Şimdi Ara

ipad mini 64gb+4g mi ipad mini retina 16 gb mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ipad almayı düşünüyorum. Kullanma amacım bilgisayarı bırakıp tablete geçmek. Belki sunum hazırlayabilirim ama çok karışık zor bişey olmayacağı için keynote programından yapılabiliyor diye biliyorum. Bunun dışında hocalar sürekli pdf-word dosyaları atıyorlar, onları okuyacagım. Çok oyun oynamam. Clash of clans olur bi tek :) Yani anlayacağınız basit kullanımı amaçlıyorum.

Asıl sorun şu; evde internetim yok, avea jet modem kullanıyorum. Tablet alırsam o hattı tablete takacağım veya internet dağıtan cihazdan alacağım(adını bilmiyorum). Bu açıdan bakınca ipad mini 64 gb+4g alıp hat takmak mı mantıklı ? Yoksa 16 gb retina alıp ayriyetten wireless şeysini alıp retine ekran kullanmak mı ?

Bu mini 64gb 4g

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/APPLE-iPad-Mini-64-GB-Wi-Fi---4G-Siyah-Tablet-MD542TU-A,103452,471115,862135.html?langId=-14

mini retina da 870tl gold da.

Wirelesslı aleti kullansam internet yavaşlar mı ?
    Bilgisayar erişimim çok fazla olmayacak, bu yüzden 16 gb sıkıntı çıkarır mı?

Durum çok karışık yani gençler, bi el atın lütfen.

Bu arada ilk defa tablet alacağım. Mantıksız bişey söylediysem veya çok basit bişeyi düşünemediysem direk söyleyin. Onu da biliyordur herhalde demeyin :)

Şimdiden teşekkürler...

EDİT: 100 daha ver mini retina 16 gb+4g al demeyin bütçe en fazla 1100. Hatta 1100 bile zor ikna edeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suhatosun -- 28 Kasım 2014; 16:14:57 >

• bütçe sınırlı ise retina 16 gb 830 tl civarına satan yerler var. hatta öğrenci indirimi ile apple store da 50 tl indirim ile aynı fiyata gelir aşağı yukarı. 32gb olanı alırsan daha uzun ömürlü olur.

vodafone internet paketi alırsan internet paylaştırma cihazını da hediye ediyor.

biraz daha bilgisayara yakın kullanım için Air modelini de araştır bence.

4g şart ise retina alırsan uzun ömürlü olur. gsm kampanyası ile alma imkanı yok mu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.