Şimdi Ara

iPad İçin Favori Türkçe E-Kitap Siteleriniz (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
218
Cevap
87
Favori
115.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar herkesin eline saglık ama direk indirdigimizde ibook ipad2 için indirmesini istiyorum öyle siteler varmı acaba
  • www.ekitapbankasi.com

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • amazon kindle da da okuyabilir miyiz bunları? ve ben güncel kitapları içeren arşiv arıyorum nerden bulabilirm
  • Arkadaşlar türkçe manga indirebileceğim bir site var mı acaba..
  • Galaxy Tab'de spor yaparken okumak için birşeyler ararken buldum bu konuyu. Muhteşem paylaşım emeği geçenlere teşekkürler. Takipteyim.

Bu arada özelliklewww.cshtr.com tam benlik çıktı.
    çeşit ve sayı çok fazla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M@ni@C

Galaxy Tab'de spor yaparken okumak için birşeyler ararken buldum bu konuyu. Muhteşem paylaşım emeği geçenlere teşekkürler. Takipteyim.

çeşit ve sayı çok fazla.

spor yaparken nasıl kitap okuyorsunuz ne çeşit spor yapıyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: webislander

quote:

Orijinalden alıntı: M@ni@C

Galaxy Tab'de spor yaparken okumak için birşeyler ararken buldum bu konuyu. Muhteşem paylaşım emeği geçenlere teşekkürler. Takipteyim.

çeşit ve sayı çok fazla.

spor yaparken nasıl kitap okuyorsunuz ne çeşit spor yapıyorsunuz

Beyin cimnastigi . Saka bir yana takip :)

• Arkadaşlar itunes üzerinden sync yaptığım epub formatındaki ebooklar ibooksta gözükmüyor, ne yaptıysam olmadı doğru şekilde sync ettiğime eminim sizce sorun enrede olabilir ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: margornn

Arkadaşlar itunes üzerinden sync yaptığım epub formatındaki ebooklar ibooksta gözükmüyor, ne yaptıysam olmadı doğru şekilde sync ettiğime eminim sizce sorun enrede olabilir ???

Itunes'a kitapları Books kısmında düzgün olarak görüyor musunuz peki? Ve aktarılırken o kitabın ismi yukarıda
    görünüyor mu aktarılıyor diye?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eozen81

quote:

Orijinalden alıntı: margornn

Arkadaşlar itunes üzerinden sync yaptığım epub formatındaki ebooklar ibooksta gözükmüyor, ne yaptıysam olmadı doğru şekilde sync ettiğime eminim sizce sorun enrede olabilir ???

Itunes'a kitapları Books kısmında düzgün olarak görüyor musunuz peki? Ve aktarılırken o kitabın ismi yukarıda
    görünüyor mu aktarılıyor diye?

Aleti sıfırladım sorun çözüldü hocam
  • Konuyu hortlatalım Elinizde iBooks'a uygun formatta GÜNCEL e-kitap yayılayan ya da satan site var mı?
  • Yayınlayan kısmını bilmiyorum ama satan D&R var
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurtsutu

Yayınlayan kısmını bilmiyorum ama satan D&R var

iBooks ile uyumlu değiller diye biliyorum..

Bu arada ekleme yapayım, güncel inglizce kitapta arıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cheg

www.ekitapbankasi.com

bence en düzenli ve güzel site burası. içerik az ama düzenli.
  • Konu takipte... o 126 kitabı indiriyorum şu anda.
  • Kitapların hepsinde harf hatası gibi hatalar mevcut. Bunlar da okuma zevkini büyük ölçüde etkiliyor. Sırf bu sebeple idefix'den 2 kitap aldim. Harf hatası yok ama bölüm başlığını sayfa sonuna yazma gibi hatalar var. Ayrıca cebren idefix'in kitaplık adlı programında okumak zorundasınız ki bu programda sayfa çevirme efekti, sayfa rengini saman rengi yapma (ki ben beyaz rengi hiç sevmem), stanzadaki gibi sayfanın kenarında aşağı yukarı yaparak ışık miktarını ayarlama gibi hiç bir özellik yok. Pardon. Bunlardan önce sayfa numaraları yok. Kaçıncı sayfadasınız ne kadar sayfanız kalmıs bilemiyorsunuz.

Adamlara bu konuyla alakalı mail atip önce kitabı epub formatinda istedim. Parasını ödediğim halde bana kitabı vermediler. Sadece programları üzerinden görüntüleye bilirmişim. DNR'ın programı da yok. Adobe bir sistem geliştirmiş. Bilgisayar üzerinde de onun programı ile okunabiliyor.

