Şimdi Ara

IPAD de dizi izlemek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, Ipad 2 de internete bagli iken film dizi izlemek istiyorum. fakat flash player yuklenmesi gerektigine dair mesaj geliyor. Gerekli application i indirmek istiyorum. Yardimci olabilir misiniz. Tesekkurler.

• O mesajları boş verin. iPade flash yükleyemezsiniz. Dizi ve film izlemek için çeşitli programlar var appStore'da. Ama forumun ilk birkaç sayfasına bile göz atsanız bir sürü çözüm görürsünüz. rlxhkn arkadaşımızın mesajlarını takip edin. Flash yayın yapan siteleri iPadde izleyebilmenizi sağlayan javascriptler yazıyor forumda çeşitli konularda.
  • Forumda birkac konu var bununla ilgili. ama tavsiyem JB yapip XBMC kurmaniz. inanin baska hicbir app kullanamayacasiniz film ve dizi icin. hatta ayni agdaki tum hdd lerinizdeki film ve dizileriniz format fark etmeksizin izlersiniz. denemekte fayda var.
  • app store'da dizimag var ama ipad için uygun mu bilmiyorum
  • iPadde çalışır ama Safariden izlemek varken, daha düşük çözünürlüğünü para vererek izlemenin anlamı yok.
  • Tesemkurler arkadaslar
    Turuncum, ben zaten safari de izlemek istedim. Diziport tan ya da benzer bi siteden diziyi tikliyorum ama flash player istiyor.hic bir sey yuklemeden ipad e izleme sansim var ise tabi onu secmek isterim.tesekkurler,
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.