Şimdi Ara

iPad Air Win. 7 Driver SORUNU (PC GÖRMÜYOR)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni ipad air aldım win7 sistemime taktım ama tanımadı pc, internetteki herşeyi denedim apple ın kendi sitesinde yardım bölümünde yapılması gerekenleri de yaptım bir türlü tanıtamadım olmuyor sizce ne yapmalıyım cihaz'ın driver yüklemesinde sorun var aygıt yöneticisinde ? çıkıyor ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak03 -- 26 Mayıs 2014; 16:40:44 >

• denemiş olabilirsiniz büyük ihtimal ama yine de yazma istedim ; win7 li başka pc-laptop da ve veya başka kabloyla(lightning portlu ipod veya iphone kablosu da olabilir) denediniz mi... hard reset (elmayı görene kadara power ve home tuşu birlikte basın ; görünce bırakın) yapıp deneyin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslannn -- 26 Mayıs 2014; 17:05:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslannn

denemiş olabilirsiniz büyük ihtimal ama yine de yazma istedim ; win7 li başka pc-laptop da ve veya başka kabloyla(lightning portlu ipod veya iphone kablosu da olabilir) denediniz mi... hard reset (elmayı görene kadara power ve home tuşu birlikte basın ; görünce bırakın) yapıp deneyin..

denedim ama bir sorun yok zannımca windows da bir sorun var ipad in driver ını kuramıyor oradabir sorun var ama hala çözemedim ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak03 -- 27 Mayıs 2014; 11:27:17 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.