Şimdi Ara

iPad alacağım Ancak bir iki sorum var Acil yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selam. İpad 2 almaya karar verdim yakın zamanda. Ancak baya bir araştırma yapmama rağmen sorularıma tatmin edecek kadar yanıt alamadığım için bu başlığı açıyorum

Öncelikle İpad2 de komplex pdfleri okurken hız sorunu yaşarmıyım ve özellikle merak ettiğim bu pdfleri epub haline getirdikten sonra ibooksta sorunsuzca okuyabilir miyim? Ancak bu pdfler roman değil daha çok
    üniversite kitapları olcak tıp kitapları yani resimli şemalı karışık.

2. Sorum ise jailbreak olayıyla alakalı hiç bir yerde bulamadım jailbreakle ilgili tam bir bilgi o yüzden soruyorum
    -Bu jailbreak tam olarak nedir androiddeki rootla aynı şey mi?
    -Cihazı garanti dışına alır mı?
    -Herhangi bi sorunda Jailbreaki silme cihazı ilk haline getirme seçeneği var mıdır?
    -Jailbreakin cihazın çalışmasına herhangi bi olumsuz etkisi var mı?
    -Jailbreak yaptıktan sonra uygulamaları nasıl bedavaya indirebiliriz? Bilen arkadaşlar bi yardım ederse sevinirim şimdiden teşekkürler

• İpad 2de hiz konusunda istesen de skinti yasayamazsn..inanilmaz hizli cihaz..

Jailbreak cihaza applestoredaki tum uygulamalari bedava yuklemeni saglar..ek ozellikler eklemeni saglar..bi formatla jailbreaki tamamen kaldrms olursn..garanti disi kalmaz cihazin..servise gondermen gerekirse formatlayp yollarsn anlayamazlar jailbreak yapilms mi yapilmamis mi..olumsz etkisi olmaz kullanim keyfine kat kat artirir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sercanm -- 9 Kasım 2011; 1:06:35 >
  • Teşekkürler hocam. yalnız bir şeyi merak ediyorum ki pdfler epub şekliyle ibookstan okunabilir mi çünkü ibooksun özelliklerini kullanmak istiyorum.
    Bir de jailbreak yapmak ve format atmak tam olarak nasıl yapılıyor özetlersen sevinirim
  • bende arayı bir soru sokuşturabilir miyim konusu varken, ipad 1de bu tur kitaplar okurken takılma yavaşlama yaşanır mı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.