Şimdi Ara

Ipad Air 7.1.2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Güncellememi önerirmisiniz yoksa ömrünün sonuna kadar bu sürümdemi kalsın.
    Bazı programlar 8 üstü istiyor orada tıkanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Air güçlü bir cihaz bence hakkı 9.2.1 dir o cihazın
  • ipad i bilmiyorum ama iphone lar icin bana gore 6 sonrasi yenilenen ios daki efsane surumdur 7.1.2..

downgrade mumkun olsa bir dk dusunmem... rezil bir surum olan 9 a gecmeyin bence.. en azindan 9.3 u bekleyin; yorumlara gore hareket edersiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wilshire

ipad i bilmiyorum ama iphone lar icin bana gore 6 sonrasi yenilenen ios daki efsane surumdur 7.1.2..

downgrade mumkun olsa bir dk dusunmem... rezil bir surum olan 9 a gecmeyin bence.. en azindan 9.3 u bekleyin; yorumlara gore hareket edersiniz..

Hocam 7.1.2'de ip5 kullanıyorum ama elzem olmasa da bazı yeni uygulamaları kullanamamak can sıkıyor. Ekim başında swap oldu 7.1.2'yle geldi.

• İnsanların 9.2.1e neden rezil dediklerini anlamıyorum gayet stabil çalışıyor benim teldfonumda

• quote:

Orijinalden alıntı: YoungScientist

İnsanların 9.2.1e neden rezil dediklerini anlamıyorum gayet stabil çalışıyor benim teldfonumda

telefonun 6s olduğunu için olabilir hocam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ktaskaya

quote:

İnsanların 9.2.1e neden rezil dediklerini anlamıyorum gayet stabil çalışıyor benim teldfonumda

Olabilirde hocam 6 plustada kullandım 6dada 5sdede kullandım ben bu sürümleri bence o kadar abartılcak kadar bir sorun yok tabiki bi kaç bug var zaten o kadar olur

• quote:

quote:

quote:

Olabilirde hocam 6 plustada kullandım 6dada 5sdede kullandım ben bu sürümleri bence o kadar abartılcak kadar bir sorun yok tabiki bi kaç bug var zaten o kadar olur

bug olmazsa olmazı ama çoğu insan takabiliyor ben 4s 6.1.3 kullanırken kardeşim 4s i 9.2.1 de çok rahat kullanabiliyor
    kişiden kişiye değişiyor aslında :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

bug olmazsa olmazı ama çoğu insan takabiliyor ben 4s 6.1.3 kullanırken kardeşim 4s i 9.2.1 de çok rahat kullanabiliyor
    kişiden kişiye değişiyor aslında :)

Aynen öyle altıüstü telefon tsblet takmamak lazım bu kadar kafaya

• Bu apple sahtekar..adamlar stabil telefonu yeni sürümler çıkardıkça geriye götürüyor..tamamen pazarlama politikası..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.