Şimdi Ara

İpad Air, için kılıf seçimi ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
5
Favori
16.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tamamdır hocam sağolun resimleri bekliyorum bununla smart cover arasında kaldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: römercan

Tamamdır hocam sağolun resimleri bekliyorum bununla smart cover arasında kaldım.

Hocam merhaba. Söz verdiğim gibi fotoğrafları ekliyorum. Ancak şunu da söylemem lazım. Kılıfın arkası sert plastik değil. Deri gibi hafif yumuşak ama deri olduğunu da düşünmüyorum. Siyah kısımlar sert plastik. Fotoğraflar fikir vermene yardımcı olur umarım. Saygılar

İpad Air, için kılıf seçimi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kızıl Baron -- 10 Aralık 2013; 20:29:24 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Devamı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kızıl Baron -- 10 Aralık 2013; 20:29:33 >

• Bu da son...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kızıl Baron -- 10 Aralık 2013; 20:28:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kızıl Baron

Bu da son...

Hocam bende bu kılıfı almayı düşünüyorum elmasepetinden. Kargonuz ne kadar sürede geldi? Ayrıca kalitesi,ağırlığı nasıl? Smart Case ve bunun arasında kaldım şuan. Fotoğraflar için sağolun hoş duruyor, peki kullanışlı mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Lucis

quote:

Orijinalden alıntı: Kızıl Baron

Bu da son...

Hocam bende bu kılıfı almayı düşünüyorum elmasepetinden. Kargonuz ne kadar sürede geldi? Ayrıca kalitesi,ağırlığı nasıl? Smart Case ve bunun arasında kaldım şuan. Fotoğraflar için sağolun hoş duruyor, peki kullanışlı mı?

Sabah verdim siparişi, ertesi gün sabah geldi kargo. Kalitesi ve ağırlığı gayet yerinde. Memnunum ve tavsiye ediyorum

• iPad Air için çanta önerisi olan var mı ? su geçirmeyen tarz da .. ayrıca aklıma bişey takıldı ..smart cover + çanta almak varken niçin smart case alınır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *Designer* -- 10 Aralık 2013; 22:04:22 >
  • Kızıl Baron kullanıcısına yanıt
    Hocam çok teşekkürler mavisinden sipariş vereceğim ben de.
    Bu arada arkası bir çeşit kumaş gibi duruyor sanki.

• Benimde aklımdaki smart case ile arasında kaldığım kılıftı. Kulanan arkadaş iyi günlerde kullansın.
    Siz aldıktan sonra sizdende yorumları bekliyoruz @römercan

• Güzel ürüne benziyor iyi günlerde kullanın...
    Aldığınız ürün smart cover görevi görüyormu...Yani kapatınca tuş kilidine alıyor mu?....
    Birde bunun iyah rengi var mı?
  • JoSeePh kullanıcısına yanıt
    Hocam gelince foto ve yorumlarınızı bekliyorum

Bende ilgileniyorum gayet hoş taşımak için dışarıda
  • Arkadaşlar aşağıdaki linkde Belkin Free style ipad air kılıfı var, çok kullanışlı görünüyor.

http://www.belkin.com/us/p/P-F7N100/
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekremucanok

Güzel ürüne benziyor iyi günlerde kullanın...
    Aldığınız ürün smart cover görevi görüyormu...Yani kapatınca tuş kilidine alıyor mu?....
    Birde bunun iyah rengi var mı?

Evet kapağı kapatınca tuş kilidi devreye giriyor, kapağı açınca tuş kilidi devreden çıkıyor.
    Siyah rengi için siteye bakın, sanırım vardı ama emin değilim...
  • Siyah case siparisi verdim teslim tarihi 16 aralik gosteriyor bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arnis -- 12 Aralık 2013; 16:26:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında çanta kesinlikle mantıklı bununla beraber smart cover iyi olur ama tuzlu da olur. ama sonuçta çanta kesinlikle işe yarayacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orangesky_rnk -- 12 Aralık 2013; 17:51:37 >
  • Ya tam xtrememac'i alıcaktımki stoklarda bitmiş. Şunu alayım diyorum, fena durmuyor yanında da ekran koruyucu alırım tamamdır.

http://www.bimeks.com.tr/urun/137331/targus-click-in-ipad-air-standli-kilif-siyah.aspx#photos
  • quote:

Ya tam xtrememac'i alıcaktımki stoklarda bitmiş. Şunu alayım diyorum, fena durmuyor yanında da ekran koruyucu alırım tamamdır.

http://www.bimeks.com.tr/urun/137331/targus-click-in-ipad-air-standli-kilif-siyah.aspx#photos

Ben aldım bu kılıftan ama daha gelmedi...n11 den aldım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekremucanok

quote:

Ya tam xtrememac'i alıcaktımki stoklarda bitmiş. Şunu alayım diyorum, fena durmuyor yanında da ekran koruyucu alırım tamamdır.

Ben aldım bu kılıftan ama daha gelmedi...n11 den aldım...

ben dünhttp://www.netsiparis.com/targus-thd039eu-flipview-ipad-air-kilif-siyah_p94161299051 bu kılıftan sipariş verdim bu gün gelecek.
    Fakat ekran koruyucu konusunda kararsızım, nasıl bir şey almalı bir fikriniz varmı? gittigidiyor.com'da çok çeşit var ucuz birşey mi yoksa ıslatılarak uygulananlardan mı, yada Çakma BUFF lardan mı?

• Valla aliexpressten replika smart case (appleinki) ve ekran koruyucu siparisi verdim. Replika case 19$ ekran koruyucu 3$. Bakalim ekran koruyucudan sorun olmazda, caseden memnun kalmazsam mecbur orjinaline yonelicez.

Bunlar gelene kadarda siyah bi kilif alirim siparis ettigim product red zaten, cesit olsun
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.