İpad 4 ile skype üzerinden konuşurken bazen kameranın görüntüsü gidiyor.bir kaç kez oldu. Ne ön kamera ne de arka kamera açılmadı. Siyah ekran vardı sadece,ancak görüşmem devam ediyordu . Skype yi kapatıp FaceTime ı açtığımda kamera çalışıyordu. Tekrar skype açtım ancak görüntü yoktu.ipad ı kapatıp geri açtım ve düzeldi.
    Sorun ne olabilir? Benimle aynı sorunu yaşayan var mı?

• quote:

quote:

quote:

Tablette olduğum için üst konuları göremiyorum. Acaba önerilen ve ücretsiz uygulamaların duyurulduğu bir konu mevcut mu? Deneyimlerle ve uygulamanın anlatımıyla beraber tabiki.

İlk sayfamızda birkaç öneri var,
    Şu konu işinize yarayabilir;
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=77248834

Yeni bir konu açılmalı mı acaba ? Açabilir ve yardımcı olabilirim aslında.

Daha önce böyle konular açıldı ama kapandı sonra,devamlı güncelleme yapmak gerekli,
    Uygulamanın adı,ne işe yaradığı,linki,videosu,kullanımı,yorumu...vs vs uzun iş yani
    Herkesin buna zamanı olmayabilir,
    Uğraşırim diyorsanız açın tabi ki,

• quote:

Orijinalden alıntı: Medcezir1903

Yeni almış olduğum İpad 4 ile skype üzerinden konuşurken bazen kameranın görüntüsü gidiyor.bir kaç kez oldu. Ne ön kamera ne de arka kamera açılmadı. Siyah ekran vardı sadece,ancak görüşmem devam ediyordu . Skype yi kapatıp FaceTime ı açtığımda kamera çalışıyordu. Tekrar skype açtım ancak görüntü yoktu.ipad ı kapatıp geri açtım ve düzeldi.
    Sorun ne olabilir? Benimle aynı sorunu yaşayan var mı?

Ben kullanıyorum,böyle bir sorun yaşamadım,
    Uygulamayı kaldırıp tekrar kursanız çözüm olabilir

• Video çekerken video'nun çözünürlüğünü kalitesini vs ayarlayabildiğim bir uygulama arıyorum, 1080p video çok yer kaplıyor. Ücretli veya ücretsiz farketmez. Ayrıca olmazsa olmaz istediğim özellik zoom'suz video çekmesi. Yani normal entegre video modu, foto modunun %30-%40 falan zoom'lanmış haliyle çekiyor videoyu otomatik, neden bilmiyorum. Aradığım uygulamada böyle bu sorunun aşılmış olmasını istiyorum. Şuan "Movie360" diye bir uygulamada var bu özellik ama tatmin edici değil uygulama tam olarak. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: busterr

Video çekerken video'nun çözünürlüğünü kalitesini vs ayarlayabildiğim bir uygulama arıyorum, 1080p video çok yer kaplıyor. Ücretli veya ücretsiz farketmez. Ayrıca olmazsa olmaz istediğim özellik zoom'suz video çekmesi. Yani normal entegre video modu, foto modunun %30-%40 falan zoom'lanmış haliyle çekiyor videoyu otomatik, neden bilmiyorum. Aradığım uygulamada böyle bu sorunun aşılmış olmasını istiyorum. Şuan "Movie360" diye bir uygulamada var bu özellik ama tatmin edici değil uygulama tam olarak. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Vizzywig var ama o da 20 dolar,değer mi bilmem

• Tamam eyvallah bakarım değer mi değmez mi öğreniriz önce o zaman
  • 2.El İpad 3 16 gb ıstanbul ıcı arıyorum arkadaslar forumdan yada dısardan sattıgını bıldıgınız bırılerı varmı acaba ?
  • quote:

Tamam eyvallah bakarım değer mi değmez mi öğreniriz önce o zaman

ben size bu uygulamayı bedavaya indirebileceğiniz bir yontem soylerim. gercekten pahali bir rakam bu.(jailbreaksiz)

• Biliyorum 25pp Ama Appstore'dan baktığımda direk yükle seçeneği çıktı, sanırım daha önce bedava olduğu bir vakit almışım o yüzden gerek kalmadı hiç öyle bir yönteme
  • quote:

Orijinalden alıntı: boboemre

quote:

ben size bu uygulamayı bedavaya indirebileceğiniz bir yontem soylerim. gercekten pahali bir rakam bu.(jailbreaksiz)

Mümkünse bana söyler msiniz?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: boboemre

quote:

Mümkünse bana söyler msiniz?

Hocam @busterr arkadasimiz söylemiş. onun dediği ismi yani 25pp yi google da aratinca kullanimini rahatlikla bulabilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.