Şimdi Ara

ipad landscape yardiiiiim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    ipad kullaniuorum yaklasik 5 aydir.. asagida bahsedecegim problem gectigimiz 2 hafta icersinde olmaya basladi..

ekrani saga veya sola 90derece cevirdigim zaman, landscape ozelligi devreye girmiyor. sec acma yerinin uzerindeki kilit deaktif durumda. zaten kilit ile oynadigim zaman, sesi " sessize " aliyor. sanirim landscape butonum, bir sekilde islev degistirdi. ayarlari kurcaladim ama bulamadim.. yardim edebilen varsa cok makbule gecer.

• quote:

Orijinalden alıntı: numVuy

selamlar,
    ipad kullaniuorum yaklasik 5 aydir.. asagida bahsedecegim problem gectigimiz 2 hafta icersinde olmaya basladi..

ekrani saga veya sola 90derece cevirdigim zaman, landscape ozelligi devreye girmiyor. sec acma yerinin uzerindeki kilit deaktif durumda. zaten kilit ile oynadigim zaman, sesi " sessize " aliyor. sanirim landscape butonum, bir sekilde islev degistirdi. ayarlari kurcaladim ama bulamadim.. yardim edebilen varsa cok makbule gecer.

sanırım 2 hafta önce 4.2.1 e update ettiniz. 4.2.1 de artık eski landscape tuşu sessiz tuşu oldu. ve çokta iyi oldu bence. Landscape işlevi kullanabilmeniz için home tuşuna 2 kere ard arda basın, multitasking açılacak aşağıda. o kısmı sağa doğru kaydırırsanız eğer en sonda landscape ikonu var ona basın ve tadaaa :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SANALKAPTAN -- 13 Aralık 2010; 13:06:58 >

• buyuk adamsin
    eyvallah :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.