Şimdi Ara

İpad Air, için kılıf seçimi ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
5
Favori
16.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu ürün hakkında bilgi sahibi olan var mıdır fiyatı uygun ve satıcıda güvenilir. http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/ipad-air-kilif-smart-cover-kapak-kalem-kampany-98722312

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • qodfather Q kullanıcısına yanıt
    Fiyatı çok düşük, ben guvenmıyorum 199 tl app storede orada 39 tl yanlıs gormedıysem.
  • Kırmızı mükemmel..... beyaz Air'ini bekliyor
     İpad Air, için kılıf seçimi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: qodfather

Şu ürün hakkında bilgi sahibi olan var mıdır fiyatı uygun ve satıcıda güvenilir. http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/ipad-air-kilif-smart-cover-kapak-kalem-kampany-98722312

Suni deri.kullanışlı olurda dayanıklı mıdır ?...zannetmem!

• prosecutor kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, bende siyah ipad air kırmızı smart case düşünüyorum, ama kararsızlık azda olsa var son kararı gözümle canlı görünce vericem.
  • Yakışır .

• quote:

Orijinalden alıntı: JoSeePh

Ben Air için ebay.com' dan bunu aldım nasıl sizce?

hocam bende böyle bişi almayı düşünüyorum acaba link falan varsa atma şansınız varmı
  • Arkadaşlar zamanla sizde de oluşacak büyük bir pişmanlığın önüne geçmek isterim.
    İnceliği ve hafifliği ile övünülen bir kılıfa 350 gramlık 10mmlik kılıflar almayın aldırmayın. Cihazı tekrar iPad 1e döndürmeyin.
    Bence bir tane smart cover yeterli olacaktır. Eğer çok istiyorsanız da arkasına cover uyumlu ince bir kapak alın keyfinize bakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi römercan -- 10 Aralık 2013; 12:06:15 >
  • grkabi G kullanıcısına yanıt
    http://www.ebay.com/itm/Busines-Magnetic-Folio-Slim-PU-Leather-Stand-Case-Cover-For-iPad-Air-5-5th-/151172292172?pt=LH_DefaultDomain_2&var=&hash=item2332921e4c

Bu arada ben bu kılıfı evde kullanmak için almadım, sırf dışarı çıkarken rahatça tek başına elime alıp çıkabileyim biraz defter havası katsın diye aldım. Sürekli kullanım için tabi ki incecik aleti kabalaştırmaya gerek yok.

• quote:

http://www.ebay.com/itm/Busines-Magnetic-Folio-Slim-PU-Leather-Stand-Case-Cover-For-iPad-Air-5-5th-/151172292172?pt=LH_DefaultDomain_2&var=&hash=item2332921e4c

Bu arada ben bu kılıfı evde kullanmak için almadım, sırf dışarı çıkarken rahatça tek başına elime alıp çıkabileyim biraz defter havası katsın diye aldım. Sürekli kullanım için tabi ki incecik aleti kabalaştırmaya gerek yok.

Güzelmiş hocam ben de bundan aldım, ama onu da düşünüyordum.
    http://www.ebay.com/itm/271333579608?var=570222401408&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

• 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    evet beyaz aldım hala beklemedeyim kılıf geldide ipad henüz gelmedi
  • quote:

Hocam bende bu kılıftan almayı düşünüyorum...
    Kullanımı nasıl acaba smart cover uyku moduna alıyor mu? Ayrıca smart coverı arka kapaktan bağımsız mı istediğimiz zaman çıkarabilirmiyiz...
    Birde türkiyeye kaç günde geldi...

• quote:

Orijinalden alıntı: tsport

evet beyaz aldım hala beklemedeyim kılıf geldide ipad henüz gelmedi

Hayırlı olsun.
  • Kırmızı XtremeMac Micro Folio iPad Air Kılıf aldım. Çok memnunum!!

• quote:

Orijinalden alıntı: ekremucanok

quote:

Hocam bende bu kılıftan almayı düşünüyorum...
    Kullanımı nasıl acaba smart cover uyku moduna alıyor mu? Ayrıca smart coverı arka kapaktan bağımsız mı istediğimiz zaman çıkarabilirmiyiz...
    Birde türkiyeye kaç günde geldi...

Maalesef daha gelmedi hocam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Kızıl Baron

Kırmızı XtremeMac Micro Folio iPad Air Kılıf aldım. Çok memnunum!!

Oh bea alan biri buldum sonunda hocam kılıfın arkası sert plastik mi deri mi ?
    Bir de zahmet olmazsa ayrıntılı foto bekliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: römercan

quote:

Sert plastik. Deri değil.. Çok güzel bir kılıf.

Akşam foto çekip yüklerim..

• quote:

quote:

quote:

Tamamdır hocam çok makbule geçer valla tüm interneti taradım nerdeyse, bir tane bu kılıfın arkasını gösteren resim yok.
    Bu arada ne kadar kalınlık ve ağırlık katıyor cihaza ?
    Bir de nereden, kaç liraya aldınız ?

• arkadaşlar benim bulunduğum yerde ekran koruyucu bulabileceğim bir yer yok o yüzden İnternet üzerinden almak zorundayım.Birebir uyumlu mu kaliteli mi İnternet üzerinden anlamak mümkün değil.Kullandığınız ,bildiğiniz kaliteli şeffaf ekran filmi varsa söylebilir misiniz ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Tamamdır hocam çok makbule geçer valla tüm interneti taradım nerdeyse, bir tane bu kılıfın arkasını gösteren resim yok.
    Bu arada ne kadar kalınlık ve ağırlık katıyor cihaza ?
    Bir de nereden, kaç liraya aldınız ?

Biliyorum, bende bulamamıştım. İadesi mümkün olduğu için gözümü karartıp aldım. Lakin başka hiç bir yerde adam akıllı kılıf yok. Ya ipadin arkasındaki mikrofonu kapatıyor yada stand olmuyor. Kalınlık yok çok fazla, ağırlık da makul düzeyde. Pek ağır değil. Elma sepetinden aldım. 100lira

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.