Sonra dedim ki İ.defix hazretlerine madem kitabımı vermiyorsunuz, programınızda şunlar şunlar yok. Bari onları ekleyin. Biz ilgili departmana şikayetinizi bildireceğiz diye cevap yazdılar.

10 gün sonra programa güncelleme geldi. Hakkında kısmı eklenmiş.

Neden korsan tercih ediyorsun diye sorabileceklere güzel bir cevap olmuştur sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuhenesya -- 8 Kasım 2011; 21:30:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yuhenesya

Kitapların hepsinde harf hatası gibi hatalar mevcut. Bunlar da okuma zevkini büyük ölçüde etkiliyor. Sırf bu sebeple idefix'den 2 kitap aldim. Harf hatası yok ama bölüm başlığını sayfa sonuna yazma gibi hatalar var. Ayrıca cebren idefix'in kitaplık adlı programında okumak zorundasınız ki bu programda sayfa çevirme efekti, sayfa rengini saman rengi yapma (ki ben beyaz rengi hiç sevmem), stanzadaki gibi sayfanın kenarında aşağı yukarı yaparak ışık miktarını ayarlama gibi hiç bir özellik yok. Pardon. Bunlardan önce sayfa numaraları yok. Kaçıncı sayfadasınız ne kadar sayfanız kalmıs bilemiyorsunuz.

Adamlara bu konuyla alakalı mail atip önce kitabı epub formatinda istedim. Parasını ödediğim halde bana kitabı vermediler. Sadece programları üzerinden görüntüleye bilirmişim. DNR'ın programı da yok. Adobe bir sistem geliştirmiş. Bilgisayar üzerinde de onun programı ile okunabiliyor.

Sonra dedim ki İ.defix hazretlerine madem kitabımı vermiyorsunuz, programınızda şunlar şunlar yok. Bari onları ekleyin. Biz ilgili departmana şikayetinizi bildireceğiz diye cevap yazdılar.

10 gün sonra programa güncelleme geldi. Hakkında kısmı eklenmiş.

Neden korsan tercih ediyorsun diye sorabileceklere güzel bir cevap olmuştur sanırım.

Kesinlikle katılıyorum.
    İdefix'ten normal kitap siparişide veriyordum, artık bedava kitap dağıtsalar almam.

• turkcell dergilik super butun guncell dergiler ucretsiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkLea

quote:

Kesinlikle katılıyorum.
    İdefix'ten normal kitap siparişide veriyordum, artık bedava kitap dağıtsalar almam.

Harf hatalı kitapları okumayı sevmediğim için ben de ideefixe'ten kitaplar aldım. Benzer sorunları yaşadım. Sonra aşağıdaki programcık sayesinde DRM'leri kaldırıp iBook veya Stanza'da okumaya başladım, rahatladım.

http://www.ebook-converter.com/32-remove-epub-drm.htm

Fakat en son aldığım Steve Jobs kitabının DRMsini kaldırırken hata yaptı program. Bazı bölümler blok olarak kayboldu. O kitaba özel bir şifreleme veya engelleme olabilir. Bilemiyorum. Steve Jobs'u mecburen ideefix uygulaması üzerinden okuyorum. Satırların üzerini çizemiyorum ve sinir oluyorum.

Bir de yanlış hatırlamıyorsam txtr isimli uygulama ile DRMli ideefixe kitaplarını okuyabiliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: stanleykubrick

quote:

Orijinalden alıntı: DarkLea

quote:

Kesinlikle katılıyorum.

Harf hatalı kitapları okumayı sevmediğim için ben de ideefixe'ten kitaplar aldım. Benzer sorunları yaşadım. Sonra aşağıdaki programcık sayesinde DRM'leri kaldırıp iBook veya Stanza'da okumaya başladım, rahatladım.

http://www.ebook-converter.com/32-remove-epub-drm.htm

Fakat en son aldığım Steve Jobs kitabının DRMsini kaldırırken hata yaptı program. Bazı bölümler blok olarak kayboldu. O kitaba özel bir şifreleme veya engelleme olabilir. Bilemiyorum. Steve Jobs'u mecburen ideefix uygulaması üzerinden okuyorum. Satırların üzerini çizemiyorum ve sinir oluyorum.

Bir de yanlış hatırlamıyorsam txtr isimli uygulama ile DRMli ideefixe kitaplarını okuyabiliyoruz.

Öneri için teşekkürler, daha önce satın almış olduğum kitaplarda deneyeceğim. İşe yararsa yinede kitapları idefixten değil, D&R'dan almayı düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.