Şimdi Ara

ipad garanti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ipadimi media marktan almıştım alırken 2 yıllık media mark garantisi yaptırmıştım jb yaparsam ürün apple tarafından garanti dışı kalıyor fakat media mark tarafındanda garanti dıışı kalır mı

• apple tarafından da garanti dışı kalmıyor ama biraz araştırın ya
  • iphone da şöyle oluyor, jb yaptıgın zaman garanti dışı kalıyor ama restore yapıp eski haline getirdigin zaman tekrar garanti devam ediyor. umarım anlatabilmişimdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeanCarlo

iphone da şöyle oluyor, jb yaptıgın zaman garanti dışı kalıyor ama restore yapıp eski haline getirdigin zaman tekrar garanti devam ediyor. umarım anlatabilmişimdir.

garanti dışı kalma gibi bir durum hiçbir zaman yok jb legal ve apple tarafından onaylandı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bestanden

quote:

Orijinalden alıntı: JeanCarlo

iphone da şöyle oluyor, jb yaptıgın zaman garanti dışı kalıyor ama restore yapıp eski haline getirdigin zaman tekrar garanti devam ediyor. umarım anlatabilmişimdir.

garanti dışı kalma gibi bir durum hiçbir zaman yok jb legal ve apple tarafından onaylandı

Legal olabilir ama servisler JB li cihazi iPhone un kendi yazilimi olmadigi icin kabul etmiyor,restore edip goturmek lazim yani mantiken garanti disi kaliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • apple tarafından kalması pekte umrumda değil önemli olan media mark tarafından kalır mı çünkü bir nevi kasko bu applenın garanti dışı saydığı şeyleri onların saymacaklarını söylediler.
  • bildiğim kadarıyla media markt'tan aldığınız ürün genpa garantili oluyor. genpaya ben ne zaman telefonumu jailbreakli olarak götürsem hiçbir sorun çıkmadı bakmıyorlar bile.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.