Şimdi Ara

iPad mini 5 [ANA KONU] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
15
Favori
15.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün akşam yeni fiyatlar henüz yansımamışken 64gb modelini sipariş verdim. Bekliyoruz bakalım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Güncelledikçe , güncelledik. Sonumuz ne olacak bakalım. 14.2’dende umudum yok. 13.5.1 de bırakmalıydım. 14’e geçmeyen geçmesin. Batarya şimdilik çöp bakalım 14’de güzel bir batarya performansı olacak. Sürüm bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enigmatical

Güncelledikçe , güncelledik. Sonumuz ne olacak bakalım. 14.2’dende umudum yok. 13.5.1 de bırakmalıydım. 14’e geçmeyen geçmesin. Batarya şimdilik çöp bakalım 14’de güzel bir batarya performansı olacak. Sürüm bekliyorum.

Bende yeni ipad mini 5 almayı düşünüyorum, ne gibi sorunlar vardı hocam. Sorundan ziyade batarya performansı mı kötüleşti.

Ayrıca mini 5 üzerinde ipados işletim sistemi var değil mi? Epey.com sitesinde ios yazıyor da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi first9 -- 6 Kasım 2020; 9:54:53 >
  • first9 kullanıcısına yanıt
    iPadOS var. Evet 14 ile batarya kötüleşti. 14’ün son güncellemesinde bırakırım diye düşünüyorum. 13 daha iyiydi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün cihazı alarak aranıza katıldım. Kılıf ihtiyacım var, yurtdışını bekleyemem şu an. Türkiye 'de satılan orjinal gibi ve arkası olan kılıf öneriniz varsa çok sevinirim. Pahalı olmayan, kalem girişine ihtiyacım yok.

Amazon.trde satılan microsonic kılıflar nasıldır?

Hayırlı olsun.
    Ben Amazon’dan Fujimax olanlardan aldım iki aydır kullanıyorum. Şuana kadar bir sıkıntısını görmedim kılıfta herhangi bir deformasyon da yok. Ancak bunlar kapaklı ince kılıflar olduğu için koruyuculuğu konusunda tam bir şey söyleyemeceğim. Düşme ve darbelere karşı ne derece dayanıklı bilemiyorum.

Güle güle kullanın.Bende böyle bir kılıf satın aldım ve gayet memnunum.
    Spigen Apple iPad Mini 5 K&#x131;l&#x131;f Rugged Armor / Black - 051CS21447https://www.amazon.com.tr/dp/B06XCQ35D8/ref=cm_sw_r_cp_apip_vktf1QijTP47T

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İnanc Öge

Güle güle kullanın.Bende böyle bir kılıf satın aldım ve gayet memnunum.
    Spigen Apple iPad Mini 5 K&#x131;l&#x131;f Rugged Armor / Black - 051CS21447https://www.amazon.com.tr/dp/B06XCQ35D8/ref=cm_sw_r_cp_apip_vktf1QijTP47T

Hocam gördüm bunu aldım bugün. İnceliği nasıl?

Birde bu aşağıdakini aldım

Fujimax ipad Mini 5. Nesil A2125 A2133 Uyku Modlu Deri Smart Tablet Kılıf + 9H 330 Derece Bükülen Nano Ekran Koruyucu,Kırmızı https://www.amazon.com.tr/dp/B088CGMKMS/ref=cm_sw_r_sm_apa_fabt1_lpaQFbQZ9YBFJ?_encoding=UTF8&psc=1

Hocam spigen alın kesinlikle . Hangi kılıfı olursa olsun spigen daha dayanıklımda kaliteli

• ipadlerde widget olmuyor mu? ios 14.2 widget olayını bulamadım

Hocam memnun musunuz? Ben de ipad mini sipariş verdim bugün. Önerebileceğiniz kılıf veya kalem var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GenelKültürAbidesi

Hocam memnun musunuz? Ben de ipad mini sipariş verdim bugün. Önerebileceğiniz kılıf veya kalem var mıdır?

Çok memnunum hocam.

Kılıf olarak Spigen Apple iPad Mini 5 Kılıf Rugged Armor kullanıyorum. İpad ile tam uyumlu, kalınlaştırmıyor cihazı ve elde tutuş hissi çok iyi.

Kalem almadım, bilgim yok o konuda maalesef. Konunun ilk sayfasında öneri vardı galiba

Sağolun hocam öneriniz için. Heyecanla bekliyorum kargoyu.
  • Umut Aşkın U kullanıcısına yanıt
    Hocam akıllıphone’u önerir misiniz? Güvenilir midir?
  • ibo83 kullanıcısına yanıt
    Link var mı hocam?
  • GenelKültürAbidesi kullanıcısına yanıt
    Akilliphone güvenilir site 3 siparişim oldu genelde aynı gün kargoya verdi. Paperlike güzeldi bu arada.
  • ipad mini 5 i bugün çıkan ios 14.3 e güncelleyen oldu mu

• the show must go on kullanıcısına yanıt
    Ben yükledim, normalde 2.5 saatlik zoom dersinde %25-30 şarj giderdi, bugün %14 gitti, sanırım şarj performansı bir miktar artmış. Performans açısından da daha akıcı geldi bana.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.