Şimdi Ara

IPAD AİR şimdimi almalı bekelemeli mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba .tablet almak istiyorum gerek üni.de gerek evde dısarda yanımda olsun dıye..laptopun var ancak 17 inç oldugu için boyut agırlık vs. tasınması baya zor...ben de air almayı düşünüyorum...aslında başlarda mini retina düşünmüştüm ancak ekranı ufak geldi.alma amacım özet olarak dısarda yanımda olması + oyun oynamak (fifa15 vs gibi)+ evdekilerde tv karsısında kullancak
    butun bunlar karsısında air düşünüyorum fiyatı 1100 tl civari ıpad air in. 1100den fazlada veremem açıkcası....air2 cıktı cıkacak bu gunlerde ,air 2 nin cıkmasını bekleyip eski air ın fiyatının düşmesini ummak dogrumu? 1100den ne kadar aşağı düşer yanı bekleyeyimmi hemen alayımmı? başka bir tablet tavsiye edecek varsa ona da açığım ( ancak android tabletlerin arayüzleri menüsünü begenmiyorum hız olarak tatminkar değiller diye duydum)

• düşse düşse 30 tl gibi cüzi bir düşüş yaşar bu para benim için önemli dersen madem çıktı çıkacak beklersinde bu para bana koymaz dersen beklemezsin. belkide 2-3 tl düşüş yaşar bilemeyiz yada hiç düşmez. o yüzden sen bilirsin bir kaç gün kaldıysa beklede 1 ay falan varsa daha 3-5 lira için bekleme.
  • Her şeyi bütçe belirler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPad air 16 gb Wi-Fi suan n11 de 1050 gibi bir fiyat ayrıca biraz araştırırsan n11 indirimi veya çekide bulabilirsin n11 bu aralar elektroniğe baya indirim yapıyor gecen hafta arkadaşıma aldık indirim cardfinans filan derken 850 ye denk geldi

• Ben de ipad almayı düşünüyorum. n11den ipad air 2yi 1150ye mı almak mantıklı yoksa ipad air ı 900a almak mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt
    n11 e baktım ama 20 tl lik filan indirimer var dediğin gibi 850 tl ye gelcek bir fırsat yok suan bir de cardfinansa 111 tl para puanı varmıs benım gördüğüm . başka varmı bilmiyorum ya da senın bildiğin var mı ben göremedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: furg

Ben de ipad almayı düşünüyorum. n11den ipad air 2yi 1150ye mı almak mantıklı yoksa ipad air ı 900a almak mı?

bu fiyatlar nerde var hocam acbaa ben hiç göremedim bin tl den asağı ipad air
  • quote:

Orijinalden alıntı: emirtunc

n11 e baktım ama 20 tl lik filan indirimer var dediğin gibi 850 tl ye gelcek bir fırsat yok suan bir de cardfinansa 111 tl para puanı varmıs benım gördüğüm . başka varmı bilmiyorum ya da senın bildiğin var mı ben göremedim

dostum gecen hafta 1000 üzeri 100 tl indirim ve cardfinans filan o civara geldi zaten gelen puanlarla kılıf filan alacak şimdilik beim bildiğim yok n11 i takip etmek gerekiyor

teşekkürler
    1500 TL üzerine 150 TL anında indirim var. Bir de kupon yayınlıyorlar bazen. Ben 200 TL'lik kaptım bir tane. Eşime Z2 alacaktım, ilaç gibi geldi. 1569 TL'lik telefona 1369 TL verdim. Takip edersen n11'den ekmek çıkar ;)
  • broodofqueen kullanıcısına yanıt
    aynen hocam bende 3 Gun önce 1200 ye iPad air 2 yi kapattım

• quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

bu ındırımler nasıl oluyor n11 ın anasayfasında filan yayınlanan indirimler var mesela suanda mobilden alısverişe 100 tl indirim var anasayfada gözüküyor direk.sizin dediğininz indirimlerde buradamı nerden takip edeceğim onları ? ipad 2 1200 e bulamadım suan sizin aldıgınız dan hala varsa alirim 1200 e valla ?
  • madbidcom diye bir site var açıkartırmayla satısı var nasıldır bilen var mı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

bu ındırımler nasıl oluyor n11 ın anasayfasında filan yayınlanan indirimler var mesela suanda mobilden alısverişe 100 tl indirim var anasayfada gözüküyor direk.sizin dediğininz indirimlerde buradamı nerden takip edeceğim onları ? ipad 2 1200 e bulamadım suan sizin aldıgınız dan hala varsa alirim 1200 e valla ?

evet hocam o tarz indirjmler gecen hafta 1500 uzeri 150 tl indirim ayrica %5 sepet indirimi + cek ile o fiyata geldi simdi takip etmek lazim yeni indirimleri yada mevcut indirim + maximum puan indirimiyle de alabilirsiniz

• Demin gg de açık arttırma da 3 4 aylık uzay grisi wifi 16 gb air 740 a gitti, air 2 aldığım için umursamadım ama gayet güzel fiyat helede world e 25 tl puan verirken 715 e geliyordu birde avantajix ekle 700 tl sıfır gibi cihaz gitti.
  • Drago kullanıcısına yanıt
    gg derken hocam anlayamadım da?
  • quote:

gg derken hocam anlayamadım da?

gittigidiyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.