Şimdi Ara

iPad Mini With Retina

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar Hastaneye Yatma Gibi Bi İhtimalim var Hastanede sıkılmamam icin bi ipad dusunuyorum Air uzanirken beni zorlar diye dusunup retina miniye karar kildim fakat sormaknistedigim bazi konular var , Space Gray da soyulma sorunu varmidir acaba ve sizce hangi tenk Biliyorum boyle birsuru konu vardir ancak bulamadim mazur gorun . Telefon gold o yuzden space gray dusundum ama sizce sorun olurmu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Renk farketmez uzay grisinde soyulmayı çok çok aza indirdiler artık şans işi oldu, iP5'teki gibi değil.

Air de zaten hafif ve ince olduğundan pek sorun yaratmaz ama her yere de taşırım dersen Mini Retina alacaksın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zig Zag

Renk farketmez uzay grisinde soyulmayı çok çok aza indirdiler artık şans işi oldu, iP5'teki gibi değil.

Air de zaten hafif ve ince olduğundan pek sorun yaratmaz ama her yere de taşırım dersen Mini Retina alacaksın

Cevap icin tesekkurler hocam

• Mini retina seni fazlasıyla tatmin edecektik.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gecmıs olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimde amcoğlunun takıldığı bir kız vardı onun babası ve o yatmışlardı hastanede. Onlar mini almışlardı işlerini görmüş. Bilgine.

• Cevaplar icin cok tesekkurler herkese

• geçmiş olsun hocam. retina alırdım ben olsam.
  • Knocknight kullanıcısına yanıt
    Hocam ben uzaygrisi kullanıyorum 4aydır kozmetiğin de hiç sorun yok. Çok geçmiş olsun bu arada :/

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle geçmiş olsun Mini Retina'yı öneririm.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.