Şimdi Ara

İpad'e Nasıl PDF Atabilirim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, 1 saattir uğraşıyorum dosya - arşive dosya ekle diyorum pdf yi seçiyorum hiç bir şey çıkmıyor. Nasıl pdf atacağım ipad'e ?

Edit: Cihazlardan İpad'i seçin ve kitaplar kısmına yükleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-24B35DD43 -- 17 Ekim 2018; 12:21:23 >

• Dosyayı kendinize mail de atabilirsiniz. Daha sonra dosyayı iBook'a kaydet deyip cihaza indirebilirsiniz de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berkanosfer

Dosyayı kendinize mail de atabilirsiniz. Daha sonra dosyayı iBook'a kaydet deyip cihaza indirebilirsiniz de.
    2 gb hocam pc den atmak daha mantıklı
  • Documents,notability,adobe hepsi işinizi görür app storeda mevcutlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Documents uygulaması ile transfer edebilirsiniz.Bu uygulama çok kullanılan bir dosya yönetim uygulaması.Uygulama WebDAV özelliği içeriyor.Yani tarayıcı üzerinden belge,dosya paylaşımı yapabilirsiniz.

İlk önce Documents ayarlarından WebDAV'a girin.Sonra masaüstü tarayıcınıza WebDAV bölümünde bulunan alan adını yazın ve girin.(Alt linke bakın)

Girdikten sonra altta gördüğünüz ekran karşınıza gelecek.Buradan "Upload" butonu ile telefona belge,dosya gönderebilirsiniz.

Telefondan bilgisayara belge,dosya göndermek için ise ilgili belgeleri Documents uygulaması içine atın.Sonra yukarıda dediğim işlemleri yapın.Belgeleri seçin.Sağ üst tarafta "Download" butonu çıkacak.Buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

En önemli özelliği bu uygulamaya bir belge,dosya ve video aktarırken bekletmemesi.Anında aktarıyor.Mesela telefonumdaki yüksek boyutta videoları bu uygulama üzerinden hemen bilgisayara indirebiliyorum.

(Kullanmak için ilk önce iPhone'daki Dosyalar uygulamasına girin ve Documents uygulamasında erişim izni verin.)

https://itunes.apple.com/us/app/documents-by-readdle/id364901807?mt=8

@operator22

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D50B08F8B

Documents uygulaması ile transfer edebilirsiniz.Bu uygulama çok kullanılan bir dosya yönetim uygulaması.Uygulama WebDAV özelliği içeriyor.Yani tarayıcı üzerinden belge,dosya paylaşımı yapabilirsiniz.

İlk önce Documents ayarlarından WebDAV'a girin.Sonra masaüstü tarayıcınıza WebDAV bölümünde bulunan alan adını yazın ve girin.(Alt linke bakın)

Girdikten sonra altta gördüğünüz ekran karşınıza gelecek.Buradan "Upload" butonu ile telefona belge,dosya gönderebilirsiniz.

Telefondan bilgisayara belge,dosya göndermek için ise ilgili belgeleri Documents uygulaması içine atın.Sonra yukarıda dediğim işlemleri yapın.Belgeleri seçin.Sağ üst tarafta "Download" butonu çıkacak.Buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

En önemli özelliği bu uygulamaya bir belge,dosya ve video aktarırken bekletmemesi.Anında aktarıyor.Mesela telefonumdaki yüksek boyutta videoları bu uygulama üzerinden hemen bilgisayara indirebiliyorum.

(Kullanmak için ilk önce iPhone'daki Dosyalar uygulamasına girin ve Documents uygulamasında erişim izni verin.)

https://itunes.apple.com/us/app/documents-by-readdle/id364901807?mt=8

@operator22
    hocam teşekkür ederim zaten konuyu açtıktan sonra editlemiştim pc den direk atılabiliniyormuş ibookstada görüntülünebiliyor.

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olağan_şüpheli -- 21 Ekim 2018; 20:45:25 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.