Şimdi Ara

iPad mini 5 [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
15
Favori
15.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Up Mini kullananlar olarak azınlıktayız gibi😀
  • Arkadaşlar iPad mini 6 ne zaman gelir, yakın zamanda gelmicekse alayım mı mini 5 i

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 123nht 1 kullanıcısına yanıt
    Biraz geç oldu hocam ama Ally marka adaptör ile klavye mouse çalıştırdım ama ekran küçük olduğu için çok aktif kullanmıyorum. Tek problem bazen tanımıyor dediğiniz gibi tak çıkar yapınca düzeliyor.
  • Yasin45451 Y kullanıcısına yanıt
    Macrumors şu an alım zamanı olmadığını söylüyor.

Macrumors Buyer's Guide

iPad mini 5 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _BLooDLiNe_ -- 10 Mart 2021; 18:28:39 >

• miniler ayni kasa full ekran geldigi zaman inanilmaz kullanisli olacak...

o kasaya sanirm 9inc ekran sigar... kasa buyumeden 9.inc tablet yapbilrlerse...
    ciddi satis miktari yakalayacaklarini düşünüyorum

• Macrumors'taki habere göre bu sene 2 tane mini modeli çıkacakmış. Biri 23 Mart etkinliğinde duyurulacak 8.4 inç ipad mini 6, diğeri de muhtemelen Eylül etkinliğinde duyurulacak ipad mini pro modeliymiş. Mini pro 8.7 inç ekranla, pro-air özelliklerinden bazılarına sahip olacakmış sanırım.
  • Lithium kullanıcısına yanıt

8.7 lik pro mini... cok is görür bence... ekrak kasa oranini yuzde 88-92 lere

cikarabilirlerse birde 👏👍

• İpad mini de not alma, PDF işaretleme, kitap, çizgiroman okuma, tarayıcıdan sitelerdeki yazıları okuma filan büyük ipadlere göre fark var mı? Özellikle not alma, defter gibi kullanmak için yeterli oluyor mu? Mini 6 düşünüyorum yeni çıkacak olan boyut olarak 9.7 inçlik ipadden geçeceğim tatmin eder mi bilemedim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba.PS4 pro konsolu ipad mini 5 ile takas edeceğim.Pronun piyasa fiyatı ortalama 3bin tl.İpad mini 5 64gb gold cihazın ikinci elleri ne kadar ediyor şu an ?

• Konuya bir bakayım dedim ama pek kimse yazmıyor gibi.

Uzun süredir (8 sene) kullandığımız Mini 2 nin ekranı bozulduğu için devam niteliğinde dün ikinci el, nokta hatası, çizgi olmayan ekran koruyucusu, spigen kılıfı ve 16 ay garantisi ile 3 bine Mini 5 64 Gb bulup aldım.

Uzun zamandır Mini 2 kullandığım için, Mini 5 de pilin hızlı tükendiğini gördüm ve daha önce de araştırma yaparken 4-5 saat kullanım sunduğunu anımsıyorum.

Uzun zamandır kullanan yada bu konuda bilgi sahibi olan var ise, Bu Mini 5 lerde pil sorunu falan mı var? Normalde ne kadar gitmesi gerekiyor oyun yada video ve genel kullanıma bağlı olarak.? Dün alıp eve geldikten sonra sıfırlama, yeniden kurulum ve önceki cihazın veri aktarımıyla birlikte çocuğun bir süre oyun oynaması derken 5-6 civarı bir süre dayandı.

Cvp verecek olanlara şimdiden teşekkürler..

• Mini 2 sonrası yenisi güçlü olmayınca air 2 almıştım, anakartı bozulunca mini 5 aldım, 1 senedir kullanıyorum, pil performansı mini 2 ye göre kötü 6-7 saati zor buluyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    Önceden iyi performans alırken şimdi benimde çabuk bitiyor. Şarj aletinden mi oldu bilmiyorum ama bir kere şarja takınca ısındı ve şarj olmuyor diye gösterdi. Ardından şarj performansı kötüleşti baya. Hatta önceden ısınma olmazken şimdi youtubede vb. ısınıyor hemen. Önceden tam dolum şarjda orta seviye parlaklıkla youtubede 12-13 saat alıyorken şu an 6-7 saat civarı oluyor. Bende cihazı 2021 aralık ayında aldım.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Mini 2 ye göre pil performansı gerçekten oldukça düşük. Önceki sürümleri bilmediğim birşey diyemiyorum ama genel olarak ios 14 pek yaramamış görünüyor.

• Logitech pebble mouse ile kullanıyorum ama mini 5 pek performanslı değil. Laptop gibi kullanmak için mouse ve klavye aldım ama uygulama bulamadım. Laptop gibi kullanabilceğim mouse ve klavye ile uyumlu uygulama önerir misiniz

• Arkadaşlar ios 14.6 var benim mini5 te acaba 14.7.1 nasıl cihazda bu sürümde cihaz çok ısınıyor aynı sorun 14.7.1 de de var mı

• İpados 15 yukleyen varsa yorum yapabilir mi?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • crepeer39 C kullanıcısına yanıt

Gayet akıcı, güzel ve hızlı. Ama şu pil ömrü deli ediyor insanı. Satıp yeni mini alacağım.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.